0 oy
337 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Diyelim kendi şahsi arabamızla bi yere gidecez bebeklere yasak varmı acaba

7 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Var canım tabi ki
tarafından
Tm cnm sağol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet var canım 
tarafından
Tm cnm teşekkürler
0 oy
(119,319 puan) tarafından
Var giii valla bi bitmedi şu illet
tarafından
Kim bilir ne zaman bitcek :(
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Evet tabiki yasak var ve cezasida var.

199 u ara gecerli mazeretin var ise  bebegin icin disari cikma izni al . Ben annemlere gttm geldm ama 199 dan giderkende donerkende arayip izin aldm
tarafından
Valla canım kaç aydır anneme gitmedim bayramdan bi kaç gün önce gitmeyi düşünüyorumda zaten sonra doğumum olacak eğer gidemesem kim bilir daha sonra ne zaman gidecem yani bunu mazeret diye söylesem bana gülerler heralde :)
(2,351 puan) tarafından
Evet ciddi bisey olmadgi surece izin vermiyorlar :)) ben anneme gittim donemiyordum  kizimin asisi var dedm de ole donduk 13 unde asiya goturcem kizimi :)
0 oy
tarafından
Vad canım benim eşimin kuzenine 19 yaşında köyde bir olay oldu işte jandarma 3 milyar ceza yazdı kapısının önünde olmasına rağmen 
tarafından
Yani bu türkiye çok tuhaf ben bi kaç gün önce diyarbakıra gittim hastaneye birsürü çocuk dışarda ve arabayla alışveriş yapılan bir yerden geçtik polisler orda sandalyede oturmuşlar 20 yaş altı birsürü bebek çocuk dışarda onlara niye ceza yok anlamış değilim
tarafından
Bende dün bimin kapısında annesini bekleyen 6 yaşında bir kız çocuğu gördüm ama işte devlet
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Mecburi durum hariç hic bir yere gidemezssiniz yasak çünkümm

tarafından
Hmmmmmmmmmmmmm :((((((
0 oy
(75 puan) tarafından
Ben 3gun once ciktim polis durdudu kimligimi sordu verdim 20yasindayim bisey demedi 5aylik kizimda vardi sadece nereye diye sordu bide arac icinde maskelerinizi takin dedi yolladi 
tarafından
Arabayla annemlere gidecemde acaba ceza falan yazarlarmı diye düşündümde
(75 puan) tarafından
O gun bize yazmadilar  ama sen yinede ara bi izin al belli olmaz polislere

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 152 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,855 soru

11,370,640 cevap

34,854 kullanıcı

...