0 oy
1,037 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Kızlar yaşım ufak 20 yaşındayım 31+4 hamileyim biraz erken bebek için bende farkındayım ama Rabbim böyle uygun gördü böyle oldu çevremdeki bazı insanlar yok bebeğe nasıl bakıcaksın yardımcı olucak biri var mı yok çocuğun çocuğu olucak gibi laflar bunaldım ya bebek benim bebeğim prensesler gibi de yaşatırım bakarım ben ona deli ediyorlar insanı 

59 Cevaplar

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bende ilk kizimi 21 de dogurdum suan 2. Olacak 23 yasinda iken dogucak. Banada cok dediler ama esimin koyunde 18 den sonra evlenen cok nadir genelde herkes 16 larda kaçıyor kocaya. Kaynanamda 16 yaşında kaçmış 17 de eşimi 18 yasinda kaynimi doğurmuş. Bende 19 yaşında kaçtım eşime.bisey olduğu zaman 15 yaşında kacmasaydin diyordu en sonunda bende anne ben değil 15 yaşında sen kaçmışsın ben 19 da kaçtım geç bile kaçmışım şimdiye 2.yi doğurmam lazımdı dedim bi dahada konuşamadı.
(9 puan) tarafından
Kiz sizde de kaçan kacana maşallah :)
-Reklam-
0 oy
(115 puan) tarafından
Canim ben 16 yasinda evlendim 18 yasimda kizimi kucagima aldim ve tek basima buyutdum hic yardimim olmadi simdi ikinci hamilelik kizim olucak yine takma sen insanlarin ne dediyi cokda onemli deyil
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Duymamazlıktan gel onları sanki anaları kendilerini 30unda doğurmuş 
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Amannn sen ne bakiyon millete bende ilk bebegimi 18 im bitmeden kucagima aldim banada ayni seyleri soylediler simdi oglum 9 yasinda ve ben ikinci bebegime hamileyim oglumla beni goren kardes saniyor:D genc anne olmak guzel bence

0 oy
(119 puan) tarafından
Bende 23 yasindaym canim cok buyuk bi yas farki yok yani aramizda 30 haftalik hamilEyim bende yanliz yasadiĝim icin arada dusunuyorum bende nasil yaparim ederim diE ailem akrabalarim uzak hepsi tecrubesizim ama yinedE o guven geliyo yani o benim dunyam herkesten iyi bakarim diorum
0 oy
tarafından
Bn 17 yaşında anne oldum tek başıma büyüttüm bebeğimi 
0 oy
(373 puan) tarafından
Ben 19yasimda evlendim 20yasim olarken oglum dogdu.23yasim olacak kizimda 2gune gelecek.qayet iyi bakmisim sende kafana takma
0 oy
(291 puan) tarafından
Bende 21 yasindayim hamileyim bana boyle diyen olmadi ama olursada bozar atarim yani sende sessiz kalma bence millet kendi hayatina baksin 
0 oy
tarafından

Canım bende 20 yaşında doğum yaptim ne güzel işte cocugunla çocuk olacaksın onunla büyüyeceksin ben en azından öyle büyüttüm kızımı bana küçük anne diyorlardı  :P :D ve ilerde abla kardeş gibi gorunuceksiniz emin ol sen boswer boş konuşanları en güzeli cocugunla çocuk gibi büyümek  ❤

0 oy
(64 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Sag solun lafina bakma bende 18 yaşındayım 21+1 haftalik hamileyim cocugum dogunca 19 yasinda olcam banada diyolar tanimayanlar ama hic kulak asmıyorum  bilenler biliyor bakabilcegimi evlenmeden once 2 bebege bakan insanım o yuzden taniyan bildigi icin sen bakarsin diyo Allah verdimi veriyor cokta sukrediyorum allah olmayanlarada versin insallah :)

0 oy
(1,422 puan) tarafından
Yasa bakmaz o is canim annelik icgudusel bisey takma sen onlari misler gibide bakarsin
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Canm ben 18de anne oldum ewimde 20sinde baba oldu wimdi oglumla arkadaw gibiyiz onunla birlikde buyuyoruz cok guzel bir duygu<3

0 oy
(913 puan) tarafından
Ben 18de anne oldum kizim 6 aylik bu ay 19 oluyorum kizima cok da iyi bakiyorum kimseyede ihtiyaç duymuyorum
0 oy
(328 puan) tarafından
canim hic takma kimseyi ben ilk bebegimi 17 yasinda dogurdum simdi 24yasindayim 3cu cocugum yolda 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ufak ta degilsin canim normal bir yaş. Annem 16 te ablami 18 de beni 20 de kardesimi dogurmus :) benim ilk bebegim 24 2.si de 32 de oldu;)
0 oy
tarafından
Ben 19umda doğurdum kızımı gayette sağlıklı doğdu şükür sıkıntı cıkmadan
0 oy
tarafından
Takma kuzum ya ben 18 Yaşında anne oldum boşver bana da diyorlardı bende ağızlarının payını veriyordum 
0 oy
(36 puan) tarafından
Ben 17 yaşında doğum yaptım çok güzel de büyüttüm erken olabilir akıl başta olsun da 
0 oy
(10 puan) tarafından
Ben 18 yaşındayım ve 15 haftik hamileyim :)

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 161 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ilknur17 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 194 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
13 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,630 cevap