0 oy
358 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (21 puan) tarafından
Anneme hediye almak istiyorum varmı onereceginiz  birşey en azından  güvendiğim birşey olsun istiyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annene ne hediye alırsın bilmem ama çiçek sepeti güvenilir bi site bazen geç getiriyolar sadece
-Reklam-
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ciceksepetinden begendigin herhangi biseyi alabilirsin ben hediyeleri hep ordan aliyorum daha bi kere bile pisman olmadim guvenilir bir site 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Çiçek dıyındaki nostalji sepeti almıyüı kardeşim memnun kaldı. Bende çiçek konusunda cok güveniyorum birebir ve se tiğim zaman aralığında geldi. Sizin alacağınız hediye kişiye özel ürünlerdense bununla ilgili tahmini bir tarih veriyor ve o tarihte geliyor ama şuan salgından dolayı gecikme olabilir. Önereceğim bişey gelmedi aklıma anneniz için fiytre uygulayarak öherilen hediyelere bakabilirsiniz
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Parfüm kitap kolye yüzük ne istersen var var diyo reklamda hersey var yani :) güvenilir dır 
0 oy
tarafından
Ben ordan bısey almadım ama eşim hep bana hediyeleri ordan gonderır gayet ıyı yanı ne ararsan var 
0 oy
tarafından
Ben daha önce üç dört kere çiçek sepeti'nden sipariş verdim canım annenin bulunduğu ilde Çiçek Sepeti ile anlaşmalı Bir çiçekçi varsa çiçek Zaten aynı gün içinde teslim ediliyor Ama eğer kek Buket'i ya da çikolata gibi bir şeyler sipariş edecek Sen onların ulaşması 3-4 gün sürebiliyor bilgin olsun ama gerçekten güvenilir bir site
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Alabilirsin canım kaç güne gideceği de yazıyor orda bisuru seçenek var sen hangi gün annenin elinde olmasını istiyorsan o gün götürüyorlar
0 oy
tarafından
Ben çiçek sepetinden hep alırım canım 
0 oy
(614 puan) tarafından
Ben plak çalar aldım çiçek sepetinden. Çiçekleri de güzel de soluyor illaki teraryum gönderebilirsin hem solmuyor :) 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 316 göst.
15 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 380 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 204 göst.
10 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 399 göst.
12 Aralık 2020 Diğer kategorisinde .SU. (4,854 puan) tarafından soruldu

374,607 soru

11,204,106 cevap

34,506 kullanıcı