0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (1,213 puan) tarafından
sorum baslikta

13 Cevaplar

0 oy
(2,346 puan) tarafından
Kargoya verilmediyse sitesinden iptal et
(1,213 puan) tarafından
sipariş gecmisim boş gözüküyor bulamıyorum ya ama sipariş alindi dedi
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Yok canım alıp tekrar kargoya senin gitmen lazım eğer ödeme kartla falan ödeme yapmadıysan teslim alma 3 gün sonra otomatik geri gidiyo zaten 
(1,213 puan) tarafından
kapıda odemeli aldmda adamlar gelince kapiya nasil olcak arıyolar bazen
(9,626 puan) tarafından
Banada bi kere öyle oldu tabi ben kasten yapmadım ama ben şubeden teslim alicaktim onlar kapıya getirmişler bahçeşehir içinde eve uzak biyerdeydim dönüp almak isteyene kadar 1 hafta geçti 3 gün şubede kalıp geri gitmiş ama telefonlarida acmayabilirsin istersen
(9,626 puan) tarafından
Yani ben istemiyorum diyip getiren kişiyle geri gönderemezsin malesef :/ teslim alip para ödeyip tekrar kargoya gidip işlem yaptırıp ürün onlara ulaştıktan sonra parayı iade alabilirsin
0 oy
(9,200 puan) tarafından
Sitede yazmıyor mu iptal talebi başlat diye? Kargoya verulmiş mi
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Kapıya gelmesini bekleme hak çünkü o kadar uğraşıp kargoya veriyorlar parası da kalmış olcak 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Kargo parayı almadan ürünü teslim etmiyor. Ürünün parasını vereceksin , iade için talep oluşturup ürünü tekrar kargoya vereceksin , onlar senin paranı daha sonra bankana gönderecekler. Tabi iade kabul etmeyip degişim yap diye ısrar ediyorlar.
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sitede iptal ediyor isen et yoksa oranın müşteri hizmetini VS ara çünkü kapıya gelmesi gitmesi VS karşı taraf için almayıp geri gönderiyorsun  zor duruma sokuyorsun
(1,213 puan) tarafından
ya sipariş verdim ama sipariş gecmisime bakiyom boş gözükmüyor ozaman nasil olcak
(12,777 puan) tarafından
O sitenin no müşteri hizmeti ile görüş
0 oy
tarafından
Hangi site canım yardımcı olabilirim. 

Aradıklarında evdeyim diyeceksin sonra gelişenler yada aradıklarında ben ürünü yerinizden alsam olur mu diyeceksiniz. Onlarsa tamam diyecekler zaten sonra gitmeyip ürünü alımıycaksın onlarda geri gönderecekler ürünü zaten.. yok ürünü alıp geri boşu boşuna kargo parası odiyceksin öyle oluyo çünkü geri sen kendin parasını veriyorsun. Aradıklarında öyle diyeceksin işte ben ürünü yerinde alicam diyip kapaticaksin bu kadar.. tutt ki geldiler kapıya aramadan diyeceksin şuan yanimda okadar yok yada kusur bakamayın ürünü yerinde alicam bu kadar  basit aslında 
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Odemesini yapmadiysan koragoyu almasan olur
0 oy
tarafından

Kız kapıyı açma , yada kargo seni arayınca ben evde değilim de ...

0 oy
(69 puan) tarafından
Bnde sipariş verdim kapida odeme ama 10gun oldu dger sipariş ler geldi bu daha gelecek o yüzden iki gun daha gelmedi almiycam takipte hep kargo hazr yaziyo ne nerde belli değil kndi hatalari uc gun teslim yazıyo kac gun oldu gelmezse geri gtmek zorunda 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Benim basimada aynısı geldi Ürünü aldım ve pişman oldum  iptal edemedim bilmediğim için beni aradılar ben evde değilim dedim. Beni birkaç gün aradılar aradılar tehdit ettiler davayı vereceğiz dediler Bu ürünü sipariş ettiğini daha işlerimiz var belgelerimiz var dediler Ben çok korktum eşinden habersiz vermişim ne yapacağım ne edeceğim gidip kargodan da alamıyorum adam yine beni aradı ben sizi şikayet edeceğim dava edeceğim eşim polis falan dedim ondan sonra bir daha beni aramadılar Sen de öyle yapabilirsin biraz uyanık ol müşteri temsilcisini arayacağım falan de polis haber vereceğim de bir şey yapamazlar ama ben o zaman çok korkmuştum
tarafından
Ya öyle şeyler demeye hakları var mı ki ben şehir dusindaydim evde değildim kapıda ödemeli kargom geldi aradılar dedim şehir dışındayım iade ki edelim dediler olur dedim bende hiç bı sorun çıkmamıştı aldığına da pişman olmuştum iyi oldu dedim kendi kendime hatta :) sizin durumda ayrı garipmis binbir çeşit insan var işte...
(10,411 puan) tarafından
Bide ben sehirdisindayim  dedim
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Sen hangi kargoyla yolladılarsa kargoyu ara deki ben siparişi istemiyorum geri yollayın iade talep ediyorum diye getirmezler canım. Getirmek zorundayız falan derlerse evde yokum de
0 oy
(4,540 puan) tarafından
Ben de senin durumunu yaşadım aldığın sitenin müşteri hizmetleri mı ara siparişimi iptal etmek istiyorum de onlar da kargoya verdik olmaz derler sen de ben adreste olmuycam dersin onlar da o zman kargo aradığında iptal ettiğinizi bildirin der sen de kargoculara ben iptal ettim müşteri hizmetleri böyle dedi dersin bor sıkıntı olmaz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 314 göst.
0 oy
4 cevap 124 göst.
0 oy
12 cevap 200 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Canim2018 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 202 göst.

379,069 soru

11,346,729 cevap