218 göst.
(2,426 puan) tarafından
Biz kaynanamlarla alt ust otryorz 4 gormcem var 3.gormcem biraz psikolojisi bozuk surekli odada uyur telefonla ugrasir hic bisy yapka aksama kadar sadece uyur gecen esim onu bize getrelim hem tek odada otrup telefonla ugrasmaz  hemde yardm felan eder odaya kapanmamis olr bugun geldi iste esim bi hafts felan burda kal dedi tm dedi az once buyuk ablasi aradi bende mutfaktaydim oda balkona gitti sesi gelyodu bisi demedi sadece tmm felan diodu sanirim akil felan veryodu biz pek samimi degliz hic biseyimizi soylemeyiz birbirimizee neyse demem o ki sizce evime getrmemle hata mi yaptim yani cok sorgulayicilar ne bilm hersyi konusirlar kaynanam olsun kaynbabam olsun aralarinda cok fesatlik yaparlar acaba evime getrmekle hattami yaptim ?

7 Cevaplar

0 oy
(27,132 puan) tarafından
Ee zaten alt katindaymis niye getirdinki uzak olsan neysede ayni bina ici sacma geldi bana
(2,426 puan) tarafından
Ewet oyle ama yukardayken kimseyi dinlmyor esimden korkyor en azindan odasina girip yatmaz surekli ya deliler gibi sabahtan aksama kadar sadece uyuyor kimseyle konsmyor yanmzdayken en azindan bizimle beraber biz ne yapsak oda onu yapar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öyle düşünme kuzum sen Allah için yaptın iyilik sana kalsın 
(2,426 puan) tarafından
Saol cnm bende oyle dsnyorum
tarafından
Hem psikolojik sorunları var diyorsun çok zor durum Allah kimsenin başına getirmesin benim kardeşim de öule oldu bir ara şimdi elhamdülillah çok iyi siizn sayenizde iyi olur canım
(2,426 puan) tarafından
Insallah cnm tamamen iyi niyet ama bunlar s8mdi neler dusunmşlerdir ona **** oldum
tarafından
Ama boşkoy onları sana yardım etsin geri döndür hayata yazık kıza
(2,426 puan) tarafından
Dogru dedin cnm saol
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Iyi yapmışsın canım belki bi problemi var kendi içinde ne yaşıyor bilemessin arkadaş gibi konuş belki bi sıkıntısı vardur ıyi gelir ozel biseyjji anlatma sende dikkat edersin :)
(2,426 puan) tarafından
Cok dogru soyledin cnm bende bisey anlatmam ondan laf felanda almam ama ailesinin simdi aklina 100 tane sey gelmstr
(2,529 puan) tarafından
Ya böyle düşünme böyle düşünürsen hep onları düşman olarak görürsün herkesin kafası farklı çalışıyor işte belkide bisey düşünmüyorlar sana oyle geliyor bilmiyorum bizden 500 km uzaklar ben kötü düşünmediğim içinde olabilir belkide konuşuyorlar bilemem ama boşver sen gelen kızla ilgilen kac yaşında bide geen görümcen
(2,426 puan) tarafından
19 yasinda cnm bende 24 iste ama ben onlari tanidigim icin ne konuştuklarini tahmin edeblyorum
(2,529 puan) tarafından
Dediğim gibi sen sadece ağızından çıkanlara dikkat et yeter canım
(2,426 puan) tarafından
Dogru cnm saol uyardigin icin
0 oy
tarafından

Böyle alt ust olunca kalmak bana saçma geliyo boswer napyolarsa yapsn ewlernde yesnler birbrlerni sana faydası yoksa şutla geri yukarı8-)

(2,426 puan) tarafından
Dogru cnm bende pek karsmam alakadar etmez ama esim isteyince onun icin tamam dedim
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Senn yerinde olsam getirmem eşinde bi daha geitrmesin kabul etme eşin her dakka orda neyine yetmiyo bide evemi getirmiş bence kabul etme
(2,426 puan) tarafından
Cok dogru diosun cnm ama ne yapyim esim dedi die kirmadim ama sonuc bana dokuncak ama hade bakalim
(1,187 puan) tarafından
Bakalım cnm yazarsın sonucu
(2,426 puan) tarafından
Tmm cnm yazarm saol
-Reklam-
0 oy
(5,039 puan) tarafından
Mekan değişikliği yetmez bence psikolojik yardım almalı. Sonuçta bir iyilik yapmışsın arkandan fesatlık yaparlarsa yazıklar olsun o onların yanlışı canım
(2,426 puan) tarafından
Cok guzel soyledin canim ne siyim ki milletin agzi torba degil
0 oy
(7,222 puan) tarafından
Dur bakalım henüz bir sorun yaşanmadan hemen tedirgin olma belki bir hafta durur sessiz sakin eve gecer iyi düşün iyi olsun inşallah
(2,426 puan) tarafından
Insallah cnm cok saol bakalim temenimz o

İlgili sorular

11 cevap 699 göst.
16, Ağustos, 16 Ayşe sinan (1,118 puan) tarafından soruldu
1 cevap 151 göst.
27, Haziran, 27 Pasa annesi1 (231 puan) tarafından soruldu
12 cevap 414 göst.
15, Haziran, 15 Bkt⚘ (7,125 puan) tarafından soruldu
10 cevap 297 göst.
18, Mayıs, 18 yusa askin (95 puan) tarafından soruldu
4 cevap 257 göst.