0 oy
1,481 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Doğumda kayinvalidenizgil size bisi taktı mi 5 yildan sonra cocuk sahibi olacagim kayinvalidemgil çeyrek takacakmis hic takmasalar daha iyi böyle daha aşağılık hissettim,bu çocuğu kendim için doğuruyorum gerek yok dedim eşimde bana kizdi

53 Cevaplar

0 oy
(230 puan) tarafından
Bi gram taktı bide 100 lira verdi bişey takmadı denmesin diye o da 
-Reklam-
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Çeyrek taktı kaynanam normalde çalışıyordu ameliyat oldu bnm doğumundan bir ay önce gücü ona yetti yaptı bnde fazlasını istemedim 
0 oy
(2,119 puan) tarafından
3.200 TL pimapen yaptırdılar parasını biz verdik, onu taktılar işte :) 
0 oy
(48,632 puan) tarafından
esinim ailesinden altin gelsin diye mi dogurdun. ne sacma cevap vermissin. beklenti icinde olursun da abartmanin anlami ne acaba
0 oy
tarafından
Kayinbabm cumhuriyet takti kaynanm ceyrek takti ilk cocugmda bunda yarim takacaklar gbi ama bebgim saglikla dogsunda kimse bsey takmasın 
0 oy
(249 puan) tarafından
Bilezik talacaklarmış ama bilmiyorum taksa nolur takmasa durumu olup yapmasa takardım belki
0 oy
(120 puan) tarafından
Bir şey takmazlar asla ben henüz doğum yapmadım ama elitinin 2 çocuğu var ikisinde bile hiç bir şey takmadılar çocuğun beşiğini bile babamlar alacak böyle saçmalıklar var bide üstüne
0 oy
tarafından

Yeni doğum yaptım durumumda çok kötü biliyorlar da kendilerinin durumunda çok iyi bir çorap bile almadlar zar zor biz yaptık ikinci el beşik aldm :( bebeğime 

Onlarda el gibi gelip kundagına 100 TL biraktlar ama ben bir tencere sıcak anne yemeğine bile razıydım ama maalesef 

gorumcemde  kendi çocuğumun çeyregini  takmıştım eli boş geldi bir meyve suyuda alamamıştı çok üzücü bir durumdu  :(rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın 

0 oy
(77 puan) tarafından
Valla ilk hamileliğim ve ilk torunları adından çok heycanlilar durumlarında var çeyrek almış bende gereği yok dedim onu geçtim bu eksiğini bile almadılar
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Bn de 6.gebeliğimde bebeğimi kucağıma aldım takmadılar künye alacaklarmış 4 aylık olacak bebeğim hiç almalasalar daha iyi 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
İki dogumdada çeyrek ilk oğluma bebek ceyizide yaptı 
0 oy
(2,130 puan) tarafından
1500 tl verdii 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 422 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Perikiziii (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 874 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 515 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,720 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 732 göst.
11 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (696 puan) tarafından soruldu

379,193 soru

11,350,948 cevap

34,820 kullanıcı

...