0 oy
339 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Sorun baslikta

10 Cevaplar

0 oy
(12,776 puan) tarafından
ZYiflamadan önce düşündüm araştırdım 1 kg verip geri 15 kg aldırıyor VS dediler para tuzağı dediler almadım normal boğaz tutup öyle verdim kg cnm
(1,126 puan) tarafından
Ben de boğaz tutmaya başladım da onu da çok med ediyorlar yıllardır piyasa da bi arastirayim dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim eltim kullandı sıkı bi diyetle beraber 6 ayda 50 kilo verdi ama biraz pahalı
(1,126 puan) tarafından
Maşallah ne guzel
tarafından
Aynn ama sevinci kısa sürdü kilosu sabit kalmadı çünkü 3 ay sonra hamile kaldı yine kilo aldı :)
0 oy
(11,508 puan) tarafından
Bıraktıgın an verdiğin kiloları fazlasıyla alıyorsun canım
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Ben kullandım evlenmeden önce gayet başarılı bir urun düzenli kullanamadım düğün stresi falan derken baya bi kilo vermiştim zaten ama kullandigim süre zarfında da faydasını gördüm ben özellikle çayı acayip ödem attırıyor 
(1,126 puan) tarafından
Peki tam olarak nasıl toz seklinde gibi kutulari var mama gibi ürünleri de mi var
(1,251 puan) tarafından
Evet toz şeklinde canım tatları da gayet güzel
0 oy
tarafından
benim kuzenim.aldi binpisman oldu  sana diyet yaptiriyorlar belli bi su miktari veroyorlar benim.kuzen 5 lt falan iciyordu su icmekten midem bulaniyor arrik.diyordu ... onu birakti baska bi cay aldi kullandi simdi gorme incecik tel gibi ustelik hastahameye gitmis kan tahlili d eyapmis cay ictikten aonra hani kanonda biseyler var mi yok mu oye falan tertemoz cikmis 
(4,003 puan) tarafından
hangi cay canim ya ismini biliyor musun
tarafından
wiltlife  teadetox .... yalniz piyasada sahtesini satan cok varmis canm ona gore arastor iyice ... istah kesici ozelligi de var ben esime aldim esim rejime girmez kesinlimle.ekmeksiz yemek yiyemezdi gobeklidir kendiso ama.cayi kullandogi gun istahi kesildi .. zorla.yedoriyordum .cayi ictikten sonra 1 veya 2 saat sonr akesinlikle.biseyler  yemen gerekiyormus canim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çok pahalı fiyatına yetişemeyen arkadaşlar daha çok kilo aldı
0 oy
tarafından
Ben kullanmıştım az bi zaman kilo vermiştim ama suan baya pahalı olmus 
0 oy
(10,829 puan) tarafından
Ben kullandım cnm biraktiğin anda verdiğini kaç misliyle alıyorsun 

Para tuzağı bende hiç gerek yok 

Kendin diyet yaparak yapabilirsin 

Vücuduna bilmediğin bisey girmesin öyle değil mi 
(1,126 puan) tarafından
Anladım teşekkürler kararsız kaldım bende şimdi s.
0 oy
(6,738 puan) tarafından
Annem ve Teyzem kullanmıştı bayağı da kilo vermişlerdi.
0 oy
(148 puan) tarafından
Ben kullandım 15 kilo verdim cok su içiriyorlar ürünlerim bittiği zaman hemen kilo alıyordum gram gram kilo oluyor ne kadar az yersen ye ürün içmeyince hemen kilo alıyordum bn kullandığım zaman biraz daha uygundu ama suan co pahalı 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 309 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayasa (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 265 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,226 göst.
4 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 355 göst.