0 oy
908 göst.
Aile kategorisinde (614 puan) tarafından
Kızlarr eşim benimle doğuma girmek istiyor. Ama ben beni o halde görsün istemiyorum :D eşi doğuma giren var mı? Güzel olur mu ki? 

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Gönlü varsa girsin ,ama alırlar mı almaZlar mi oda var tabiki ...

Senin doğumuna ne kaldı 

(614 puan) tarafından
Taaaaa Eylül de. Doktoru aramış bile benim herif şu virüs biterse olabilir demiş
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından

Ben tercih edilmediğini duymuştum emzirirken görünce bile sen artık anasın o çocuğa aitsin tribine giriyorlar :getlost:

(614 puan) tarafından
Bende bir çok yerde duymuştum onu
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Ben istedim de benimki gelmedi ya acı çekerken görmek istemiyorum seni unutamam dedi :) zaten ani.sezeryan oldum onda da ameliyat kapısının önünde beklemenin heyecanını tatmak istiyorum dedi :) herşeye bi cevap yani :)
(614 puan) tarafından
Yaaa ben de öyle ıkıncam terliycem fln bunları görsün istemiyorum dün de trip attı gece devamlı uyandı uyandı balkona çıktı. Dert edindi
(1,174 puan) tarafından
Normal doğum olsa bende istemezdim şahsen ama elinden tutar destek alırsın buda güzel bişey bebeğinin ilk doğduğu anı görmek istiyor demek
tarafından
Normal doğum yapacağın garanti değil ama bunu da düşün
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Kız ne güzel gelsin anı olmuş olur bnm kocam yok dedi gelmem bayılırım felan senle ilgileneceklerine benle uğraşmasınlar dedi :) 
(614 puan) tarafından
Anam bakma bunun yiğitlik yaptığına ağlayıp zırlar bu :D millet beni bırakır bunu teselli eder :D
(3,750 puan) tarafından
Hahahahaha kız gelsin baksın baktı olmuyo çıksın cnm :)
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ya bazı doktorlar almak istemiyor bayılıyorlar falan diye valla benim biterim ağrıyınca kimseyi istemiyorum yanımda doğumda o sancıyla gözüm görmez herhalde 
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Bizimkini almadılar canım 
(614 puan) tarafından
Hımm burası normalde alıyormuş ama virüs yüzünden kaldırmışlar. Virüs biterse olabilir demişler demekki her hastane farklı
(1,489 puan) tarafından
Olabilirim canım
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Benim doktorum almamıştı. Eşim doğumhanenim önünde bekledi , aramızda 2-3 metre mesafe vardı , kapının önünde beklemek bile yetti. Sanki doğumu kendisi yapmış gibi hala etkisinde. Erkeklerin kadinları o halde görmesini uygun bulmadı doktorum birde daha önceden doğuma giren erkeklerle karılarının arası hep bozulmuş(cinsel yönden). Hatta bazı kadinlar gelip doktoru suçlamışlar , sizin yüzünüzden bozuldu, siz doğuma almasaydınız böyle olmazdı diye. 
(13,764 puan) tarafından
Yani heleki erkekler o halde görünce ne düşünuyorlar. Birde doğum anında tuvaletini falan yapabiliyormuşsun  , o halde hiç görmesin zaten. Bence iyi düşün, doğuma girersede sadece elini tutup arkada beklesin. Doktorun tarafına geçip sana bakmasın :)
(8,226 puan) tarafından
Zaten oraya almazlar doktorun tarafında bı erkek gormedım hıc
(1,358 puan) tarafından
Bence kadın istiyorsa doktorun izin vermeme gibi bi yetkisi olamaz ki özel bi hastane çünkü
(8,226 puan) tarafından
Ne bılıyosun ozel dıye her ozel her doktor almıyo isterse
(13,764 puan) tarafından
Ben özelde doğurdum , hastane karışmıyor , doktor hanım nasıl uygun görürse öyle olur dediler. Doktor kesinlikle kimseyi almıyorum doğuma dedi. Benim sorduğum tüm hastaneler doktorunuz karar verir dediler.
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Yerinde olsam istemezdim canm  iliski yonunden falan sıkınti yasayabilirsin belki o halde gormesin seni 
(119,001 puan) tarafından
Canim benim esim girdi kan tuttugu halde 2 kezde bayildi garibim daha dun aksam konustuk muhtesem bisidi yine o gune donsem yine girerim dedi iliski yonunden hic bibsıkıntı olmadi bebegin kordonunu esime kestirdi dr acayip mutlu oldu
0 oy
tarafından

