0 oy
381 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Adet oldum doğum kontrol hapına ara vereyim mi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ondan hamile kaldim
tarafından
Iğne seni şişir
tarafından
Çok teşekkür ederim 7 aylık bebeğim.2.kutudayım 2 hapa başladım adet görmedim 1 buçuk ay geçti bugün oldum adet.
(1,358 puan) tarafından
Ya onlarda kayıyormuş yine hamile kalınıyor. Aslında en iyisi deri altı implant ama sanırım emzirmeye bıraktıktan snr oluyor o
tarafından
Sprialdan da korkuyorum. Nereden alıcaz var mı adı markası iyisi olsun bari. Ne zmaan takılır bugün adet oldum
tarafından
Hormonspiral var adet olmuyon onda sprial avrupa var 10 yılık adet oluyorsun  akrabalam cok kulandı ve menmmunlar sağlık ocağına araşdırma hormonsipral bazenler de kilo yaparbilir sipral avrupa o cok iyi tavsiye ederim sadece taktin ilk ay extra dan eşin koruncun tebil amacılar okadar ve ilk 3 sadece çok adet kanaman olur sonra normal e dönüyor
-Reklam-
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Hiç kullanmadım ama ara vereceksen dikkatli olman lazım 
0 oy
(75 puan) tarafından
Cerazette ara vermeden kullanilan bi ilac canim adetliyken bile icilmesi gerekiyor bende kullaniyorum aynisindan
0 oy
(471 puan) tarafından
Canim hamile kalanlar var fln deniliyor da bu hapı uygun olmadığı şekilde içersen koruyuculuğu gider tabiki hergun aynı saatte içeceksin ve hiç ara vermiceksin adetliykende içeceksin. Sen hapının gününu saatini geçirme hamile kalmazsin. Yanlış kullanımdan kalanlar tabiki olur. 
tarafından
10 dk 15 dk bazen geçiyor sıkıntı olur mu öyle
(471 puan) tarafından
Yok canım o kadardan bişe olmaz.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 24 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asilomm (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
9 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asilomm (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
0 oy
3 cevap 72 göst.
23 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu

378,305 soru

11,323,032 cevap

34,773 kullanıcı

...