0 oy
5,929 göst.
Aile kategorisinde (3,151 puan) tarafından
Hanımlar benim bi takıntım var bazen zorluyor beni çok sizlerde de varmı merak ettim. Mesela ağda epilasyon vs vücudumuzu temizliyoruz ya o zamanlarda bi bebek gibi oluyorum ozguvenli esime karsi falan ama agda zamani yaklasinca tuyler ciktikca utaniyorum ve gormesini istemiyorum 4 yildir evliyim hic daha gormemistir oyle o zamanlarda esim yakinlasmak isteyince bazen kaciyorum cekiyorum kendimi gerci bikac kez laf arasında onun icin sorun olmadigini vs soylemisti ama ben rahatsiz oluyorum dogumdan sonra lazere gideyim dedim ne gerek var o kadar para vermeye diyor yapis yapis agda ile ugrasmak istemiyorum özel bölgeme zaten dayanamıyorum jiletle aliyorum bide cok cabuk cikiyor benim tuyelrrim 2 haftada bir almam gerek yani. Özel bölge zaten jilet olduğundan 2 günde 1 almak gerekiyor. Bazen çok bunalıyorum. Sizde de oluyor mu çok mu abartıyorum yoksa?

22 Cevaplar

0 oy
(4,759 puan) tarafından

Bende aynıyım canım benim :):):)

(3,151 puan) tarafından
Cok zor bi durum oluyor bazen :)
(4,759 puan) tarafından
He kız aynen öyle oluyor kuzum ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bence normal bende de oyle beni oyle gormesini asla istemem sabah o uyanmadan hemen gider yuzumu yikar dislerimi fircalar makyaj yapar sacimi tarar uyandiririm :D pis gozukmek istemiyorum ama şöyle benimki tek esim degil herkese karsi. Sanirim  bu bir insanlik huyu. Kimsenin beni kotu gormesini istemem bekarken de oyleydim aileme falan karşı. Bence seninki normal sonucta herkesin huylari ayni olmaz ve cok guzel bir sey oldugunu düşünüyorum bunun :D