Eşimde istiyor bende çok istiyorum ama bakalım nasip 

tarafından
En büyük servetim eşim görsün görsünki  daha çok kıymet bilsin dalga geçiyor 2 dkk doğurup cıkacan diye
(614 puan) tarafından
Hee 2 dakikaaaa :/ anan doğursun 2 dakika :D zaten korkuyom doğum videosu izleyip duruyorum
tarafından
Benim korkum yok canım 8 ameliyat gecirmiş biri olarak bundan hiç korkmuyorum

Ablamın canı çok tatlıdır ablam bile 2 tane normal doğurdu
(614 puan) tarafından
Ne güzel yaa benim aklıma doğum gelince ağlayasım geliyor :)
tarafından
Dunyanın en güzel şeyidir evlat evladına kavuşmayı hayal et bol bol dua et rabbim hayırlısıyla kucagınada almayı nasıp etsin inşallah
0 oy
(370 puan) tarafından

Benimki de girmeyi çok istiyordu girdi de ama beni öyle görünce korktu perdenin arkasına saklandı öyle bekledi:D

(614 puan) tarafından
Hahahahahah:D hayır doğuma girip napcak ben onu anlamadım senlik bir şey yok ki sen yapacağını yaptın kenara çekil :D
(370 puan) tarafından
Bana diodu yanında dururum elini tutarım beni öyle görünce hiçbir şey kalmadı ilk çocuğu alamadı kucağına korkudan:))
(614 puan) tarafından
Peki aranızda bi soğukluk oldu mu:/
(370 puan) tarafından
Yok çok şükür olmadı ama aşırı kıskançlık olduğu kesin
(614 puan) tarafından
Demekki doğumla alakası yok :)
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Ya canım pek uygun değil ya yanında olması çünkü o halde görünce doğumdan sonra uzaklaşıyorşarmış. Onun ki sadece merak gibi geldi bana. Devlet hastanesinde kesinlikle eşini doğuma almzlar zaten alan devlet hastanesi bilmiyorum ben.

Özelse alabilirler. 
(614 puan) tarafından
Özel canım.. He bende diyom ki doğurayım süsleneyim öyle gel gör. Napacan ben ıkınırken :D
0 oy
tarafından

Ben çok istedim eşim girsin ama girmedi . Bana damar yolu açılırken bayılan adam :D

Bence girsin ve anneliğin zorluğunu görsün çünkü erkeklere çok basit geliyor herşey 

0 oy
(1,001 puan) tarafından
Ben istiyorum evet birsuru kavgamiz ola bilir onunla ama hep istemisimdir en kotu animdada en mutlu animdada onun benim yanimda olmasini insallah izin verirlerse girer oda o biraz trsiyo ay korkarm fln ama izin verseler isterim girsin bir kadinin nelere kadir ola bilecegin her aciya katlana bilecegin gorsun
0 oy
tarafından
Canım erkekler dayanamıyor ya ben bı asi yapınca bile cavim açıyor sinir oluyir eşim dayaanamaz bnce yinede sen bilirsin
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Benim esim girmiycekti ama kimsem olmadigi icim dil bilmedigim icin mecbur girdi surekli basucumda dikildi 2 kez bayginlik gecirdi ☺️☺️

Ama pes etmedi simdi soruyom o gune domsem yine girerim diyo hatta dr gobek bagini esime kestirdi cook guzel bi duyguydu diyo
0 oy
tarafından
Kapıda 9 doğurdu birde içeri girseydi bilemedim smdi :)
0 oy
(278 puan) tarafından
Tesadufen girdi bnm esim devllete bide  tam olark dogumu gormedi ama yinede yanmdaydi
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Benim Dr um destek olmalı yanında olmalı taraftarıydı
0 oy
tarafından

Benimki girdi baş ucumdaydi zaten o tarafı hiç görmedi :D

0 oy
(3,816 puan) tarafından
esim girdi benimle doguma, elimi tuttu, dr un izin veriyorsa girsin bence doguma

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 207 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Cemile12345 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 756 göst.
4 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
0 oy
4 cevap 126 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu