0 oy
472 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kapiya 2 saniye çıktım bise almaya baktım yerinde yok tam içeri girdim yatagin ucuna gelmesiyle düşmesi bir oldu tutamadim kafasi çarptı yere kafa üstü düştü elim ayagim titriyor ses geldi dank diye alni sis gibi zaten uykusu vardi uyutacaktim simdi daha huzursuz olcak cizgi film falan actim dikkati dagildi ama pek keyfi yok :(((

8 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
ateş yada kusma olursa hemen acile götür takip et canım parke yok mu yataktan betona nasıl düştü 
tarafından
Ya benim kendim evim parke bura kaynananin evi fayans
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Dikkat et canım senin kızla benim kız aynı herhalde ay olarak 10 aylık oldu artık dönüyorlar baya baya
tarafından
9 aylik olcak
(5,323 puan) tarafından
Temmuz da mı dogdu
tarafından
Ağustos
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Gözlerinde kayma kusma kaka da kan VS varmı dikkat et bu 2 saat başına bus VS koy her bebek düşer cnm benim kızımda düşmedi derken 2 kez düştü çok kötü Bi durum oluyo gerçekten ama şükür Bi şey olmafi
tarafından
Ömrümden omur gitti allah korusun hepsini
0 oy
(9,262 puan) tarafından

Uyutma cnm bekle en az 1 saat geçsin mutlaka. Bide kafa ustu duşmuş tehlikeli olabilr Allah korusun. Gozlemle yanından ayrılma. Geçmiş olsun :(

tarafından
Insallah bise olmaz calpol versemmi
(9,262 puan) tarafından
Bekle verme şimdilik ağlar huzursuz olur durmazsa elini kafasna fln gotururse verirsn. Ama uyutma kesinlikle
tarafından
1 saat oldu uyudu simdi zaten uykusu vardi kac saattir
(9,262 puan) tarafından
1 saat beklediyse bişey olmaz inşallah kzum
0 oy
(278 puan) tarafından
Uff beton cok acistr cnm ya yuksek yerde tek brkma
tarafından
Birden oldu ya
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Kuzuma nazar değdi kesin ya dikkat et kusma falan olursa hemen götür hastaneye 
tarafından
Oyle valla saolasin
0 oy
(667 puan) tarafından
Canim icin rahatlasin diye yaziyorum benim yegenim daha alti aydan kucuktu ablam puseti yemek masasinin uzerine koymus mutfakta ve pustten taa yere betona cakilmis direk kusmus ablam hemen hastaneye,kosturdu cok sukur bisey olmadi ve kac defa,dustu yegenim yataktan,da dustu cok kere kusma olmazsa insallah bisey yoktur yegenm kusma oldugu halde bisey cikmamisti gecen gun de benm oglum sabha karsi yataktan dustu emzriyordum uyuyakalmism yerde hali vardi ama yatagim yuksek baya cok korkmustum uyutmadm bi sure zaten kusma faln olmadi gecti cok sukur insan kendni cok kotu hissediyor ama geciyor insallah canini sikma dun de ben kendn kafami cocugun besiginin tahtasina vurdum sisti agriyor hala bu aralar biseyler var sanki 
tarafından
Allah korusun ya evlatlarımızı
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay kiyamam ya kusma falan olursa hasteneye gotur kuzum 
tarafından
Suanlik yok allah korusun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 216 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,112 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
0 oy
26 cevap 665 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,920 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 437 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...