0 oy
333 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kayınpederim alıcakmış kızıma beşik beğensin demiş istediğini nasıl hiç anlamam beşiklerden  bana önerceğiniz fikir varmı canlar <3

6 Cevaplar

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Park beşik kullanışlı oluyor 
tarafından
Ay çok kararsz kolay bşey de begenen biri deglm bakaym artk canım
-Reklam-
0 oy
(132 puan) tarafından
Park besik kullanışlı oluyor canim
tarafından
İnternetten bakayım bi canım sağol⚘
0 oy
(377 puan) tarafından
Canim park besik tamam kullanisli oluyor ama bence anne yanida gayet kullanisli kizm mesela yeni dogdugu icin bni daha cok istyor yanimda yatmayi besigi yatama birlestrp oyle uatryorm aglamiyor. Bence anne yani buyuklernden alablrsn. Kademeleride var. Bna gore park yatak braz cadir gbi grunusude hc hosma gtmyor
tarafından
Çok kararszm canım ya bakıcam artk
0 oy
tarafından
Şimdiden güzel alışverişlerin olsun canım 
tarafından
Sağol canım ⚘
0 oy
(25 puan) tarafından
Ben park beşik almadığım için çok pişmanım. 
tarafından
Hadi ya neden canım
(25 puan) tarafından
Ben ikeadan almıştım canım beşiği. Kızım 13 aylık oldu çok dar geliyor artık beşik. Park beşikler daha geniş. Bir de kuzenimin karısı almış kendi bebeğine park beşik bir yere giderken toplayabiliyorlar beşiği valiz gibi götürüyorlar. Ben şu an annemdeyim bebegim yer yatağında yatmak zorunda kalıyor.
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Yani şöyle söyleyeyim ilk önce mobilya beşik aldım yatağa birleştirip öyle kullandım amaa 2 ay önce kalkıp tırmanmaya başladı onu gönderdim park beşik aldım. Aklım hiç onda kalmıyor düşme tehlikesi yok. Ve çokta şık duruyor çadır gibi duruyor demiş birisi alakası yok. Beşikle işin bitince minnacık hale getirip kaldırıyorsun. Yer kaplama olayıda yok. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 484 göst.
0 oy
19 cevap 325 göst.
5 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 159 göst.
0 oy
25 cevap 510 göst.

380,746 soru

11,399,718 cevap