0 oy
1,036 göst.
Diğer kategorisinde (117 puan) tarafından
Kızlar yaşım ufak 20 yaşındayım 31+4 hamileyim biraz erken bebek için bende farkındayım ama Rabbim böyle uygun gördü böyle oldu çevremdeki bazı insanlar yok bebeğe nasıl bakıcaksın yardımcı olucak biri var mı yok çocuğun çocuğu olucak gibi laflar bunaldım ya bebek benim bebeğim prensesler gibi de yaşatırım bakarım ben ona deli ediyorlar insanı 

59 Cevaplar

+2 oy
(588 puan) tarafından
Size sormadan hamile kalmışım bidahakine sorarım de canım hay Allah ım 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Anasi belli babasi belli niye nasl.buyutucekmssn. bu insanlar ayyy Allahm. Hic kulak asma bsver neyini takcan. 
(117 puan) tarafından
Ağızları torba değil ki büzesin deli oluyorum bazen
tarafından
Duymamazlktan gel sen yasinn farkindasndir. Bakamiyck olsan 20 yasnda cocuk yapnazdn. Bunu syle oyle diyenlere bidha diyenezldr. Her ddnileni kafana takarsan ohooi
0 oy
tarafından
Bakma sen sagin solun lafina annesi sensin tabikide bebegine kimse senden daha iyi bakamaz takma onlari sen bende 20 yasinda hamile kaldim 21 de dogum yaptim ve bakiyorum kendime cevremdeki bi cok kadindan daha iyi bakiyorum ve kimseyede yardim ettirmiyom
(117 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım bakarım tabi niye bakamayayım
0 oy
(141 puan) tarafından
Canım bende 18 yaşımda hamile kaldım 19 da doğurdum. Şuan tek başıma gayet güzel bakıyorum. Şaşırıyorlar tek başına nasıl bakıyorsun diye ama alışıyorsun zamanla. Bir tek uykusuzluk yıpratıyor insanı. Allahım akıllı bir bebek nasip etsin 
(117 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Bende şu an 20 yaşındayım 3 aylık oğlum var benden yanada 4 4 lük bakar herşeyin üstesinden gelir felan diyorlar geçen görümcem diyor kurumaktan canın çıkacak işi gücü bırakta dinlen diyor biliyorlar hiç oturmam yerimde sende onlara öyle izlenim bırak 4 4 lükte bakarsın valla.
(117 puan) tarafından
canım moral bozmak için yaratılıyor sanki bazı insanlar haklısın
0 oy
(144 puan) tarafından
Ağzı olan konuşuyor işte. Annelik yaşla alakalı değil iç güdüsel bişey 30 yaşında doğurup çocuğuna bakmayan anneler var yaşla ne ilgisi varmış bunun. 16 17 yaşında anne olanlar nasıl bakıyo takma canım bunları kafana kulağını tika boşver. Millet sadece moral bozmak için konuşuyo yaa sinir oluyorum bu insanlara 
(117 puan) tarafından
Bende sinir oluyorum öldürüveresim geliyor
0 oy
(327 puan) tarafından
Kızımı 19 yaşımda kucagima aldim ben kimsenin lafina bakipta stres yapma genç anne olmak çok güzel
(117 puan) tarafından
Doğru diyorsun canım
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Banada çok derlerdi 18 yasinda dogun yaptim suan 5 aylik oglum kucagimda tabikide zor yonleri var ama 5 sene sonra ben oglumla gezerken onlar yeni dogum yapmis olcak. Suan ben oglusumla buyuyorum <3 o yuzden hic takma siz ikerde cocuk bakarken ben evladimla gezip tozcam de

0 oy
tarafından
Ben 24 yaşındayım ama genç anne olmak çok güzel hem daha enerjik hem daha bi samimi oluyor kuzenim 32 yasında doğum yaptı şimdi 38 yasında çocuk robot gibi çünkü kuzenim olgunlaşmış artık ona göre bazı şeyleri annem 21 yasında doğurmuş beni ben seninle oturur oyun oynardım diyor hangisi daha güzel sence :)
0 oy
tarafından

Bu konuda milletin ne dedigi onemli degil.allah munasip gormus vermis sanki onlar bakicak.yasin cokta kucuk degil gayet iyi canim.hem bebekle beraber buyursunuz ne guzel.onlar fesatliktan konusur:D

0 oy
tarafından
Canm bende 20 yaşındayım 38 haftalık hamileyim bence Yaşın gayet iyi cokta guzel bakarsin bebeğine önceki kadınlar 15 16 yaşında anne olmuslar onlar nasıl bakmış hiç takma kafana
0 oy
(104 puan) tarafından
Hiç o laflarla canını sıkma ne güzel yaş farkı az olacak çocuğunu daha iyi anlarsın aranızda çatışma olmaz
0 oy
(207 puan) tarafından
Biraz erken olabilir 20 yas evet ama pek cok da avantaji var canim bence avantajlarini dusunup moralini yuksek tut. Ben daha yeni 32 yasinda anne oldum is guc kariyer derken erteledik ama simdiki aklim olsa ilk bebek icin 25-30 ikinci icin 30-35 yas aralığını dusunurdum.
0 oy
(461 puan) tarafından
Bende 20 yaşındayım 33 haftalık hamileyim bana öyle söyleyen olmadı ama takma kafana kimseyi bu güzel günlerinin tadını çıkar çok da güzel bakarsın bence minik yavruna:)
0 oy
tarafından
Valla bakamayam 30yasina da catsa bakamaz bakan 15yasinda da bakar. Sen onlara gul gibi de bakarim de gec. Bende ilk kizimi 19 yasimda kucahima aldim
0 oy
(332 puan) tarafından
Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum 20 yaşındayım 33 haftalık hamileyim yok nasıl büyütcekmişim yok çocukmuşum yok öyle yok böyle sizene kardeşim ben böyle istedim böyle yaptım bi önğnüze bakın yaa dimii sinir oluyorum valla 
0 oy
(190 puan) tarafından
Milletin dediğine kulak asma canım bende 19 yasimda kızımı kucağıma aldım çok şükür annelik duygusunu taddim kimseye muhtaç olmadan gül gibide baktım kızıma sen hayli hayli bakarsın prensesine bebek bakmakta hiç bişey yok canım suan 25 yaşından gün aldım üçüncü çocuğuma hamileyim 32 hafta 4 günlük
0 oy
(6,814 puan) tarafından
Sanki kendileri dogurduklarinda kaç yaşındaydılar eskiler hep 15 16 17 de evlenip aynı sene çocuk yapıyolardı onca işin içinde yokluk içinde onlar banyolarsa biz haydi haydi bakarız canım takma kafana salla gitsin
0 oy
tarafından

Anan sizi kucuk yasta dogurdugu icin mi boylesiniz diyeydin:D

0 oy
(65 puan) tarafından
Gayet de güzel bakarsın akıl yaşta değil başta 30 yasindakiler bakamıyo

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 158 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ilknur17 (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 189 göst.