0 oy
1,297 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Face ve Instagram hesaplarımız ortak eşimle bazen tek fotoğraf atıyorum sadece kendimi sürekli tek foto atmicaksin bidaha yoksa telefonu alcam elinden diyor benle atcaksin diyor ya ne var evli barkliyim kim napcak beni bu saatten sonra yok istemiyom atmicaksin diyor bazen fotomu takip ettiği erkek arkadaşları beğeniyor tek tük bakıyorum hemen engellemiş ya bende bunalıyorum sonuçta resim paylaşma sitesi orası sürekli atmıyorum ki valla bunaltiyor beni bazen y

36 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Bizde sosyal medya yok valla kafa rahat paylaşım yaptığım tek yer WhatsApp onuda ablam annem teyzem görüyor çok asosyalim  :D

tarafından
Bende akraba bile yok üç tane yakın arkadaşım var bu kadar rehberde nerdeyse boş :D
tarafından
Hahhaha :D bencede kıskansın kıymetini bilsin valla :)
(223 puan) tarafından
En güzeli aslında bizdede yok eşimde bende kullanmıyoruz wtsp yetiyo
(2,564 puan) tarafından
Aynen benim de yok bir tek wasap eşim kullandirmaz ama eşimin sosyal medyasını sürekli açık eşimin telefonunda bakıyorum inceliyorum
-Reklam-
+1 oy
(104 puan) tarafından
Benim eşim trip atıyor bizim hesaplarımız ayrı kendi fotomu yada annemlerle foto  paylaşırsam hayırdır diyor :) 
tarafından
Benim ayrı hesabim olsa öldürür beni valla
+1 oy
(514 puan) tarafından
Canım ortak hesap kullanmayın o zaman zaten ben kendimce saçma buluyorum yanlış anlamada ortak hesap da sonuçta eşinin bütün erkek arkadaşları takip edip görüyolar seni, bi hikaye paylaşcak olsan naptını görcekler falan ve ikinizin fotosunu attığında seni yine görüyolar yani... bu yüzden ayrı hesap daha iyi. Sende eşine söyle ayrı hesap açayım sadece kız arkadslrm olur de yani sen bilirsin yani 
tarafından
Yok yavrum kabul etmiyor kavga çıkardı kaç kere
+1 oy
(330 puan) tarafından
Yorumları biraz okudum Allah size sabır eşlerinize akıl fikir versin. Niye bu kadar baskıya izin veriyosunuz? Bizimde eşimle hesaplarımız ortak ben face kullanmam o instagram sadece isimlerimiz yazar. Onun arkadaşları benim resmimi beğenir benimkiler onun resmin beğenir hiç sorun yapmadık bunu. 
tarafından
Erkeklerin düşüncesi farklı işte canım herkes bir değil hemen art niyet arıyorlar
(330 puan) tarafından
Valla benim eşimin bi watsap grubu var çok samimi olduğu arkadaşlarıyla oraya doğumhanedeki bebekle benim resmimi atmıştı herkeste çok sevinmişti güzel dileklerde bulunmuştu etrafımızdaki insanlarda çok önemli. Art niyetli kişileri hayatımızda tutmuyoruz zaten. Allah herkesin karşısına güvenebileceği insanlar çıkarsın.
0 oy
tarafından
Bizim hesaplarımız ayrı ama yinede tek foto atmama izin vermiyor çok nadir yani tek fotom illa onunla olacak zaten onun tanımadığı kimsede yok facede hep akraba falan ama yine de izin vermiyor bende WhatsApp da durum yapıyorum napim :) 
tarafından
Benim ki whatsap duruma bakmaz ama bendedd whatsapta sadece üç tane kız arkadaşım var başka yok :D
tarafından
İdare ediyoruz napalm fotoğraflara kendimiz bakıyoruz sadece
0 oy
(73 puan) tarafından
Hahaha :) kız bizde Instagram falanda yok eşim tuşlu tel kullanıyor benim telden facesi açık sürekli ortak kullanıyoruz onu dün dedim açıcam kendi facemi arkadaşlarımı eklicem diye üstüme doğru yürüdü kırarım o telefonu Gülden beni sinir etme dedi ne bakacaksan al benim facem ordan bak dedi sen yine Instagram falan kullaniysn bende ne face var nede Instagram.. ama eşin haklı bence kıskanıyor 
tarafından
Neyi kiskaniyosa kim napcak beni hamile kariyim evli barkliyim
(73 puan) tarafından
O kadar karaktersiz insan varki evli hamile dinlemiyor.. ya ben eşimle ortak face kullanıyorm evli olduğu yazıyor adım var vs eskiden görüştüğü birisi msj atıyor uygunsuz resim yolluyodu ulan orda görüyosn bu adam evli derdin ne amacın ne oluyor böyle şeyler işte
tarafından
Başıma hiç gelmedi gelmesinde Allah korusun
0 oy
(747 puan) tarafından
Bence esin haklı canım doğal olarak kıskanıyor ve seni kimsenin begenmesini istemiyor :-) Valla sen yine iyisin sukret :-) Bizde ne face ne instagram ne whatsap hiç biri yok o da ben de kullanmıyorum sevgili olduğumuz gün kapattirmisti .
tarafından
Foto atmadiktan sonra sukretmenin ne faydası var canım :D
(747 puan) tarafından
Demek ki eşin sizi hep bir karede görsünler istiyor canım seni seviyor kıskanıyor iste :-) Bu durum biz kızların sevgiliyken her ne kadar hosumuza gitsede evliyken maalesef bizi bunaltıyor.s
tarafından
Sevgiliyken her dakika onla foto atardım altinada aşk sözleri falan ay heyecan tutku işte o zamanlarda şimdi ise öyle bir durum yok nede olsa benim düşüncesi var :D
(747 puan) tarafından
Aynen canım ya.s Evlilik heyecanı tutkuyu öldürüyor :D Sevgiliyken nisanliyken daha guzel :D
tarafından
Hiç sorma özlüyorum valla o heyecan masumluk bambaşka
0 oy
tarafından

