0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Kızlar kaç gündür içimde bi bunaltı bi sıkıntı yalniz kalmak istemiyorum kalincada aglayasim geliyor eşim geceleri çalışıyor belki onu özledim onun için bu kadar kotu hissediyorum kendimi bide bebeğim çok huysuz hic durmuyor sürekli ağlıyor anneme diyorum gel yanıma diye oda kaynanamdan çekiniyor kaynanama diyorum dur biraz diye sen bize gel diyor gorumceme diyorum gel diye okulum var diyor valla çok sikildim sizler de durum nasil

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol bol ayetel kursi oku canim.annen cekinmesin canim kizisin sana gelmeyipte kime gidicek.hem sana destek olur.cok sukur benim annem haziran ayinin sonunda bi geldi halada bende.arada gidip bi aksam kalip geri geliyo.3uz gebelikti bulantim kusmam oldu hep bana bakti.erken dogum yaptim bebeklerim kuvoze girdi  destek oldu birakmadi.3 bucuk ay sonra bebeklerim geldi su anda 3 ay olucak evdeler birlikte bakiyoruz.tek birakmak istemiyo esimde gondermiyo zaten.anneler iyi ki var.annenle konus canim cekinmesin sana destek olsun biraz
(350 puan) tarafından
Diyorum anneme çekinme gel ben konuşurum kaynanamla diyorum yok ben uzukurum diyo sana bisy derse yine bana olur olan diyor diyorum kaynanamada annem gelecek senden cekiniyo diyorum aa ask olsun ben anne ne bisy demem ki diyor
tarafından
Canim kaynana belli etme bence boyle seyleri.hic olmadi sen annene git canim
-Reklam-
0 oy
(452 puan) tarafından
Ben yaklaşık 4 yıldır yalnızım cnm almanyada yaşıyorum, eşim sabah 9 gidiyor akşam 9 geliyor.

Hamileliğimide yalnız geçirdim, ama şimdi oğlum var 10 aylık onunla oynuyoruz birlikte temizlik yapıyoruz birlikte uyuyoruz fln vakit geçiyor cnm.
(350 puan) tarafından
Benim kizimda buyuse hic canım sikilmazda işte simdilik idare ediyoruz canim allah bagislasin sağlık versin cocuklarimiza
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Annen neden kaynanandan çekiniyor bence yalnis bi davranış daha çok kızının arkasında olduğunu göstermerli.
(350 puan) tarafından
Valla canım kaynanam bNa bisy diyemiyor anneme gelme demiş oğlum yalnız kalmak istoyor karısıyla demiş annem bana bunu söylemedi hic ben çok ısrar ediyorum gel yanimda kal nolur diye anca o zaman söyledi
(2,423 puan) tarafından
Anladım canım aman haklı kaynanam ayıp etmis
0 oy
tarafından
annemle ayni şehirde olsak hep gelirdi bence annenin çekinmemesi gerek. bende yanlızim oğlumla zaman geciriyorum
(350 puan) tarafından
Bende öyle canım bende kizimla zaman geciriuorim masajlar yapıyorum ona giydiriyorum susluyorum sonra huysuzlaniyor
tarafından
bebeklerin bir gunu diğerini tutmaz ki mecbur huysuzlukta yapıcaklar ben senin yerinde olsam annem gelmese de ben ona giderim yakın olduğun icin sanslisin
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Kız bugun bende de aynı ıcım darlandı durdu ya havalarda bozuk dısarıda cıkamıyorum kımsede gelmıyo. 

İlgili bir soru bulunamadı

379,562 soru

11,362,378 cevap

34,839 kullanıcı

...