0 oy
1,403 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (881 puan) tarafından
Kızlar ben mobilya besik aldım birde portatif besik istiyorum. Ailem uzakta oldugu için gittiğimiz zaman katlayalım götürelim hani tasınabilir katlanabilir özelliğide oluyo portatiflerin. Kullanan varmı aranızda nerden aldınız ☺☺☺

2 Cevaplar

0 oy
(3,798 puan) tarafından

Bende düsüjüyorumda daha karar veremedim civilde falan var 150 liraya uygun kucuk besikler ama bilemedim ya az kaldi dogcak bizim kız artk bosverdim bi dogsunda öyle bakariz dedik :)

(881 puan) tarafından
İyi yapmıssın kuzum bizimde acelemiz yok aslında ama olursa iyi olur oturma odasında falan biz otururken orda yatar mobilya beşik olunca zor olur
(3,798 puan) tarafından
Bende yatak odasina park yatak aldim canm ama dedigin gibi salonda iyi olur diye dusunuyorum bende bide annemlere kayinvalidemlere yatili gidersek iyi olur diyodum simdilik pusetimizde var ondada yatar ama ne kadar saglikli olur:)
Amaan bazende diyorum bizim öyle çifter çifter besigimizmi varmıs zamaninda  :))
(881 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum valla çok haklısın. Benm ailem gurbette olduğu için gittiğimiz zaman en az 2 gün kalıyoruz sırf onun için istiyorum valla
(3,798 puan) tarafından
Dogru canm iyi olur alsan daha rahat edersin gittigin zaman
-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Eltim bunu anne yanı beşiği olarak kullanmışti bi sire çok az sallanıyor salladıkça ses çıkarıyor diye bunu kullanmıyor ama ortafan katlanıyor çok az yer kaplıyor bnde memlekete giderken götürcem çok kullanışlı artık bebek sallamaya alışırsa ayağımda sallayıp koyarım 

image

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 169 göst.
0 oy
3 cevap 97 göst.
17 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.

379,750 soru

11,368,246 cevap

34,850 kullanıcı

...