0 oy
342 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (157 puan) tarafından
Kizlar 11 aylık kızım var doğduğundan beri hiç aglamadi dediler bir yaşına kadar normal.bende önemsemedim dört aylıkken kan alındı o zaman gözünden bi kaç damla yaş gelince herhalde çok canı yanınca ağlıyor diye düşündüm yine önemsemedim. Dün iş yaptım kızımi kucağıma alamadım biraz. Sonra bi baktım ki gözünün biri kızarmış.neyse sonra uyuttum,uyandı ki sarı iltihap akmış sildim temizledim. Bu sabah uyandı ki daha çok iltihap olmuş. Doktora gidemem , başına gelen var mı bizim ki gibi nasıl gececek

6 Cevaplar

0 oy
(1,265 puan) tarafından
Benim kızimda gozleri hep capaklaniyordu  sabahları  gozleri kapaniyordu dr götürdük kanalları tıkalı dedi damla verdi 3 çeşit gözlerine günde en az 70 kere masaj yapın dedi ben damlalari kullanmadım  sürekli masaj yapıyorum gecti şükür 
(1,265 puan) tarafından
Youtubeden bak canım  bi yap dene  
Hemen hastaneye giturme Virüs vallan var
(157 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşündüm ama bazı arkadaşlar beni korkuttu canım
(1,265 puan) tarafından
Canim zaten sokağa çıkma yasagi var sen pazartesiye kadar masaj yap
Zeytin yagi veya vazelinle yap sen
Bakalim ne olacak
(1,265 puan) tarafından
Inşallah iyi gelir
(157 puan) tarafından
Tamam canım inşallah çok sağol
-Reklam-
0 oy
(151 puan) tarafından
Cnm benimkide öyle pazartesi hastaneye götürücem bakalım ne diyecek 
(157 puan) tarafından
Benim kız da öyle oldu uyuyor uyanıyor iltihap akıyor resmen
(151 puan) tarafından
Evet bende de ayni sorun var pazartesi hastaneye götürücem
(157 puan) tarafından
Bende randevu aldım pazartesi
(157 puan) tarafından
Gittiniz mi hastaneye canim
(151 puan) tarafından
Evet cnm gittik masaj yap dedi bir tane damla bir tane de kirem verdi kullandım iyi geldi artık capaklanma yok sen gittinmi
0 oy
tarafından
Benim oğlumun gözü çok çapaklanıyordu açamıyordu gözünü hiç iltihap da akıyordu doktor 1 tane damla verdi onu kullandık bide masaj yaptım sürekli göz kanalları açıldı çapak olunca da kendini sütümü sağıp pamukla temizledim 
(157 puan) tarafından
Masajı nasıl yaptın canım
tarafından
Baş parmak ve işaret parmağını iki gözünün iç kısmına yerleştir yuvarlak çizer gibi yap canım
(157 puan) tarafından
Tamam canım yapicam çok sağol
0 oy
tarafından
Bnim cocuk degilde bende oldu canim gozyasi kanallari tikanmis yaş gelmeye gelmeye uzt goz kapagimda şalazyom kisti cikti malesef acik cayla makyaj pamuguyla masaj yap demisti doktor gerci ben operasyon cirmeden gitmedi ama bebiste boyle olmadan onlemini al derim gecmis olsun 
(157 puan) tarafından
Sağol canım hastaneye gitmeye korkuyorum
tarafından
Masaj yap ılık açik cayla canim
(157 puan) tarafından
Nasıl masaj yapılır ki netten izledim onun gibi mi , gözün birleşme yerine bastırıp aşağı doğru indiriyoruz böyle mi
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Aa ilk kez duyuyorum canım geçmiş olsun 
(157 puan) tarafından
Çok sağol canım bende kızımın gözyaşı hiç akmayınca araştırıp öğrenmiştim
0 oy
tarafından

Gözyaşı tıkanıklığı var diyon doktora götürmen lazım benimde olmuşdu ameliyat oldum ben bu normal değil mutlaka gitmelisin gözü capaklanma aşamasında iltihap değil o akan göz yaşı gözünün altındaki tabakanın altına geçiyo orda birikip enfeksiyona neden oluyo ve kızarıp şişiyo üstelik aşırı kaşınıyo yanıyo bilgin olsun başıma geldiği için çok iyi bilirim bana damla falan kâr etmedi 

(157 puan) tarafından
Ayy korktum şimdi sen böyle diyince nasıl yapicam bu viruste yaa , olmazsa pazartesi günü goturuyum doktora
tarafından
Sen yinede götür çocuğu doktora göz çok hassas oluyo çünkü damla falan kullanırsa ilerlemediyse kullanılırsa geçer bu arada damlaları kullanmamazlık etme sakın onların büyük etkisi oluyo belki merhem de verilebilir
(157 puan) tarafından
Bi kere ağladı o zaman nasıl ağladı acaba sence

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 56 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelin1 (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
4 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysus35 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
30 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu

380,241 soru

11,384,227 cevap

34,884 kullanıcı

...