0 oy
501 göst.
Diğer kategorisinde (277 puan) tarafından

7 kişi aynı toprağı haca götürüyor 7defadan sonra o toprağa istediğin bitkiyi ekiyorsun tutması zor olan bitki diyim dikerken dilek diliyorsun ve bitki tutarsa dileğin kabul oluyor bunu çok kişi denedi benim elime geçti bu toprak ve ablamın bebeği olmuyordu 7 yıldır onun adına dua ederek birde burada Büşra diye bir arkadaş var onun adına avakadoyu yedik cekirdegini toprağa gömdüm ve avakado tuttu en güzeli de ablan test yaptı sonuç pozitif darısı Büşra arkadaşımıza inşallah yer gök dua üzerine rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın

image

12 Cevaplar

+1 oy
(820 puan) tarafından
Boyle seyler batil seyler Dua etmisindir o anda Rabbim kabul etmistir ayri birsey Ablanin gozu aydin saglicakla kucagina alsin insallah diger arkadasada Rabbim tez zamanda nasip etsin
(277 puan) tarafından
Evet bende bunu ilk defa duydum normalde inanmam ama bu defa inanmak istedim ve inanarak çok içten dua ederek ektim vesile oldu toprak diyelim ama iyikide oldu
(820 puan) tarafından
Tamam iste senin duan kabul olup vesile olmus olabilir Rabbim hayirlisini versin insallah
-Reklam-
0 oy
(120,796 puan) tarafından
Ayy ne guzel ablanin gozu aydin ins sirada busra ve nermin var
(277 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım isteyen bütün kadınların rabbim gönlüne göre versin
0 oy
(2,070 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum böyle biseyi yalnız baya etkilendim. Ablana da hayırlı olsun sağ salim evladını kucağına almak nasip olsun aynı şekilde Büşra arkadaşımıza da
(277 puan) tarafından
Bende ilk defa duymuştum ama inanmak istedim ve çok içten dua ederek ve inanarak ektim canım
0 oy
tarafından
Ayy cok sevindim kuzum darisi isteyenlerin basina :))
(277 puan) tarafından
Aminnn canım
0 oy
(659 puan) tarafından
Cok guzel ya cok sevimdim seninde ablaninda gozu aydin 
(277 puan) tarafından
Aminnn canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah duaları kabul eder bunun icin toprağa çiçeğe gerek yoktur. Eger bunları yaptığın vakit kabul edilmisse bu senin imtihanindir. Allahu teala imtihan eder bakalim benden mi bilecek yoksa batila mi inanicak diye. 
0 oy
tarafından
Benim eşimin yengesi yapmıştı bunu peygamber kılıcı ekmiş dilek tutmuş ve dileği kabul olmuştu çiçeği de bana verdi geçen sene ben bakıyorum 
0 oy
tarafından

Tek büşra degil burda bir cok arkadas var hamile kalamayan hamile kalip devam etmeyen Rabbim burdaki ve tum dünyadaki herkese nasip.etsin evlat kokusunu kimseyi yokluguyla imtahan etmesin ablan icinde cok sevindim cnm Allah tamamina erdirsin insallah:)

0 oy
tarafından
Allah razı olsun canım bnm rabbim ne muradın varsa versin inşallah 
0 oy
tarafından
Ablan için çok sevindim gözünüz aydın fakat gerisi batıl inançlar 
0 oy
(510 puan) tarafından
Evet hatırlıyorum o kişiyi İNŞAALLAH olur bunu annemde söylerdi hatta nenem falan duymuştum bunu ve tutardı da hep İNŞAALLAH Büşra dan güzel haberler bekliyoruzz ☺️☺️☺️☘️☘️
(510 puan) tarafından
İNŞAALLAH hala aklımdasın yani haber bekliyorum senden canım ☺️☺️☺️☘️☘️☘️ bak ismini biz koyalım mı ne dersin ☺️☺️☺️
tarafından
Söyle söyleyeyim erkek olursa eşim ismini çoktan buldu onun istediği olacak mecbur ama kız olursa söz buraya soracam ve isim en çok hangisi olursa onu koyacam bu arada eşimin seçtiği isim Alpberkcan
(510 puan) tarafından
Şaka yapıyorum canım benim o kadar güzel bir duyguyu sizin elinizden alacak değilim Rabb'im o sevince vesile eder ise daha ne olsun çok şükür derim ☺️
tarafından
Dediğim gibi kız olursa mutlaka buraya soracam en çok yazılan kız ismini koyacam özellikle senin sevdanın bu postun sahibinin hwn idi galiba o kullanıcının aysusukrudemircioglu yesilsatft bir iki kişi daha vardı heyecandan adını unuttum onların özellikle fikrini alacam sizleri çok seviyorum
(510 puan) tarafından
Bizde seni seviyoruz canım ismin gibi bebeğinin gelişi de sürpriz müjde olsun sana İNŞAALLAH teşekkür ederim bu arada ☺️
0 oy
(442 puan) tarafından
Amiiin inşallah topraktan bize de gönder bari adres verelim :)) 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 350 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde Deniz. (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 292 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Mesude (2,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 611 göst.