0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (2,020 puan) tarafından
Kizcelerim 20+3 hamileyim, 19. Haftamda bariz hissediyordum bebeğimim  hareketlerini lakin su 3 4 gundur pek hissedemiyorum. Telaslanmalimiyim yoksa henüz erken mi? Saglik ocaklari bugun açılımıdır bi kalp atışını dinletmeye gitsem mi icimde huzursuzluk var 

5 Cevaplar

0 oy
(119,614 puan) tarafından
Gunde 10 kez hissetmen yeterli cnm az da olsa kimildiyodur
(3,458 puan) tarafından
Sevda o dönemde günde on kez çok değil mi ya sanki daha sonradan Dı o kural şimdi çok küçük pozisyonuna göre hareket etse bile hissetmeyebilir
(2,020 puan) tarafından
Ahh ınsallah canim benim  , deneyim bi cok tesekkur ederim
(510 puan) tarafından
En az 3-4 kez hareket eder canım arkadaşın söylediklerini yap birde bebekler çok uyur çabuk büyümek için telaşlanma korkarsan oda korkar hareket etmez belki de sen hareket ettiğin için onun hareketini hissetmiyorsun bir dönem böyle oluyor yani önce hareketi çok bariz hissederken sonra bir ara hissetmiyorsun sonra tekrar hissediyorsun
(2,020 puan) tarafından
Anladim canim cok tesekkur ederim bir nebzede olsa icim rahatladi
(510 puan) tarafından
İçini ferah tut canım bolca uyuyordur bu dönemde annesi
-Reklam-
0 oy
(10,105 puan) tarafından
Hiçmi hissetmiyorsun canim arada hissediyormusun. Mesela benimki sabah bi hareketli. Arada yok sonrada akşam hareketleniyo
(2,020 puan) tarafından
Valla dünde bugunde daha hic.hiseetmedim canim :(
(10,105 puan) tarafından
O zaman bi doktora gorun canım. Ne olur ne olmaz ihmal etme. Ozele imkanin varsa 1 defalikta olsa git. Saglik ocaginda kalp atisi dinledinmi daha once. Onlarin aletleriyle çok saglikli olmuyo duyum diyolar
(2,020 puan) tarafından
Anladim canim, bir kere dinledim ama bilemedim bugun hem 1 mayıs hem yasak var burda açık değildir sanirim
(10,105 puan) tarafından
Açık olmayabilir aynen. Acile git bence. Insallah bi sikinti yoktur ama insan korkuyo ya
(2,020 puan) tarafından
Evet canim ister istemez tedirgin oldum, cok tesekkur ederim ilgin icin
0 oy
(673 puan) tarafından
Canm hiç telaşlanma üzme kendini bu haftalarda normal daha yeni yeni başlıyo çünkü sen çikolata ye uzan biraz takip et atar ama bu haftalarda bendede oluyodu bi kaç gün atmadığı zatrn fazla hareketli bi bebek değildi çok fazla atmazdi doğdu hala öyle sakin bi bebek
(2,020 puan) tarafından
Oyle mii , cok tesekkur ederim canim tavsiyelerin icin
(673 puan) tarafından
Rica ederim canm bu haftalarda daha çok küçük olduğu için pek fazla hissedemezsin harekette olduğun zaman anca otururken veya yatarken hissedersin ben mesela iş yaptığım zaman hiç hissetmedim sonra endielenirdim uzanırdım tatli yerdim sonra bi tekme atardı gene kalkıp ilime bakardım))  inşallah atar seninki annesi üzme kendini daha yeni yeni başlıyo bunlar tekmesinden gece uyuyamadığın günler var daha önünde))
(2,020 puan) tarafından
Insallah canim benimm cok sagoll ❤
(673 puan) tarafından
Bişey deil canm
0 oy
(1,964 puan) tarafından
 ilk 18de tam olarak hiisetmistim sonra benimde hissetmediğim gunler olmustu. Korkmustmda olabilir demişlerdi. Ama haklisin insanin ici rahat etmiyor :/ bugün kapalıdır kuzum 
(2,020 puan) tarafından
Anladim kuzum evet ister istemez tedirgin oldunmn
(1,964 puan) tarafından
Takip et kuzum korkma benmde oyleydi simdi kuzum 66günlük :)
(2,020 puan) tarafından
Tamam canimm, oy masallaah rabbim saglikla büyütmeni nasip etsin
(1,964 puan) tarafından
Sagol kuzum sende sağlıcakla kavuş inşallah yavruna
(2,020 puan) tarafından
Amin canimmm
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bende 21.haftadan sonra çok az hissetmeye başlamıştık önceden kıpır kıpırdı o aralar çok durgundu hep sırt üstü yatıp çikolata yiyordum 1 2 kere tekme anca atıyordu ama 24.haftaya gittiğimde düzeldi hareketleri genel galiba.o haftalarda çoğu kişinin ole oluyor nedense
(2,020 puan) tarafından
Anladim canimm teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 83 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 198 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde sorgunlum (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 274 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Asaf2544 (1 puan) tarafından soruldu