0 oy
1,427 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından
Daha önce de post acmıstım bununla ilgili eltim kandil olur eşime kandil mesajı atar bana atmaz bişey oldugunda eşimi arar falan gecen yıl uyardım bunu kocamı ne diye arayıp duruyorsun diye tamam dedi yine aynı dün akşam önce görüntülü arıyor acmayınca normal arıyor Allahım delirdim elimde kalacak bu karı benim

25 Cevaplar

+4 oy
(124 puan) tarafından
ben şimdiye kezzap içirmiştim onaa
(381 puan) tarafından
Aynı düsünceye sahibiz canım içimi okudun  intikam yöntemlerimiz benziyor :)
(124 puan) tarafından
hayırdır yani gözümün içine baka baka bunları yapacak adamı naparım ben var ya işkence dünyam çok geniştir :))
(124 puan) tarafından
daha neler var su fantastiği severim :)
(381 puan) tarafından
Böylelerine iskencenin alasını yapacaksın canım yani sen elti sin zaten sevilmezsin  bide üstüne inadına yaparsan sacını basını yolar eline veririm degil aramak  yolunu bulamazsın
(124 puan) tarafından
aynen öyle
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Kaynar kazana atmali:angel:

(778 puan) tarafından
Yandım yandım dedikçe :))
+1 oy
(1,240 puan) tarafından
Sende onun kocasinin kandilini kutla;););) tobe yaaa tutsun su eltileri birileri
(230 puan) tarafından
Bi kandil onu da yaptım vala:)
(47 puan) tarafından
Hahahahhh güldüm buna
(230 puan) tarafından
Bende gülüyorum Vala ya :) bu ilk değil kadın kandiller de kocama msj atıyo niye diye soruyorum toplu mesaj atıyormuş
(1,240 puan) tarafından
Sende toplu mesaj niyetine at kocasina mesajlar görsün anyayi konyayi
+1 oy
(6,978 puan) tarafından
Acmasin eşin hicbir sekilde cevap vermesin. Sende onu arayip sorma, terbiyesizler ya...
(230 puan) tarafından
Biz zaten hiç bir şekilde görüşmüyoruz eşimde acmıyo ama yüzsüz
(6,978 puan) tarafından
Engellesin rahatlayin. **** oluyorum boyle sirnasik insanlara.
+1 oy
tarafından
Tovbe ya ne alaka birde uyarmana ragmen 
tarafından
Cok sacma benimde kaynim var ama bir defa bile goruntulu arama geregi duymadim duymamda deli miyim eltim arasa benden once esim ne oluyo der yani
(230 puan) tarafından
Ben hiç aramadım kaynımları 2 tane var. Eşimde. Cahil işte sen canını sıkma sinirlenme diyor
tarafından
Baslarim cahilligine manyaga bak terbiyesiz uyarmasan neysede oyle sey mi olur.kayninla konus soyle canm hersey beklenir boyle arsizlardan
(230 puan) tarafından
Kayınpeder o cahil sen ona uyma deyip duruyor alttan alta onu koruyorlar yani
tarafından
Oh be ne guzel demekki biz hic cahil olmamisiz
0 oy
tarafından
Sana en iyi tavsiyem git saçını basını yol sana gıcıklık olsun deye yapiyor 
(230 puan) tarafından
Aynı yerde değiliz yoksa sac saca baş başa girerdik Vala zamanında kaynanamla sac saca kavga etmişler diye duydum
0 oy
tarafından

