0 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde (2,722 puan) tarafından
Şaşali sofralar kurmaya cesit cesit yemeklere ne gerek varki tercih meselesi tabiki ama Rabbim bizleri ac  insanlari anlayalim.diye orucu  farz kilarken neden hic doymuycakmisiz gibi davraniyoruz acaba o kadar insan cocuk acliktan ölürken neden....

Sofrada genelde bi cesit tercih ederim ama bazen cesit oldugunda sanki icim sizliyo ya ac insanlari dusununce sanki utaniyorm benim gibi olan varmı

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet bunu bende düşünüyorum hep :( 
(2,722 puan) tarafından
MAlesef aci geliyo bana
-Reklam-
0 oy
tarafından

Senin gibi düşünüyorum ama senin gibi değilim:ermm:

(2,722 puan) tarafından
Cok dusunuyo v uzuluyorm
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ramazan yıllar geçtikçe fakirleri anlama değilde bayram havasında geçiriliyor kendim içinde geçerli bu.  Her akşam illa bir tatlı 3 4 çeşit yemek meşrubatlar olmak zorundaymis gibi hissediyoruz bu yazılı olmayan bir kanun gibi aslında.  Bilemiyorum
(2,722 puan) tarafından
Bnce hepimizn dusunmesi gerekn bi konu canm bm mesela ramaza ozel hic bi alisceris yada ymk yapmam normal hayat nasilsa oyledr bugun aksam sofrada artan ymkle 3 cesit ymk vardi sofrann basinda otururkn ictn ice utandm sukrettm ama o kadar insan ac öluyoki
0 oy
tarafından
Haklisin bugun bi corba ve menemenle doyduk fazla bile geldi digerleri dolaba geri girdi 
(2,722 puan) tarafından
Oyle kuzum sagdece doymayacak gibi davraniyorz
tarafından
Aynen valla
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bende sana katılıyorum canım.  Bir çok insan  orucun anlamını unutuyor. Bende çok ceside karşıyım. Çorba, yemek yeterli benim için mesela.
(2,722 puan) tarafından
Ne guzl ama olmasi gerekn normal gun gibi olmasi degilmi mantigi n orucun
(7,118 puan) tarafından
Aynen öyle canım . Yemek yerken aklıma karnı aç olan insanlar geliyor ,düşünüyorum hep.
0 oy
tarafından
Kiz desemki benimki hergunki menuyle ayni vallahi   
(2,722 puan) tarafından
Bende oyle canm tek cesit eger artan ymk olursa iki oyle ramazana ozel hic biseyim yoktr

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 422 göst.
0 oy
25 cevap 711 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 904 göst.
10 Kasım 2019 Aile kategorisinde ❤️ Seda ❤️ (628 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu