0 oy
334 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (29 puan) tarafından
Kızlar dua istiyorum. Hamileliğin ilk gününden itibaren idrar yolları enfeksiyonu ile uğraştım, bi iki ay sonra guatr ile sonra şeker den şüphelendiler, iki güne soluğu hastane kösesinde aldım bir ay önce sezeryana almaya kalktılar, nihayet beş gün önce doğum yaptım, bebeğin ölür dediler, kordon dolanır dediler, kaka sını yapar yer dediler olmadı. Sağ salim doğum yaptım ama beşinci gün hala ağrı sızı zaman zaman bayılmaya yakın, şimdide yavrum sarılık geçiriyor. İmtihan mı, dua edin kocam ağrım sızım dinsin diye yedi yirmi dört Kuranı elinden bırakmıyor, dayanamıyorum artık dua edin 

12 Cevaplar

0 oy
(7,096 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun canım sarılık her bebekte olabilen birsey korkma sakın bol bol emzir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah dua et sende canım geçer merak etme çok düşünme 
0 oy
(191 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardmciniz.olsn ins
0 oy
tarafından
Rabbim sifa versin insallah canim ❤
0 oy
tarafından
Allah şifa versin. Sarılık çok sık görülen birşey. Çok şükür ki sizin en büyük duaciniz yaninizdaymis zaten ne güzel.gecer inşallah hepsi
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah
0 oy
(931 puan) tarafından
Ah be canım bend eçok şey yaşadım ilk zamanlar hamile kalamadım uğraştık sonunda oldu .  Öğrendiğimin ertesi günü 20 bin lira borç geldi kayınpederimin ehliyeti gittiSonra hamileliğimin 3. Ayında 1000 hamile de 1 görülen hperemezis oldum 1 hafta yattım hastane de ayrıca üniveraite de okuyordum zorlanıyordum yiyip içememekten kilo verdim. Aonra 7. Aya geldim noemal gripten doktora gittim sancım çıktı tansiyonum yüksek çıktı yatırdılar sancımı kesemediler bebek doğar diye beni ambulansla üniversite hastanesine gönderdiler neler çektim sonra sancım durdu evde hep yattım . Sonra doğum yaptım bebeğim kilolıydu 3820 normal doğum yaptım zayıftım ben kilo almadım doğumumda arka bölgeye kadar kestiler dikemediler zor diktiler aonra hastaneden çıkacağız eşim bizi alacak eşim kaza yaptı . Şükğr ki mala ziyan geldi cana birşey olmadı. Bebeğim 1 haftalık troitleri yüksek çıktı doktor dedi bebeğinde zska geriği gelişim geriliği olabilir dedi yıkıldım başka şehire üniversite hastanesine götürdük şükür geçti . Sonra sarılık oldu guatrdan sonra oda troitlersen dolayı geçiremedik Allahıma şükğr oda geçti. İmtihan dünyası canım . Rabbim can sağlıpı versin
0 oy
(931 puan) tarafından
Canım sarılık geçiyor bol bol emzir emin ol ben yaşadım zoela emzirdim geçti Rabbimin izniyle 
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun sarılık geçer canım çok emzir senin süt onun çaresi 
0 oy
(732 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah cnm benim 
0 oy
(1,789 puan) tarafından
Geçer bu günler hicc merak etme bende çok kivrandim acidan normal bunlar anneliğin bedeli :) sen güçlü ol ki yavrun hissedip biran önce kavuşsun sana  annesi ❤️
0 oy
(329 puan) tarafından
Acil sifalr versin rabbim cnm sarıldıktan da korkma Bi kac güne gelir bebişin arıların olck tabii ama sen uzanmak yerine bol bol yürü cnm gercekten ben yürüyerek sezeryan atlattım sanki normal dogum yaptım 3 gün içinde toparlandı sende ihmal etme yğrüyüşü

İlgili bir soru bulunamadı

384,956 soru

11,513,715 cevap

35,174 kullanıcı

...