0 oy
1,076 göst.
Aile kategorisinde (355 puan) tarafından
Arkadaslarim oncelikle iyi qecelr.

Ben 14 kasmda sezeryan ile dogum yaptim. Ben turkiyenin bi ucundayim ailem dier ucunda annemde zaten yatalak hasta olduqu icin qelmedi. Burdada hic akrabam yok. 

Ama 2tane eltim var ayni binada oturuoruz inanin biri bi bardak su wermedi dogum yaptim ewe qeldim 2eltimde misafr qibi qeldiler yarim saat durdular qittiler her isi esim yapuodu ne biqun bulasik yikadilar ne bi tabak yemk yaptilar ameliytli olmama raqmn 3.qun kndi bulasiklarimi mecbur kndim yikadim. O zamnlar dedim eltim doum yaprsa bende yardimci olmam die. Nyse dün norml doum yapti buqn ewe qeldi kaynanam bana dior qit ewini temizle iste yemeqini yap falan neyse qittim butun ewini temizledim yemeqini yaptim su saate kadar da yanindaydim bnden baska kimse elini wurmuo bakmio kaynanm qelmedi bile bana is qosterior. Dier eltimn kocasi daha beni arayip cay yap onu yap bunu yap dior kndi karisina demio sende eltilerisin qit yardim et die. Esim askerde ona diorm oda her zamnki qibi onlari tutuo bana dior yap..

Ya aslinda yapmak sorun deil elime yapismaz ama zoruma qidior benm kimsem yokken yanimda qelseydi yardimci olsaydi ne bileyim en azndan bi cay yapsaydi ya ne olurdu..

Ben iki hafta hast yattim doumdan once tansion sorunm wardi doumdan sora hala yuksekti ayaqa kalkinca basim donuyordu falan hicbiri demedi bu kiz yanliz hic deqlse korkmasin tek basina yaninda olalim.hadi is yapmalarida qectim.. O zmnlar sesni cikarmayn kaynanm.smdi beni arayip emirler werior o zamn nie annelik yapmadin eltilerime nie qidin demedinde smdi bni zorluosun??  Cok zoruma qidior kndimi ***** yerine koyulmus hissiorum.. Hadi dogumu qectim oqlum 40 qunluktn kalpte olan sorundan dolayi 10 qun hast yatti 2eltimde ne qeldi ne aradi smdide ona hizmet etmk aqrima qidior.. 

Siznle paylasmk istedim. Beni esim dahil kmse anlamio belki siz anlarsiniz

25 Cevaplar

0 oy
(454 puan) tarafından
Kaynanada eltilerinede en yakisan soz vicdansizlar olur ..boyle eltileri gorunce kendi eltime sukr ediyorum benim6 sene cocugum olmadi birlikte oturuyoruz ben tam 6 sene onun cocuklarina anne yarisi oldum wvi dagitdiklarinda topluyodum acikinca yemek yapip yediriyodum tek sozle bie kardes benim yaptiklarimi yapmazdi ..ama hep dusunurdum acaba benim cocugum oluncada eltim aynisini yapacakmi diye sonra tup bebekle hamile kaldim dolaylisiyla is falan yapmadim zor hamile kaldigim icinde tum tanidiklarimiz akrabalar komsular goz aydinligina geldi hepsini eltim agirladi yemek cay kahve bir kes of demedi simdide dogum yaptim ben annemlere geldim ama yine goz aydinligina geliyolar ve yine eltim agirliyor ..ama tek bildigim ne yapsa  benim yaptiklarimin yaninda cok cok az.// ama sen iyiligini yap karsiligini mutlaka goreceksin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam yapmam sende yapma kendini enayi yerine koydurma
0 oy
(73 puan) tarafından
Bu durum senin eşinden kaynaklı bana kaynanam bir kere şunu yap dedi eşimde senin kızın kalksın yapsin dedi.. o tavizi veren eşin ben senin yerinde olsaydım asla yapmazdım lafimida esirgemezdm ama insanın kocası her daim arkasında duracak kimseye laf söz ettirmicek bak o kaynana sana gelip emir veriyormu.. şuan cidden senin yerine ben sinir oldum 
0 oy
tarafından
Canım annenler ve bütün yakınların uzakta diye eziyolar seni kendini ezdirme çok ağrım var de yat gerekirse inanmasınlar sen ağrım var de yat kalkma bu ne böyle öbür eltinin eşi sana ne hakla diyebiliyor çay yap diye eşin nerde diyemedin mi sen yapmak zorunda değilsin gerekirse benim yanımda kimse yoktu tek başımaydım de öbür eltim yardım etsin ona deseydin keşke biraz kavgacı olsan üstüne gelemezler 
0 oy
(510 puan) tarafından
Senin hatan sende gitmiyorum de mecburmusun o sana yapmadi sende yapma babanın kızı eltim zezeryanla doğum yaptı kayganam yanındaydı biraz yardım ettim ama hamileyim kulak asmadim kayganam dedi sıra sana geldiğinde oda yardım eder filan yoksa etmese birdaha etme yardım ona dedi esimde dedi şimdi ona yardım ettin oda sana etmese birdaha muhatap olma bence esin yanında olmalı onların yanında deyil

İlgili bir soru bulunamadı

380,085 soru

11,378,598 cevap

34,864 kullanıcı

...