0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (4,102 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
................

7 Cevaplar

0 oy
(119,001 puan) tarafından
Ee zaten alt katindaymis niye getirdinki uzak olsan neysede ayni bina ici sacma geldi bana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öyle düşünme kuzum sen Allah için yaptın iyilik sana kalsın 
tarafından
Hem psikolojik sorunları var diyorsun çok zor durum Allah kimsenin başına getirmesin benim kardeşim de öule oldu bir ara şimdi elhamdülillah çok iyi siizn sayenizde iyi olur canım
tarafından
Ama boşkoy onları sana yardım etsin geri döndür hayata yazık kıza
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Iyi yapmışsın canım belki bi problemi var kendi içinde ne yaşıyor bilemessin arkadaş gibi konuş belki bi sıkıntısı vardur ıyi gelir ozel biseyjji anlatma sende dikkat edersin :)
(3,036 puan) tarafından
Ya böyle düşünme böyle düşünürsen hep onları düşman olarak görürsün herkesin kafası farklı çalışıyor işte belkide bisey düşünmüyorlar sana oyle geliyor bilmiyorum bizden 500 km uzaklar ben kötü düşünmediğim içinde olabilir belkide konuşuyorlar bilemem ama boşver sen gelen kızla ilgilen kac yaşında bide geen görümcen
(3,036 puan) tarafından
Dediğim gibi sen sadece ağızından çıkanlara dikkat et yeter canım
0 oy
tarafından

Böyle alt ust olunca kalmak bana saçma geliyo boswer napyolarsa yapsn ewlernde yesnler birbrlerni sana faydası yoksa şutla geri yukarı8-)

0 oy
(6,669 puan) tarafından
Senn yerinde olsam getirmem eşinde bi daha geitrmesin kabul etme eşin her dakka orda neyine yetmiyo bide evemi getirmiş bence kabul etme
(6,669 puan) tarafından
Bakalım cnm yazarsın sonucu
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Mekan değişikliği yetmez bence psikolojik yardım almalı. Sonuçta bir iyilik yapmışsın arkandan fesatlık yaparlarsa yazıklar olsun o onların yanlışı canım
0 oy
tarafından
Dur bakalım henüz bir sorun yaşanmadan hemen tedirgin olma belki bir hafta durur sessiz sakin eve gecer iyi düşün iyi olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 257 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.