0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba ben ilk yazıyorum sosyal yardıma başvuru yaptım ilkkez Bin tl ödemeniz hazır yaziyo kapsam dışına cıktı yazıyor nedemek cozemedim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yolda demek eline ulasır
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Hadi gözün aydın kaptın 1000 TL'yi
0 oy
tarafından

Sana para çıkmış belkide , çünkü kapsam.disi diye kime yazdiysalar para çıkmış oluyor onlara diye biliyrm

(9,626 puan) tarafından
Sanırım öyle olucak çünkü herşeyin fiyatida uçtu gitti dediğin gibi kaşıkla verip kepçeyle geri alinicak
(15,745 puan) tarafından
Benim de kapsam dışı aradım PTT bi odeme yok  dedi
(9,626 puan) tarafından
Eşimde de kapsam dışı yazıyodu sonra o yazı gitti tekrar o başvuru sayfası geldi valla iyice kafa bulandiriyolar
(15,745 puan) tarafından
Bende sosyal yardımda hiç görünmüyor bile  pandemi de var sadece
(9,626 puan) tarafından
Aynen bende de sosyal yardim da görünmüyo hayır bu şekilde ugrastirmalari çok saçma kendileride ugrasiyolar başvuranların arasından gelirini durumunu seçip gönderiyolar öyle yapacaklarına belediyelerde herkesin nüfus bilgisi var her belediye kendi nufus mudurlugunden bakip verse daha mantıklı değil mi hem tespitleri daha kısa sürer
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sorunun cevabını aldın erkeksen bence burda durma ayrıca burası net bilgi alabilecegin bi yer değil ilgili yerleri arayabilirsin
(1 puan) tarafından
Yokkbayanim yasemin ismimm hesap açamadım kendi ismimle ondan eşimle kendiminkini kulandım tesekur ederim. Inş ya ulaşır şu ara çok ihtiyacım var cunku
(9,626 puan) tarafından
Eğer 3.faz yardımıysa onların ödemeleri daha başlamadı

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 348 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde larahannama (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
0 oy