0 oy
908 göst.
Aile kategorisinde (614 puan) tarafından
Kızlarr eşim benimle doğuma girmek istiyor. Ama ben beni o halde görsün istemiyorum :D eşi doğuma giren var mı? Güzel olur mu ki? 

29 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Ben özelde yaptım almadılar doğuma
-Reklam-
0 oy
(8,206 puan) tarafından
Alma canım gormek ısteyeceklerı seyler degıl.
0 oy
(21 puan) tarafından
Benim eşim girdi dogum yaptığımda ıyıkı de gırmıs cok yardım cı oldu bana sımdı hamıleyım 3 aylık gene girecek ınsallah Bı sorun olmazsa hatta gobek bagını esıme kestırmısdı doktor 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bütün sancı sürecinde eşim yanımdaydı sadece ebeler gelip de bebeği alacağız dediklerinde çıktı o da 10 dakika felan sürdü zaten. Tekrar geldiğinde bebek daha yeni doğmuştu üzerinı bile gidirmemislerdi babasıyla hemsire beraber giydirdi. Onun için de benim için de unutulmaz bişeydi. Eğer niyeti varsa bi denesin zaten kötü olacaksa sen sancı çekerken dayanamayıp çıkar.
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ilk doğumumda girmişti çok ısrar etmişti ben her sancım da başladı ağlamaya Doktor çıkartmıştı odadan :))) ikinci çocuğumda  istemedim doğururken yanımda kapıda bekledi
0 oy
(517 puan) tarafından
Benim eşim girdi canım zaten kafamın yanında durdu önümde de örtü vardı hiçbirşey görmedi  yani aksine benim o kadar destandım oldu ki kendimi yalnız hissetmedim sürekli bana su  verdi dilim damağım kuruyunca bebeğimizin ilk doğduğu an aramızda çok duygusal bir bağ oluştu hâlâ konuşuruz nasıl ağladı hatırlıyor musun falan diye :))
(614 puan) tarafından
Aaa çok duygusal :)
0 oy
(23 puan) tarafından
Canim bence girmesin seni oyle görürse aranizda cinsel anlmafa sogukluk olabilir benim eşim evde dikişlerimi gördü sadece cok kötü oldu aklindan çıkmıyordu bi türlü uzunca bi sure cesaret edemedi en son ben ikna ettim bak iyilestim eskisi gibi falan dedim bi iki yapmaya normale döndük cok şükür 
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Benim esim girdi cok güzeldi hic unutamıyorum yine giricek insallah
(614 puan) tarafından
Ayy ne güzel :) Onun tavrı tutumu nasıl oldu?
(3,139 puan) tarafından
Tarifsizddi ☺
Esim hep destek oldu bu seferde sakasina sey diyor bu sefer daha dikkatli bakicam herseyin daha bilincinde olmaya calısıcam falan
(614 puan) tarafından
Ayyyy ne tatlı :) benimkine güvenemiyorum işte telaş yapacak kesin ağlayacak geçen ilk tekmesinde bile 2 gün kendine gelemedi
(3,139 puan) tarafından
Aaa o normaldir canim benim esimde ben aglamadim baktım çocuk doğdu baktim aglamaha basladi hüngür hüngür ☺☺

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 207 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Cemile12345 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 755 göst.
4 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
0 oy
4 cevap 126 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu