0 oy
425 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar istanbuldayim yeni kimlik için önceden herhangi bir bankaya para yatırmak gerekiyormu 

Birde fotoğraf ları önceden mi çektiniz nüfus dami çekildi gidip boşa gelmek istemiyorum  

10 Cevaplar

0 oy
(73 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ziraat Bankası ATMye 18 lira para yatırıyorsn fotoğrafcida biyometrik resim çektiriyosn nüfus müdürlüğüne gidiysn cnm
(73 puan) tarafından
Rica ederim canım:) ben yeni kimliğimi iki defa kaybetmiştim bide evlenince değiştim 3 defa toplamda değiştirdm ondan iyi biliyorm :))
tarafından
Dogrudur canim inşallah bidaha kaybetmezsin :) kayip kimlik fiyati da 45 tl bide
(73 puan) tarafından
Aynen gözüm gibi bakıyorm artık:)
(67 puan) tarafından
Kizlar 22 tl olmuş galiba yilbaşindan oncemi 18 tl yatirdin gulden hanim
(73 puan) tarafından
Evet canım yılbaşından önceydi zam gelmiş o zaman
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Evet para yatırılıyor canım ama hangi bankaydı nüfustan bi kağıt alıp gitmek  gerekiyormuydu  unuttum
tarafından
Araştırdım her banka oluyor ama zorunlu mu acaba orda elden versek olmuyor mu
tarafından
Biometrik resim olması lazimmis nerde cekildiniz resmi
(2,351 puan) tarafından
Ziraat ve halk bankasindan oluo canm kimlik icn demek yeterli zaten
(6,827 puan) tarafından
Zorunlu canim bankaya yatırılıyor  bizim burda nufusta çekiyolar  amaa başka yerde nasil bilmiyorum ben ilçede yaptırdım normal fotografcidan  cektirmistim
tarafından
Burda çekerim olmasa boşa gitmesin resimler diye çekmedim sağolun teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
randevuyla gidiosun canimm once randevunu al tabi resmide onceden hallet parayi biz kaymakamligin veznesine yatirdik ama orda nasi olur
tarafından
Randevu aldım canım bende onu demek istiyorum vezne ye versek olurmu diye
tarafından
bize vezneye yatir dediler direk Ankarada oluo yani
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Fotografi onceden cektirebilrsin halk bankasindan para yatircaksin bi kac gun onceden yatirirsan senin icn kolaylik olur ama ayni gun icndede yatirabilrsin dekont olmadan islem yapmiolar ama yatirip ole gitmen gerek nufus mudurlugune. 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim :)
0 oy
(158 puan) tarafından
Bankaya değil canım nüfus dairesinde yatırıyorsun parayı resimde biometrik resim istiyorlar fotoğrafcıdan çektiriyorsun 4 tane 20 lira falan oluyor genelde
tarafından
Banka ve vergi dairesi yazıyordu arastirdigimda sağolun teşekkür ederim :)
(158 puan) tarafından
ben yeni çıkardım canım kaymakamlıktan 2 ay oluyor
tarafından
Hayırlı olsun canım bende randevu aldım da şimdi gitsem burda resim falan halledip gidiyim dedim ama farklı resim oluyo diye fotografcilarda cekilsem orda kabul etmezler diye tereddüte kaldım
tarafından
Önceden ne güzeldi bi resim çekip gidiyordun bu çip li olanlar biraz ugrastiriyor
0 oy
(67 puan) tarafından
Herhangi bir bankaya 18 tl yatirip makbuzu goturuyorsn cnm esim calisiyo nufusta
tarafından
Ne güzel canım teşekkür ederim :)
0 oy
(67 puan) tarafından
Canim bizim cuma gunu randevumuz komşum randevu aldi bana 22 tl ziraat bankasina yatir dedi resimleride cektik yatirilan paranin makbuzuyla bide resimle gidilecek dedi bana
(67 puan) tarafından
Resimler 3 gun falandi cikti galiba bizim bahçelievler canim yakiniz birbirimizs;)
(67 puan) tarafından
Bi cektirdigin yere sor canim en acil ne kadarda cikar bizim randevu yokken cektik acillil bisey yoktu belki ondan eşim gec aldi
tarafından
Bizim nüfus müdürlüğü orda bize uzak kaliyor  bahcehirde inovia evlerin oradayım isparta kuleyi bilirsin belki
tarafından
Sağol canım sorucam
(67 puan) tarafından
Evet canim bi kereligine isparta kuleye gelmiştim cok guzel yerler orasi bi tanidigimiz vardi orda
0 oy
tarafından
Biz önce ziraat bankasina 18 ydi şuan 22.50 TL oldu randevu aldik biyometrik fotoğraf cekiliyosun onlarla gidip yapiyosun
tarafından
Evet yılbaşından önce 18 di su an 22.5 sanırım
0 oy
(55 puan) tarafından
Önce randuvu ve resim hallet parayi kaymakamlıkta vermiştik gecen sene istanbul da yaptırdık tabbi şimdi nasil oluyor bilmiyorum 
tarafından
Randevu aldım parayida eşim yatırır ama resim yetişecek mi bakalım cuma günü randevum anca yarın cekebilirim
(55 puan) tarafından
Yetişir canim resim dakikalık çekiştirebiliyorsun ztn
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Ptt ye yatırdık parayı resimde fotoğrafçılar çekiyor ve anında veriyor sonrada nüfus müdürlüğüne gidiyorsun para dekontu ve resimle  canım 
tarafından
Canim kusura bakmada sormayı unuttum şimdi aklıma geldi kactane fotoğraf lazım kimlik için ...birde fiyatı neydi sizin fotonun
(1,060 puan) tarafından
20 tl ye 6 tane cektti fotoğrafçi ama birini kullaniyorlar kimlik icin degismediyse tabi sen bi kac tane gotur yinede canim
tarafından
Çok teşekkür ederim rahatsız ettim kusuruma bakma :)
(1,060 puan) tarafından
Yok canim ne rahatsizligi burda ne konuda olursa olsun birbirimize yardımcı olmak icin variz
tarafından
Gittim canım sağol fotografciya gidip foto çektim ordan ptt gittim yakınlar zaten ikisini halledip geldim yarinda gidip kimliği cikarcaz artık

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Sibel01 (928 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 185 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,579 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 470 göst.
2 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 245 göst.