0 oy
344 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (351 puan) tarafından

24 hafta olduk ama daha hiçbirşey almadikta planlamadikta. Annem herşeyini ben alacam  siz bisey almayın diyor ama doğuma yakin gelecek yanıma. O zamana kadar ne beşik ne bisey alınmayacak. Bu durum beni rahatsız ediyor :( eşim de daha erken deyip duruyor. Herkes çıkıyor fiyatlara bakıyor en azından hamile alışverişlerin de sorularda denk geliyorum. ama bizde hic bi kıpırtı yok :( sizde durumlar Nasil ilerliyorrr

10 Cevaplar

0 oy
(41 puan) tarafından

Canım bende 28.haftada başlamıştım almaya ,internetten fiyat araştırması yap ,aklında fikir oluştur liste yap almak kolay oluyo zaten ,

-Reklam-
0 oy
tarafından

Kendini üzme canım anlıyorum seni insan hersyni bian onc3 alsın istior ama maddi durum el vermior genelde bunu yapmamız için maalesef bende 28+3um ve ben ve eşim çok araştırdk ki letgodan bakiordk hersyin3 nrmld3de fiyat araştırması yaptık yapiorzda şans denk geldi temiz iyi 200 liraya hem beşiğini hemde sifonyerini aldık takım olrk kendini sıkma herşey oluyor ama ne yalan diyim annenin de okdr son dk ya brkmasihic iyi değil esininde okdr rht olması 

0 oy
tarafından

Kendini maddi durumuma gore ayarlaman gerek canim yavas yavas parca parca alcaksan haftan bence gayet iyi baslamk icin benim esim uc ayda ikramiye aliyo biz ikramiyeye denk getirdik ve 1.000 tl ye toplu yaptik kiyafet biberon banyo bakim bezler vs seyleri bide puseti var icinde toplu aldik 32. Haftada

tarafından
Bizde de anneanne alir besigi babamin durumu sıkısıkti biraz bizde 34 te aldik sabret saha erken uzme kendini bosa :) hepsi oluyo zamanla hem biseylerin son aylara kalmasi da iyi bi yandan hersey hazir olsaymis ben daha cok sabirsizlanirmistim :)
(382 puan) tarafından
Bende aynı şekilde 37 haftaligim şuan 35 haftalikken aldık herseyini benim esimde ikramiye aynı şekilde toplu aldık besigimiz geldi kuruldu ama eksik parçası yüzünden öyle duruyor oda bu hafta sonu olucak sen kendini neden skiyosun canım benim hal olunuyo yavas yavaş maalesef dolar bizim alışverişleri felansa vurdu
tarafından
Aynen oyle oldu ama haloluyo hem zaten eroen daha dogima kadar ohoooo dolarda duser :)
0 oy
(137 puan) tarafından

Sağlığla alın qucağınıza canım. Mən də 22 həftəliyəm.4cü övladıma hamiləyəm. Hələ heçnə almamışam. Battaniye ,geyim ,body,almalıyam.beşik 3cü balamın var. Ona çarpayı alacıq.

0 oy
(1,048 puan) tarafından

Yavrum ben 28 im 

Bitti sayılır her şey

Tek tük eksiğim kaldı. Kafam rahat olsun istedim. 

Sen listeni yap bence şimdiden. 

Önüne denk geleni al. Tek tük 

0 oy
(5,938 puan) tarafından

26 haftalıkken tüm kiyafetlerini banyo ihtiyaçlarını şampuan losyon pisik kremini tirnak makas setini hepsini aldım. 27 haftalıkken kendim.icin gecelik pijama takımı iç cakasirlarimi aldım.28+4 oldum.besik dolap bez ıslak mendil bunları 32 haftalıkken alacağım 

0 oy
(645 puan) tarafından

Ben cinsiyetini öğrenince yavaş yavaş almaya başlamıştık canım 20 haftalık falanda galiba şimdi 36 haftalık olduk almak istediğini al canım tadını çıkar bence

0 oy
(160 puan) tarafından

24+2 beşik haric herseyini aldık. Birden almak zor olacağı için yavas yavas aldim. Beşiği kardesim alacak Oyle istedi. Annen son aya kalmasın derim çünkü ben mesela ilk çocuğumu 37. Hartada dogurdum. Yoksa para olduktan sonra almak 1 günlük is. Canını sıkma yani dediğim gibi cok gece kalmasın yeter  

0 oy
(60 puan) tarafından

bende 24 haftaligim 1 bebek arabasi ve cocuk odasi besigi kaldi dolabini kiyafetlernin azicigini yatak odasna koycam kucuk besigimi   baybynestni falan aldm. agirlasirm erken gelir bide benm esim gunluk aliyor yavas yavas yapalm dedik halisi  kuveti hersyi tamam :)   geri kalan kiyafetleridr annem alcak onu bekliyormbisiler oruyolar falan sonucta az kaldo sayilir :D

0 oy
(23 puan) tarafından

Canım annen ne kadar alırsa alsın illa eksigi oluyor ben her doktora gittiğimde bir tulum veya bı takım falan ufak ufak alıyordum hem içimde kalmasın diye hem de zaten coklazim olan şeyler yine annen alsın sende annenle konuştukça almadiklarindan falan bir bir al hem maddi olarak annene de yardımcı olmus olursun hem aniden doğum olsa bebeğinin az da olsa bı eşyası olmuş olur ve en azından hastane çantanın kendin hazırlayabilirsiniz 

(351 puan) tarafından
Evet aslında bende azar azar en azından ufak şeyleri alayım diyorum ama eşim de annemin kafasından. Maddi acidan esime bagli oldugum icin bekliyorum mecbur. Bi de benim erken doğum riskim  cok yuksek. 9 ayı tam doldurma ihtimalim  cok düşük ona rağmen bi rahatlık :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 165 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 309 göst.
0 oy
2 cevap 63 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 191 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde MehSinOz (139 puan) tarafından soruldu