0 oy
943 göst.
Aile kategorisinde (56 puan) tarafından
deli oluyorum 6 senelik evlat hasreti cekiyorum kizimin adini kendim koymak istiyorum surekli kavga ediyoruz napicam bilemiyorum

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adi ney kaynananin
(48,695 puan) tarafından
o devirde deniz ismi gerçekten güzel :)
(56 puan) tarafından
sesimi bile yukseltsem bagirip cagiriyor olan bana oluyor
tarafından
Sesini cikaramiyon dimi esine gorede sennpasifsin tabi ozaman ustune gelir sen kimsinde der yani ne diyim oyle adamlara akil fikir versin kaynanana soyle istemiyorum senin ismini koymayi de
(56 puan) tarafından
kaynana ondanda beter diyemem ki
tarafından
Allah yardim etsin kuzum
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Şaşırmasınlar 9 ay sen taşı bak büyüt senin fikrin hiç mi önemli degil
(56 puan) tarafından
hic beni adam yerine bile koymuyorlar
0 oy
(454 puan) tarafından
İsim ananın hakkıdır 
(56 puan) tarafından
kime diyorsan anlayan var sanki
(921 puan) tarafından
İlk isim babanın hakkı diye biliyorum ben
0 oy
(119,345 puan) tarafından
Tuuuuuuhh allah yardimcin olsun 
(56 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Benimkide hep istedi ama koymadi kendi istedigimi koydum esimde ustune pek dusmedi bu konuda
(56 puan) tarafından
masallah olsun kocalariniza
0 oy
tarafından
Ahh keske benm kaynanamin adida deniz olsaydi esim onerdi annemin adini koyalim mi diye bende deniz olsun dedin oda unisex bi isim diye istemdi ama yine benim dedigim isim oldu bence koy cok seviyorum Deniz ismini
(56 puan) tarafından
ben sevmiyorum nolucak
tarafından
Sevmiyorsan ne diyimki
(56 puan) tarafından
Allahtan hayirlisi
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim eşim de ima etmişti cinsiyeti yeni öğrendiğimizde. Biz daha önceden anlaşmıştık kız olursa benim istediğim erkek olursa onun istediği olacaktı. Ben seçtim yanına annesinin adını koymaya başladı. Ben de annesinin önünde kavga ettim biz anlaşmıştık kızda benim istediğim isim olacak erkek olsaydı sana karismayacaktim babanın ismi olacaktı ben kaynana ismi koymam kusura bakma 2 isim de sevmiyorum benim istediğim isim olacak dedim. Tamam şaka yaptım dedi ben öyle tepki verince. Artık konuşmadı annesinin adıyla ilgili. Vala susarsan istediğin olmaz. Konuş istemiyorum de sonuçta senin çocuğun kaynana ismi ne alaka
(3,107 puan) tarafından
Çocuğu taşıyan benim sen kim oluyorsun de o zaman. Sen annesin her türlü hakkın var isim koymaya.
(56 puan) tarafından
bosver girsin gunahima
(3,107 puan) tarafından
Sen yine de pes etme çocuğu doğuran sensin doğduktan sonra ona bakacak olan da sensin. Tutup da gece babası mi kalkıp emzirecek her şeyi sen yapacaksın bunları söyle eşine kendine ezdirme
(56 puan) tarafından
esek hoşaftan ne anlar zaten diyom.anlamiyooooo koy kızlarinin degeri olmaz bizde hic birseye hakkimiz yok
(3,107 puan) tarafından
Canım ben de köyde yetiştim ve ben her zaman hakkımı savunurum onlar inatsa ben 10 katı inat olurum. İstediklerini söylesinler umrumda değil çocuğu ben doguracam ben bakacam isim koyma hakkı da bana düşer. Kaynana sadece alır 2 sever sana verir bak diye. Kocan da öyle sen bakacaksın çocuğuna. Ve en çok sen vakit geçireceksin nasıl hitap etmek istiyorsan o ismi koy çocuğuna. Laftan anlayana kadar da konuş
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Sende bende annemin ismini koymak istiyorum diye diret
0 oy
(290 puan) tarafından
Aman ne takiyorsun ilerde kendi zaten degistirir bende asya koyacaktim esim emine koydu basta cevredikler hep beni gaza geturdu ama sonradan umursamadim aman hayirlisi
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Cnm senin fikrin önemli değil mi eşinin gözünde :(

0 oy
tarafından
Saçmalık ben hamileyken eşim ben bile karışmam senin hakkındır dedi eşin vicdanlı birimi bnce anne hakkının olduğu videoları dmek getir izlet özelikle isim verme konusunda 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Çift isim koyun canım
0 oy
tarafından
Gerekirse rest çekerim ayrilalim diye yine koymam
0 oy
(229 puan) tarafından
Canm bnmde kayinpedern ismini koydu oglumuza ismide hc sorma
0 oy
tarafından
Alya Deniz koyabilirsin çok tatlı durur ama sevmediğinin birinin ismini bnde koymam
0 oy
(948 puan) tarafından
Kız de yanına kendi annemin ismini koyacam ama annemin ismi önde olacak de bakalım belki değiştirir
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Tövbe tovbeee TM deniz güzel bı isim ama nie illada annesinin ismi yani ortak bı karar vermeniz lazim
0 oy
(3 puan) tarafından
Bende koydum canım. Ben kayserılıyım. Bızde boyle bır adet yok. Ama evlendıgım yerde varmıs. Ilklere kız olursa kaynananın oglan olursa kayın babanın koyuluyormus. 2cılere kız olursa kendı annenın erkek olursa kendı babanın. 2 oglu var kaynanamın. 1.cı cocukların ıkısıde kayın babamın adı. Eltımınde aynı. 2.cıyede bız de boyke bı adet yok ama onlar koyduysa bende koycam dedım kendi babamın adını koydum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 369 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 230 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 191 göst.