O kadın manyak olmalı , tekrar uyar bence 

(230 puan) tarafından
Uyarsan nolacak kafa basmıyor ki canım sonra sen bana niye soguk davranıyor sun diye beni köşeye cekiyor konusak için anneme şikayet eder kızın bana niye soguk duruyor diye
0 oy
tarafından
Bilerek yapıyo göz mü koydu acaba kocana ınsan ınsa anlar yapmazdı keske telefonu alıp sen knssaydın yada direk kaynına söyle 
(230 puan) tarafından
Görünce cok sinirlendim zaten acsaydım ağzıma geleni söylerdim akşam akşam sinirlerimi bozmayalım dedim kaynanama söyleyeceğim artık onu istiyor
0 oy
tarafından
Engelle eşinin telefonunda bak nasıl seni ariyor
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Sanki adamda gözü var gözü gtüne kaçasıca 
(230 puan) tarafından
Bana inat yapıyor güya senle muhatap olmuyorum diyo bana *****
(1,466 puan) tarafından
Ben ağzına sçar hastanelik ederim kocasınada derim böyle böyle bk yiyor diye
0 oy
(357 puan) tarafından
Ne münasebet eşini görüntülü arar kardeşi değil kuzeni değil bu ne samimiyet engelle eşinin telefonundan anlarsa da anlasın sorarsa  salla birşeyler 
(230 puan) tarafından
Ya kocasını elti sinden kıskanıyor durumuna düşmek istemiyorum ama artık cok olmaya basladı
(357 puan) tarafından
İyide kıskanmak da değil bir kadın ne alaka arar kayniji görüntülü ben olsam altında başka birşey anlardım yanlış anlama ama kim kimi arar yani özlemiş mi de aramış ne münasebet inan benim eltim yok gorumcelerim var ama bir kez aramadım yada bayram da kandil de mesaj bile atmadım ayıp biz de böyle şeyler
(230 puan) tarafından
İşte bende ona kızıyorum ne alaka yani eşimde Allah için içinde hiç art niyet yok tur diyo cocugu görmek için aramıştır dedim seni niye arıyor beni arasın madem cok görmek istiyo cocuk 10 aylık olmus bir kere aramamıs da şimdi mi arayacak
0 oy
(847 puan) tarafından
Afedersinde öyle eltiyi büyük konuşmayım elime alır bir güzel döverim. Kocanı aradığında ac telefonu hayırdır bacım.ne diye kocamı.ariyorsun bir derdin.mi var de.. Ne oluyor arıyorsan beni ara yoksa.muhattap olma de. Ben senin kocanı arıyormuyum böyle de. 
(230 puan) tarafından
Kız konustum kadın kadınla muhatap olur ne diye kocamı arıyorsun dedim kem küm ediyo. Biz birbirimizi sevmeyiz bana gıcıklık olsun diye yapıyo aklınca
(847 puan) tarafından
Hay ş e r.e.f.s i z diceksin. Yeminle.gelip dövesin geldi onu heee.... ağzına çarp bence laftan anlamayan kotekten anlar. Kocasına de. Deki ben rahatsız oluyorum aramasın kocamı sen niye izin veriyorsun de. Kocasi bulsun çaresini.
0 oy
(415 puan) tarafından
Eşinin telefonundan  engelle esin kaldıracak değil engeli 
(230 puan) tarafından
Aynen en son onu yapacam vala
(415 puan) tarafından
Geç bile kaldım ilk uyaridan  sonra aradığında  yapacaktin
0 oy
(820 puan) tarafından
Esinden yasi buyukmu acaba hani boyle ablasi olarak filanmi dunusuyorki
(230 puan) tarafından
Yok kız benden de küçük yası eşimi abi olarak görüyor abi diyor ama ne alaka yani bende diyorum ben onun kocasını kardeşim yerine koyup arayıp duruyor muyum
(820 puan) tarafından
Anladim canim uyar yada esine soyle engellesin yapacak baska birsey yok
0 oy
(290 puan) tarafından
Bu kadar takmasan assinda boyle yapmaz sen ona esimi arama bisey olursa beni ara falan dedikce bu inat yapiyor zavalli heralde
(230 puan) tarafından
Aynen öyle canım ama yaptığı bu değil sadece kadın balayında bile mesaj atıyordu bize napıonuz ne zaman gelceniz diye sıkıntılı
(290 puan) tarafından
Kocasi hicmi birsey demiyor kocasida safmi ne
(230 puan) tarafından
Eşime abi diyor bizden küçük sonra kocasını elti sinden kıskanıyor diye kötü olan ben olacam çünkü kayınpeder kayınvalidem hep onlardan yana nolmus yani aradıysa modundalar kayınpeder kendi evinde oturtuyor bunu o bakıyor parasını onlara harcıyor para bitince de bize sarıyor para diye
0 oy
(39 puan) tarafından
Eşinin telefonundan numarasini engelle canım..sosyal medyada takipte falansa ordan da engelle..akıllı telefonlar her işi görüyor..
(230 puan) tarafından
Sildim sosyal medyadan hem eşimden hem kendimden
0 oy
(228 puan) tarafından
Uyurmalara ragmen ayıplıyına devam etmil bu sefer eşine soyle hareketlerını.. Bı bul yanı.. 
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Deli mi ne kocanı arayınca sen ac teli ağırlığını koy olacak şey değil tepene çıkar sonra:(
0 oy
tarafından
Yuhhhhhhhhhhhhhh
0 oy
(48,731 puan) tarafından
esinden engellesene 
(230 puan) tarafından
Ya kocasını elti sinden kıskanıyor durumuna düşmek istemiyorum ama yani o da abartıyor instagramda falan sildim hem kendimden hem eşimden
(48,731 puan) tarafından
o zaman herkesin icinde esin desin ismi neyse atıyorum Ayşe beni arama her zaman müsait olmuyorum esimi ara desin o utansin. yada engelle benim haberim yok esim engellemis dersin. dört yil olacak evleneli iki kaynım var daha bir kez aramadim ikisinide. onlarda beni aramaz.
(230 puan) tarafından
Gecen sene konustum dedim kadın kadınla muhatap olur adam adamla. Sen ota b. oka eşimi arıyorsun ben diğerleri ni de arıyorum sadece onu aramıyom ki diyo
(48,731 puan) tarafından
esi biliyor mu aradığını
(230 puan) tarafından
Biliyo aynen. Gecen sene köye gidecez bu da köye 10 dk uzakta dolmus a binse gider yine eşimi arıyor beni de alın gecerken diye ben dellendim tabi aldırmadım sonra bana diyo ki bizimde var arabamız ben onla da gelirdim gelseydin o zaman ne diye kocamı arıyorsun dedim

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 833 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Sumeyyesumeyye (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 462 göst.
0 oy
42 cevap 2,631 göst.
20 Şubat 2020 Aile kategorisinde Melek. (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde asllyd (348 puan) tarafından soruldu