0 oy
759 göst.
Diğer kategorisinde (6,136 puan) tarafından
Kızlar dün evime çıktık şükür iğne ilaç doktor hiç bisey vermedi oglumunu 15 gün daha alma dedi büyük ihtimal her gün arayacaklar ebe 2 gündür arıyor oğlumu soruyor Bugün de aile hekimi aradı dualarinizla çok şükür iyiyim elhamdülillah eşimle ikimiz evde tv izliyoruz oğluma da kavuşsam baska sıkıntım kalmayacak insallah bakalim 14 gun nasil gececek

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tekrar test ne zaman yapiyorlar canım  negatif.olduğunu öğrenmek için 
(6,136 puan) tarafından
Büyük ihtimal 14 gün sonunda mayisn15 gelir mi ya :(
tarafından
Ilaç falan vermemeside şaşırtıcı kız
(6,136 puan) tarafından
Kiz birşeyimiz yok ki hastanede de öyle bi mide koruyucu bide corona ilacı veriyorlardı
(249 puan) tarafından
Ne gibi belirtiler yaşadınız acaba ? Benimde boğazımda agrılarım var da
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebege test yalmadilar mi
tarafından
Sadece sen mi pozitifsin kuzum
(6,136 puan) tarafından
Evet canım eşimde benimle oldugun için bide akciğer de leke çıktığı için tedavi gördü
tarafından
Bu nasil bisey valla anlamis degilim kuzum sende pozitif ama esin negatif bebek kayinvaldenlerde ve sen bebekle hep icli dislisin surekli dokunuyorsun ama ona bakilmiyo hadi kayinvaldenlerede bulastiysa
(6,136 puan) tarafından
Eşim büyük ihtimal geçirmiş ciğerlerinde kalmış çünkü 15 gün içinde geçermiş o 5. Gün belirtisini gösterirmiş 6 gün oldu kayinvalidemgilde de bi belirti yok demek ki erene geçmemiş bana da yeni bulaşmış hem erken teşhis hemde yaşımın genç olmasından hafif atlatiyoruz
tarafından
Kuzum atlatirsin zaten sizde sıkıntı olmaz da ben kayinvalidenlerden korktum yasli insanlardir muhtemelen ama cok degisik bir virus gercekten ya anlasilmasi guc
0 oy
(48,683 puan) tarafından
su gibi akip gecsin 15 gun insallah canim
(6,136 puan) tarafından
Galiba biraz eziyet ediyor da kayinvalidem söylemiyor ondan başkasına gitmiyormus dedesini de mutfağa atmış babaannesiyle döne döne yatıyormuş
(48,683 puan) tarafından
oy canim kiyamam ne kadarlık bebegin canım
(6,136 puan) tarafından
10 mayıs da 10 aylık olacak inşallah:(
(48,683 puan) tarafından
tam anneye düşkün oldugu zaman insallah baska ayrilik yasamazsiniz canim bununla kalsin
(6,136 puan) tarafından
Amiiin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
İnşallah hemen geçer 15gun.kavusursun yavruna saglicakla
(6,136 puan) tarafından
Bian önce inşallah kendimi şuan sağlıklı hissediyorum gidip alayım oğlumu diyorum sonra duruyorum bu nefes yoluyla bulaşır diye
0 oy
(119,334 puan) tarafından
Sayili gun cabuk gecer ins 
(6,136 puan) tarafından
Gecmiyoooo naail dayanacam bakalim
0 oy
(1,787 puan) tarafından
İnanıyorum geçecek ve kavuşacaksın oglusumla❤️☺️
(6,136 puan) tarafından
Inşallah burnumda tütüyor yavrum çok özledim onu
0 oy
(605 puan) tarafından
Allahım su gibi geçirsin inşallah 14 gününüzü allahım evladını kavuştursun seni ayrı koymasın 
(6,136 puan) tarafından
Inşallah amiiin bian önce görüntülü bile arayamiyorum ağlarım diye
(605 puan) tarafından
Canım benim güçlü ol ara evladıni kendini hissettir ara gör ağlasanda üzülme onun sana ihtiyacı var sen iyi olki oda iyi olsun bol bol ceviz tüket kuruyemiş tüket allahın inziyle atlat inşallah bu zor dönemi kelle paça iç
(6,136 puan) tarafından
Kiz ben onları nerde bulcam. C vitamini çinko bide limon suyu sık 3 ögününü atlatma dedi doktor sadece makarna seviyorum deyip sadece makarna yeme dedi
(605 puan) tarafından
Doğru canım ama ceviz de çok vitamin var yemeni tavsiye ederim
(6,136 puan) tarafından
Elimize ne geçerse yiyoruz valla hastane de 3 kilo vermişim gelir gelmez geri aldım:D
0 oy
(143 puan) tarafından
Eşinde yoksa onunla ayni ortamda oturunca ona bulasmazmi
(6,136 puan) tarafından
Kuzum az önce aile hekimiyle konuştum ki hastanedeki doktor da aynısını söyledi eşimde bi nevi corona sanırım atlatmış yada atlatıyor akciğer filmine bakılırsa corona maske takin bide aranızda 2 metre olsun dediler gece o salon da ben yatak odasindayim gündüz de 2 metre var aramızda yemekleri o yapıyor tabağa koyup bana getiriyor yani sofraya oturmuyoruz
(143 puan) tarafından
Anladim canim gecmis olsun ilk belirtileri nelerdi
(6,136 puan) tarafından
Belirtisi yoktu bacak ağrısından gittik eklem ağrısı yapıyormuş
(143 puan) tarafından
Kız benimde aksam oldugunda cok fena agriyor sızlıyor 3 gündür falan
(6,136 puan) tarafından
Kuzum her ağrıyan şey korona olmasın inşallah belki usutmusundur
0 oy
tarafından
Cok sukur ki iyisiniz hic uzulme saglikla kavusun insallah.belirtilerin ne oldu ne gibi ilerleme falan varmi
(6,136 puan) tarafından
Belirti yoktu canım bacak ağrısından gittik o kadar oda eklem ağrısı yapıyormuş
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Esracım inşallah sağlıkla sıhhatle ATLATTIM  yazacağın günleri bekliyorum. 

Dün gece sana dua ettim inan. 
(6,136 puan) tarafından
Allah razı olsun mervem gerçekten çok sağlıklıyım ağrım sancim yok gidip oğlumu alayım diyorum durduruyorum kendimi nefes yoluyla bulaşır diye çok özledim onu burnumda tütüyor çok şükür oda sağlıklı ya sabredecem napim
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canimmm
(6,136 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Geçmiş olsun inş yakın zamanda düzelir yavruna kavuşursun. Bende merak ediyrm üstelik bu durumdan korkuyrm cocugunuz küçük mu bebek emiyorsa falan neden sizin yanınızda kalmiyir yani kronik rahatsızlığınız mo var hastanede yatırıyorlar 
0 oy
tarafından
Rabbim yardimciniz olsun insAllah testler guzel cikar bebegine kobusarsin biran once
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Bebeğim olmadan önce boşver 15 gün kafa dinlersin derdim ama şimdi biran önce kavuşursun evladına diyorum inşallah kolay atlatırsınız bugünleri geçmiş olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.
11 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,218 göst.
2 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,971 soru

11,374,443 cevap

34,857 kullanıcı

...