0 oy
725 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Hadi sende yardım et cevapsız soruları bitirelim yazıyor:) ama sen de olması gerekiyor ☺ herkes aynı yazıyı okuyor diye belirteyim istedim :)

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Çok saçma bir post
(119,461 puan) tarafından
Ahaaa sercem nerlerdeydin sen yaaa
tarafından
Bilmiyorum yerde mi göktemiiiii
tarafından
Bizi bırakıp bırakıp gidiyor bu
tarafından
Sizi yerim ben sandviç yaparım ki
-Reklam-
0 oy
Örtmenmisin baciii        
(1,964 puan) tarafından
Ay bak düşündüm de buket ünlü harf sevmiyor sanırım :) cok ayip bide oda edebiyatçı  :)
Allahtan benim bransim dil o yuzden hatalı yazabilirim :D
(103 puan) tarafından
Ben de Türkçe öğretmenliği yapmama rağmen arada yanlış yazıyorum. Ama çok kişi bu uygulamada aktif o yüzden belirteyim istedim. ☺
(103 puan) tarafından
Bu arada burda aktif olan kişiler nasıl arkadaş oldular merak ediyorum ya da önceden mi tanışıyorsunuz ?
(1,964 puan) tarafından
Aslında dikkat etmek lazim cok haklisin kuzum. Ama el alışmış hızlı yazınca bende dikkat etmiyorum bazi harfleri falan eksik yaziyorum. Yapmasam iyi tabiki
(1,964 puan) tarafından
Bende aylardir burdayim bir kac kisi var konuştuğum sevdiğim burdan ozel mesajdan. Ama bende o kaynaşmış arkadas grubuna giremedim nasl yakinlastilar bilemiyorum :) benden cok sonra gelen arkadaslar bile daha cok biliniyor. Burda tanisti herkes zamanla arkadas oldular kuzum
0 oy
tarafından

Anlamadımmmmm :ninja:

(103 puan) tarafından
Kral'ın Kraliçesi özellikle her yorumun altına kimseye şahsi bir şey öğretmeye çalışmadığımı bu uygulamaya bir çok kişinin girdiğini ve admini şahsi olarak tanımadığım için yazılanı herkes okuduğu için belirttiğimi ifade ettim. Benim kimseye bir şey öğretme kaygım yok ki yine yorumlarda belirttim ben de hep dikkat etmem diye. Bir de isim alırken aldığım isim alındığı için birkaç isim denedim adım da Büşra tersten yazdığım için küçük yazılması da sorun sayılmaz sanırım :)
tarafından
Aaa tersten mi şimdi farkettim ahahahaha
tarafından
Ayrıca sibel şaka yaptı
Busra örtmenim cidden admini taniyonmu ben cok merak ediyom kendisini de
(103 puan) tarafından
Yok tanımıyorum o yüzden yazdım şahsi olmasın istedim :)
0 oy
(2,690 puan) tarafından

:woot:Allah dert vermesin :) 

(103 puan) tarafından
Aminn kimseye ☺
0 oy
(15,745 puan) tarafından

Saldık çayıra mevlam kayıra :ninja:

(103 puan) tarafından
Herkes okuyor çok kişi var bu uygulamada diye yazdım:)
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Boyle seyler benım de gozume batar ama oyle yazsa ne olacak ki, resmı kurum degılız ebele hubele yazıyoz bazen dellendık mı.. 

Birbirimizi anlayalım yetiyor burada. Bir de insanları duzeltmeyı sevmiyorum cekınıyorum..

Ben de ingiliççe örtmeniyim bu arada, helloo
(103 puan) tarafından
Benim şahsi olarak burda verilen cevaplara ya da sorularda da düzeltme yapmam ya da çok fazla dikkat edip yazmam ;) ama ne bileyim her uygulamaya girdiğimde yazıyı okuyorum belki fark edilmemiştir diye yazayım istedim. Admini de şahsi olarak kim olduğunu bilmediğim için düzeltme yaptım ☺ yanlış anlaşılmak istemem
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Öylede böylede bitisik okuyoz:D
(103 puan) tarafından
Aslında okurken bitişik okumuyoruz.  Mesela bu yazdığımı okuyun fark edeceksiniz.
1)Sen de gelecek misin?
2)Sende kalmış olmalı.
(7,972 puan) tarafından
Kiz valla merak ettim turkce dil anlatim ogretmeni flnmisin
(103 puan) tarafından
Evet Türkçe öğretmenliği yapıyorum ;)
0 oy
tarafından

Ahahah onlara takılırsan burda kafayı yersin. Neler yazıyoruz bir bilsen :) 

(15,745 puan) tarafından
Sayın öğretmen hanım efendi sizı artık takibe aliyore
tarafından
Heee beş güne çıldırır fatom ☺ ben ilk zamanlar çok dikkat ediyordum saldım gitti ☺
(15,745 puan) tarafından
Aman valla akıllı klavye bile sacmaliyorken bazen biz midüzgün yazcaz
(103 puan) tarafından
Şahsi olarak burda konuştuğum kimse de kafayı takmadım hatta ben de aşırı dikkat etmiyorum:)  ama uygulamaya her girdiğim de yazıyı okuyunca ve uygulamada da çok kişi var o yüzden şahsi bir kişiye karşı yazmadığım için belirttim:) Yoksa kimseye karşı bunu yapmam ☺
tarafından
Haklısın canım sıkınti değil bizim gözümüz alıştı ☺
0 oy
tarafından
Allahimmm yaaa :DD
0 oy
tarafından
Yaniiii ne olmuş 
0 oy
tarafından
Cok mu okudun sen yoksa çok mu gezdin.  

Merak ettim 
(103 puan) tarafından
İnstagram hesabım arsubkocak takipleşelim tanışalım :)

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 298 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,309 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 497 göst.
2 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,457 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 264 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu

381,036 soru

11,407,366 cevap

34,943 kullanıcı

...