0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından
  • Hiç bir bilgim yok bu konu hakkında eşim çekmek istiyormuş nasıl oluyor? Ne kadar faizi var ? Kısaca bilgi verirmisiniz lütfn :angel:

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnternette hepsi var canım ben 10 bin başvurdum 3 bin çıktı bana onay mesajı geldi ziraat mobilden kendi hesabıma geçirdim
(1,126 puan) tarafından
Gelirinizi kaç TL dediniz benim abim de başvurdu geliri hiç yoktu dükkânı kapandı ona da 10 binden 3 bin vermisler
tarafından
2500 yazdım ben canım ama ben ev hanımıyım sigortam vs hiç bişeyim yok eşim de işsizdi onun da yoktu sigorta falan çıktı ama daha yüksek yazsam 5 bin verirlerdi aşimin abilerine 5 bin çıktı
tarafından
Canım faizi çok düşük 3 bin çektim 112 ödemesi var
(1,126 puan) tarafından
Yani zaten bu krediye geliri gitmiş zorda kalmis insanlar başvuruyor çok saçma
tarafından
Ama 2 milyon kişiye verilecekti 3.5 milyon kişi başvurdu öyle olunca herkese verebilmek adına böyle yapmışlar
-Reklam-
0 oy
tarafından

Valla ben krediye karsiyim gulum tatli tatli harcamanin aci aci odemesi var :(

tarafından
Bogazimi kasiniyo acaba yada arkadan disi cikiyodur belki onu elliyodur
(3,769 puan) tarafından
Oguruordu kusar gibi en sonunda kustu baya hemde
tarafından
Agzini actir bi baksana arkafan dis patlatmis mi bide telefonun feneriyle bogazina bak
(3,769 puan) tarafından
Ara ara boğazında hırıltısı oluyor boğazında balgam var diyordum hani kusmasi ona iyi geldi snrm burnunda koca pislik var di temizlememize rağmen oluyor o gitmiş mesela :)
Arkadan iki dışı patlamıştı baya da çıkmış ama yinede bi bakicm kuzum başka diş çıkmış mı diyecek teşekkür ediyorum bacım
tarafından
Aynen canim kontrol et ikisinden biridir büyük ihtimal
0 oy
tarafından

Eşini vazgecirmeni tavsiye ederim. Faiz pişmanlıktir hayırlı cumalar<3

0 oy
(838 puan) tarafından
Vakıfbank internet üzerinden bqşvurdum olumlu mesaj geldi gittim bankaya imza attım sonra hesap açtı kartsız işlemden atm çektim  . kasımda ödemesi başlıyor 30 ay ödemesi 7500 çektim 280 geri ödemesi faize bakmadım ne kadar ama az faizi
(492 puan) tarafından
Canım sana 7500.için 3.binlik.ek.hesap ta açtılar mi
(838 puan) tarafından
Hayır acmadilar
0 oy
tarafından
Canm vakifbanktan hemen cikio ona basvur.Google vakifbank temel ihtiyac destek kredisi yaz o seni yönlendiriyor.Subeye gitmeden hemen hesabina yatiyor.Bankamatikten cekebiliosun.10bin cikmayabilir ama herkese 3000 cikiomus.Bana 7500 cikti cok kredi odedim kapattim oyuzden olabilir.Faizi 900 civari 7500 liranın.30 ay ayda 288 odicez oglumuz için yatirim olsun diye cektik.
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben sun 10.000 çektim 376 tl taksiti canm vakifbank 
(3,769 puan) tarafından
Sence mantıklı mı canım çekmek?
(311 puan) tarafından
Deil ama cektm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kuzum bence hiç bulaşmayın derim.  Sonuçta bedava verilmiyor insanlara cazip gelse de. Şuan için çekenler ödemeyecekmiş gibi hareket ediyor olabilir ama ödemeler başlayınca bir çok kişi pişmanlık yaşayacak. Ben sırf merak edip başvurdum. Hane gelirinden dolayı onaylanmadi. Gerçi onaylansa çekmeyecektik yine.
(3,769 puan) tarafından
Biz de hiç öyle şeylere bulasmdkcnm kredi kartımız bile yoktur
Ama 10 bine bin tl faiz oduormsz dedi eşim ondan cazip geldi biraz ona ev den tasinmamz lazım hali vs yok Bide doğru düzgün eşim eve harcamak istior ama bilemedm
(7,118 puan) tarafından
Anladım canım benim siz bilirsiniz tabiki.
(3,769 puan) tarafından
Fikrini şöyle kuzum :(
(7,118 puan) tarafından
Ben yavaş yavaş alır bulaşmazdım canım.
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(864 puan) tarafından
5 tl aldm vakifbank basvuru yaptm onaylandı sonra bankya gittim 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 325 göst.