Aynı bizim durumdan çözümü kapatmakla bulduk ve şuan hiç su fotoğraf koyma bu fotoğrafı koyma yok böyle kafamız rahat :)

tarafından
Kapatmiyor ama tek atmamida istemiyor onla atcakmisim sanki gormucekler beni o zaman
tarafından
Tövbee ne ona geliyo ne buna desene hem de kıskanıyor ama ikinizin atmasınada bişey demiyor erkekler hep böyle sanırsam yanlarında olalımda bişey olmaz yanlış bı mantık zaten eşin senin DHA ne değil mi canım :)
tarafından
Aynen öyle canım ama erkek işte :)
tarafından
Ee illaki dedikleri dedik maalesef ;):)
0 oy
(643 puan) tarafından
Benim esim fotoğraf atmama izin vermiyor sen yine iyisin
tarafından
Benimkide vermiyo işte :D
(643 puan) tarafından
Canim onunla olan fotoğrafları bile atmama izin vermiyor kimse gormesin diyor sanki dışarı çıkınca binbir tane insan görmüyor erkekleri anlamak zor :dd
tarafından
Bende bunu çözemiyorum :D
0 oy
(388 puan) tarafından
Bizimde ortak hesaplar nişanşıylen falan çok şaf yağıyordu kuzenlerimle bile foto çekilsem onlara kendi hesaplarından paylaştırmıyordu banada paylaştırmıyordu kendi adıma hesap açayım o zaman dediğimde kapatırız komple hesabı sanada açtırma falan yapıyordu evlenince düzeldi şükür öyle Bi sorunu yok şuan hayla ortak hesaplar sanırım o zaman kaybetme korkusu vardı onda :) 
tarafından
O korku bizimkinde hep var ödü kopuyor ki bırakıp gitcem diye
(388 puan) tarafından
Ondan öyle yapıyordur canım hep yanında olduğunu bırakmayacağını hissettir bence ona ben öyle yaptım
tarafından
Yapsam da aynı ki hem o zaman poposu kalkar ben fazla yüz vermeyi sevmem
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Ikimizinde sadece whatsabi var canm :D sevgiliyken herseyimiz vardi ama birbirimizi yiyoduk o gün bugundur yillardir kullanmiyoruz en güzeli kafalar rahat oluyo

