0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
1 aydır filan çok huysuzdu ama 2 gün oldu bunu farkedeli dis mi bu? Dişse ne zaman çıkar tahmini

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 3 günü var patlamak üzere 
tarafından
Patlar mı 2-3 güne ya :) hadi inşallah  imanim gevredi artikk
tarafından
En geç 1 hafta benimkininde öyleydi 2 güne ucunu gördük:)
tarafından
Insallah kuzucum ya :) ❤☺️
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Dış gibi duruyor sanki
tarafından
Ya bana da oyle geldi bide ilk defa farkettim yani ama tam resmi cektirmiyo sipa dilini disari cikartiyo
(373 puan) tarafından
Dış dış hadi hayrlisyla gelsin insallah bizimdike bi çıkartaydı ne.guzel olurdu salyası akıyor eki surei agz8bda herşeyi ağzına koyuyor ama ortada dış yok :)
tarafından
Benim kizim 3. Ayindan itibaren oyleydi 8 aylik hala oyle :D hadi hayirlisi insallahh
0 oy
(510 puan) tarafından
Ben hiç göremedim ama benim kızımda çok huysuz yemiyor ishal sahurumu dahi yapamıyorum o derece
tarafından
Kizin kac aylik
(510 puan) tarafından
Yedi canım
0 oy
tarafından
Iki tane birden patliyor
tarafından
Ya :)) ne zamana patlar tahmini kuzum
tarafından
2 3 gune patlar canim baya cikmis cunkuu . Nekadarlik oldu canim bizde dha tik yok ya
tarafından
8 aylik kuzum seninki ne kadarlik
tarafından
2 hafta snra 6yi doldurcak canim
tarafından
Kucukmus daha canim bazi bebekler bir yasina kadar bile cikarmiyo
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Evett dis geliyor 1 hafta da sürer 1 ayda canisi
(3,139 puan) tarafından
Yok canim çekicek birşey kalmamis o dis cikmis yani patlamış ve uzamasi yani kendini göstermesi kalmis uzuycak sadeve oda canını yakmaz yavrunun.  Benim oglumun ilk bir tane alt dışı cikti o uzarken yavas yavas , digeri patladı 20 gun sonra tek disliydi 1 ay boyunca ☺ tam 6 aylik oldugu gun farketmistim ilk disini 7 ye doğru diger yanindakini sonra 8 aylikken üst disinden biri cıktı 15 gun sonra diger yanındaki böyleydi. Uzaması da zaman aliyor oda 1 ay falan surdu bizim oyle birden uzamiyor . Kimi bebek iki diş birden çıkarır ama benimki sırayla çıkardı hep
tarafından
Cok sıkıntılı ya uyku duzenimiz filan kalmadi yanliz birakmaya gelmiyo surekli agliyo :/
(3,139 puan) tarafından
O normaldir olsun sen yaninda ol ilgi sefkat azaltiyor acilarini
tarafından
Kiz hangi bi zaman yaninda olsam ki :D tuvalete gondermiyo dovuyomus gibi bas bas bagiriyo
(3,139 puan) tarafından
Mecbur cekiceksin sekerim☺ gecicek bunlar daaa☺

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 149 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,809 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
23 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,768 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mutsuz biri (26 puan) tarafından soruldu

381,280 soru

11,414,092 cevap

34,961 kullanıcı

...