0 oy
339 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
Kizlar bebegim bir tasinda ve koltuklara rahatlikla cikip jniyor ama kolumu dayadigimiz yerler var ya surekli oralardan asagi sarkiyor .ve bugun yetisemedim ve kafasinin ustune dustu.ses geldi .cok aglamadi ama o an kendi kasinca cok cok az kustu .iki saat yatirmadim gozlerde kayma uyku hali vs. Bi sorun yok keyfi yerinde oynuyor saat birde oldu bu bisy olsaydi bu saate kadar belirti verirdi dimi .bide aymi donemdeki annler sizler nasil koruyorsunuz bebekleriniz bu koltuk kenarlarindan sarkma konusunda

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Cok gecmis olsun ya :(

(887 puan) tarafından
Sagol cnm ya aklim gitti resmen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Birazdaha uyutma kusmasi iyi olmamis belli olmaz kuzu dikkat et
(887 puan) tarafından
Cnm iki saat uyuadim gcdende uykusuzdu bir saat kadar uyudu kalkti uc saattir uyanik geziyor keyfi yerinde .kusmasida cok cok azdi ve bnm oglum her agladiginda kendi kadar ce cpgu zamam kusar ögürmeye baslar .acaba omdan mi zyoksa dusmesindeni bnde bilemedim ama cok aglamadi hemen sakinlesti kafasinda sislik filanda yok
tarafından
Uyuyup uyandiysa kusma konusundada huyuysa ucuz atlatmissiniz ozaman cok gecmis olsun canim
(887 puan) tarafından
İnsallah cnm ya sagol
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım. 

Benim kız 17aylik sandalyelere de çıkmaya başladı artık tek.

Daha sarkma yok ama yavaş yavaş olacakmış gibi duruyor ama dikkat etmeye çalışıyoruz mümkün olduğunca 

Mümkün olduğunca yapabilcgi şeyleri tahmin ederk hareket ediyoruz cnm 
(887 puan) tarafından
Cnm koltuga cikip kenarindan asagi sarkiyor koltuktan kendi basina poposu asagi sallayip inmeyi ogrendi ama kenardam kafasinin ustune sarkiyor galiba koltiklari birlestirip bosta kalan kenarlarada minder döşiycem yoksa bas edemiycem
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim korusun 
0 oy
tarafından
Kusması iyi değil canım ama takip et
(887 puan) tarafından
Hep aglayinca kusar insaallh yine oyledir
tarafından
Uyutma canım gözetle Allah korusun inşallah yavrunu
(887 puan) tarafından
Cok Uykusu geldi ama gecedende uykusun iki saat uyutmadi. Sonra bi saat uyudu uyandim ksyfi yerinde halâ uyutmamali miyim
tarafından
Kaç saat geçti canım aradan
(887 puan) tarafından
Saat birde oldu cnm cok uykusu vardi uyuttum simdi bu kadar saatten snra bsy olmaz dimi
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım kaç aylık 
(887 puan) tarafından
1 yasinda cnm
0 oy
tarafından
Bıngıldak kapalimiydi? 24 saat gözlemle 
(887 puan) tarafından
Kapali cnm
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun inşallah birşey yoktur canım 
(887 puan) tarafından
İnsaallh cnm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 89 göst.
29 Eylül 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 435 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 265 göst.
0 oy
10 cevap 243 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu

379,455 soru

11,359,289 cevap

34,836 kullanıcı

...