tarafından
Maşallah nasıl dayandınız :D
(3,798 puan) tarafından
Valla ikide bir ayriliyoduk birbirimizi yiyoduk o yüzden öyle bi karar aldık :)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Biz 3 yildir sosyal medya kullanmiyoruz canim kullanirkende ic karismazdi 
tarafından
Ne güzel canım.
(5,938 puan) tarafından
Guzel bir bayansın eşin kıskanıyordur erkeklerin çoğu kıskanç benim eşimde kıskançtır ama yerinde dozunda
tarafından
Bunalıyorum artık .s
(5,938 puan) tarafından
Iste dozu önemli
0 oy
(277 puan) tarafından
Bence ortak hesap kullanmak çok saçma.niye gerek duyulur ki böyle bişeye anlam veremiyorum 
tarafından
Sürekli birbirimizin hesabına giriş çıkış yapmayalım kim yazıyor kime bakmış etmiş diye ortak hesap daha mantıklı geliyo
(277 puan) tarafından
Tercih meselesi ben kabul etmem doğrusu. Zaten bişeyde paylaşmıyorum  eşim de öyle
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Biz sosyal medya kullanmyoruz ama watsaba bazen tek atinca bana kızıyor kaldir ikimizi koy dye sahsen benim hosuma gidiyor tamam diyorum ama küstügm zaman tek atiyorum cildiriyor:)))
tarafından
Hahaha bende öyle yapıyorum küstugumde :D
(1,064 puan) tarafından
Esimde bana hep dyorki butun kadinlar aynimi bi sen mi boylesin dye hepsi ayni diyorum bence bi tek sen boylesin dyor:)))
tarafından
Hepimiz ayniyiz içi rahat olsun :D
0 oy
tarafından
ortak hesap kotu bir sey bence . kendine ait hesap acip kendi arkadaslarini eklesen 
tarafından
Onada izin vermiyor
0 oy
tarafından
ben vatsap fotolarmi bilw koyamiyorm istedgm gbi daha bi saat once o fotoyu degstr diue msj attin insatm kapandı zaten adam kimden neyi kiskanyo anlamyrm ki
tarafından
Banada aynı ya whatsapta da tek atamıyorum ama en son o tek attı bende tek koydum fotomu
tarafından
valla benm orda tek kızımla felan burdada mecbur onla koydum delirmesn gorurse fazla kiskanc benmki:))
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnimde önceden instgramım eşimle beraberdi o ortak olduğu için tek paylaşma derdi o hesabı bana verip kndine yeni hesap açtı ama ne paylaşırsam paylaşayım karışmaz hala onun tanıdıkları takip ediyor beni. Gereksiz kıskançlık yapıyır eşin sonuçta evli insanlarsınız sevgili değilsiniz ki biri sana göz koysun falan. Ama istemiyorsa paylaşma boş yere huzursuzluk olmasın
tarafından
Aynen canım :)
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Kişisel hesaptan şaşmam. Bia ra eşimde dedi ortak hesap. 

O ne öyle dedim kız arkadaşlarımla konuşmalarımı mı okuyacaksın dedim nasıl rahat konuşucam dedim. 

Ya komple kapatalım yada ortak olmaz dedim.

Oda pek kullanmaz hesabını bende şifresi falan arada kızımla beni çek at benim hesabıma der. 

Kıskançlık seviyesi işte. 

Benimkide ona karışmaz ama giyime karışır :ermm:

0 oy
(454 puan) tarafından
Kocam degil ben kendim izin vermem benim fotolarima esimin arkadasi bakip like atsinlar ..insteqram facem de yok ama esimin sifresini biliyorum ve ne zaman istersem girip bakiyorum  ki yilla bakmadigimda oluyo 
0 oy
(117 puan) tarafından
Bizim hesabımız ortak sadece hikaye kısmına tek resim atıyoruz ayda yılda bir o da kıskanç ben ondan da beterim o yüzden rahatsız değilim ben bu durumdan ben 
(117 puan) tarafından
Konuşsana karşına alıp sıkılıyorum de tamam kıskanılır da hastalık derecesine geldiği an sıkıntı
tarafından
Söyledim canım kaç kere istemiyor çarşıya gidiyorum akşam geliyor nere gittin diyor sanki peşime adam takmış gibi herşeyi takip ettriyor
(117 puan) tarafından
Güvensizlik mi var aranızda canım
tarafından
Asıl ben ona güvenmiyorum bu hep böyleymiş önceki nisanlisi tarafından aldatilinca herkese temkinli yaklasiyo sorun değil benim için rahat yanlış bişe yapmadim bugüne kadar
(117 puan) tarafından
Anladım canım işin zor

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 406 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (824 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 511 göst.
6 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Tekcocuk (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 267 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 688 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ceylannm (121 puan) tarafından soruldu

378,353 soru

11,324,755 cevap

34,776 kullanıcı

...