(7,118 puan) tarafından
Tercih meselesi :)) Eşim beni her halimle gördü hiç farklı da dusunmedim. Benim ki kalem sürsem söylenir gerçi senin doğal halin çok tatlı sürme şöyle zararlı şeyleri diye:))
(3,151 puan) tarafından
He o zaman baska ya sac makyaj deyince bende rimel ruj fondoten falan dusundum :D :D
tarafından
Ahhaah yok kizzz daha niler :D
(3,151 puan) tarafından
Düşünsene ay ne zor bi hayat olur öyle bi video görmüştüm çünkü ınstagramda o yüzden:)
(26 puan) tarafından
Bnmde aksine eşim sabah ki hallerimi çok sever ve bni o uyandırır sabahları çok tatlı oluyorsun der her erkeklerde doğallığı sever bnce geneli
0 oy
tarafından
Bende bacaklarıma ağda yapmaya basladim yeni yeni kendim yapıyorum hep jiletle alıyodum ama daha yeni aldığım için 1 hafta içinde tek tük cikiyolar bide fazla minikleri almıyor ağda tabi böyle daha rahat oldu valla jiletle iki güne kalmaz firliyodu kıllar özel bolgemi alamıyorum ama oraya ...... Yemiyor açıkçası :D ama banada oluyor bazen kıllı olduğum zaman acaba soguyormu benden diyorum bi bayana yakışmıyor diyor eşim ama malum bazen alamıyoruz sürekli bakımlı olamayız canım erkeklerinde biraz bu konuda fedakar olması gerek kafana takma benxe
(3,151 puan) tarafından
Ver gitsin ay ne güldüm allah seni :D
Ya zaten orman gibi tutmam asla ama ilk çıkarken yine görünüyor sonuçta belli bi boya gelmesi lazım ağda yapmak için çok kısa yeniyken alınmıyor alincak duruma gelir gelmek bırakmıyorum zaten özel bölgeyi de sık sık almaya çalışıyorum cabuk çıktığı için ama için rahat etmiyor illa denk geliyor :/
tarafından
Canım bak ben minikken hep aliyodum çok tahriş oluyodu kaniyordu kıl dönmesi iltihap bile oldu eşim kendi diyor çok minikken alma bırak biraz uzasin öyle al yazık diyordu canına bence sende kafana takma çok hassas bölge orası çünkü
(3,151 puan) tarafından
Haklisin aslinda ya teşekkür ederim bende de çok oluyor kıl dönmesi batık vs uğraşırken kanıyor yaraya dönebiliyor bazen leke oluyor tenim de çok kötü zaten.
tarafından
Bendede leke oldu o yüzden kendine dert etme can bizim canımız olan bize olur uğraşır dururuz valla çok üstüne düşme fazla iz kalır yoksa bırak biraz uzasin öyle al yada tüy dökücü krem dene
(3,151 puan) tarafından
Weet kullandim bacaklara falan ama ise yaramadi bide yeni gelenler jiletle almis gibi geldi agda yapinca daha seyrek ve yumusak cikiyor bacaklarımda.
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Abartmıyorsun kuzum bende aynı ağdaya gidiyorum genital bölgem içinde ama çıkmaya başladıkça bende sinir oluyorum :)
(10,046 puan) tarafından
Neden günah onu anlamadım ki ?
(644 puan) tarafından
Canim zorunlu olmadigi surece avret yerlerini baska birinin gormesi caiz değil kardesin dahi olsa
(3,151 puan) tarafından
Kuaförden de utanıyorum işin kötüsü hıc gitmedim genç kız olduğumdan beri anneme bile demedim krem jilet vs evde hep kendi başımın çaresine kendim baktım ama şuan zo oluyor evliyken haliyle :)
(10,046 puan) tarafından
Zorunlu olmadık sürece işte ama temizlik sonuçta ben gidiyorum valla :/
(644 puan) tarafından
Evet bende gitmeyi cok istiyorum ama hep durduran birşeyler var beni gidemiyorum gunah olduğunu bildigimden galiba
0 oy
(8,343 puan) tarafından
Canım güzel bısey aslında yaptıgın temızlık güzel bişey.Orana lazere gıtsen bıle bıtmıyor azalıyor sadece ama dıger bolgelere gıdebılırsın canım koltuk altı bıttı benım trk tuk cıkıyo yoluyorum onuda.
(3,151 puan) tarafından
Onu bilmiyordum tamamen biter diye duymuştum. Yani en azından diğer bölgeler bitse bi orayla uğraşmak daha kolay olur kadin olmak ne zor ne tarafa bakacağını şaşıyorsun valla tek tük olsa ne güzel 2 dk da halledilir
(1,060 puan) tarafından
Ama bitmesede cok guzel azaltiyor seyrek ve daha ince cikiyor onlarda epilasyon aletiyle acisi fazla olmuyo alinca bacak ve koltuk alti cok guzel bitiyo ama
(3,151 puan) tarafından
Orası öyle de ikna edebilsem işte şuan epilasyon aleti almayı düşünüyorum eve kendim yaparım diye en azından ağda ile uğraşmam 2 haftada 1 yapis yapis.
(1,060 puan) tarafından
Ama genital bolgede azalma olmadikca epilasyon aletiyle alman cok zor olur dayanamazsin
(3,151 puan) tarafından
O da var evet hadi bacak koltuk altı alınır katlanılır ama o bölge çok hassas benim canım tatlıdır bide hayatta dayanamam
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bende o konular da utanma çekinme yoktur . Iki türlüde birlikte olmuslugumuz var.  Ama çoğu zaman temizimdir. Rahat ol insan eşinden çekinir mı hiç.  Sende beni beğenmezse soğursa gibi bir düşünce mı var. 
(7,118 puan) tarafından
Dünyada kaç insan onlar gibi olabilir canım . Ayrıca arkadaşım bir sürü ünlü gördüm ekranlar da falan fotoshop yapılıyor . Gerçek hallerini görsen gözlerin faltaşı gibi açılır dedi. Kendini sakin kimseyle kıyaslama. Sen özelsin senden bir tane daha yok . O an erkek afedersin kil tüg düşünmüyor merak etme sen :)
(7,118 puan) tarafından
Sen tabiki elinde geldiğince bakımını yap kendine özen ama kendini bu kadar kasmak zamanla yorar seni de
(3,151 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun ya ben biraz takıntı yaptım bu durumu dikkat etmek gerek ama dozunda galiba.
(7,118 puan) tarafından
Rahat ol o senin hayat arkadaşın. Gerekirse öyle de görsün seni ne olacak canım . Ama.sen kendini bu durumdan kasar adamı reddedersen Allah korusun soğukluk falan girer araya . Erkekler hayır kelimesini hazmedemezler pek. Yada reddedilmeyi.
(3,151 puan) tarafından
Haklisin zaten kendi de diyor nolacak ben sorun etmiyorum falan ama kendi içim rahat etmediği için benimde içimden gelmiyor bundan sonra reddetmemeye calısıcam dediğin gibi gözü filan kayabilir
0 oy
(18 puan) tarafından
Abartma degil canim ama seninki psikilojik geldi bana,suan sana tuhaf gelebilir ama evlendim evleneli agdami esim yapar,baskasi gorene kadar ben goruyum der :)
(3,151 puan) tarafından
Benim eşimde ilk evlemdigimiz zaman çok teklif etti çok merak ediyorum ben yapayım vs ama hıc istemedim yeni evliyken zaten utaniyordum yaninda bile giyinip soyunamadim ilk baslarda simdi de oyle gormesinden hala cekiniyorum :)
(18 puan) tarafından
Olabilir canim normal seyler zamanla alisirsin insallah
(394 puan) tarafından
Esim erkek kuaförü  ona raglen bayan kuaförüne  gdyrm kendisi diyo git ben ugrasamm diyo :)
(18 puan) tarafından
Ben ilçede oturuyorum canim malesef ki her istedigim zaman gidemiyorum kuafore herifi kuafor yaptim :D
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Aynen canım insan temiz olunca daha özgüvenli oluyor. Ama kesinlikle lazere gitmelisin ben doğumdan önce baya gittim şuan bacaklarımda birmiş durumda kollarım koltuk altı özel bölgede az çıkıyor giç zorlanmadım hamilelik döneminde az oldugu için ayda bir agdaya gidiyrm özel bölgeye 
(3,151 puan) tarafından
Cok rahatlik valla ikna etmem lazim kesinlikle.
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bende aynıyım o yüzden jilet kullanıyorum malesef ki.....
(3,151 puan) tarafından
O da kotu 2 gunde aynisi oluyor :/
(1,424 puan) tarafından
Yapcak bişey yok canım şuan sezeryanliyim dokunamıyorum bakalım.belki ağdaya giderim  ama yine agdaayla  ugrasamicam  sanırım.,(
(3,151 puan) tarafından
Ağda resmen eziyet zaten yapis yapis zahmetli çok. Cart curt gidiyor valla.
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Zaten agdaya verdıgın yıllık ucret lazer parası canım cok rahat edersin 
(3,151 puan) tarafından
Aynisini soyledim ama birden vermek agir geliyor heralde anlamadim niye istemiyor yada gormelerini mi istemiyor bilemedim ki :/
(1,379 puan) tarafından
Dogmdada gorecekler :))) seans seans verırsn o zaman uygun gelebilir butceye
(3,151 puan) tarafından
Yani zaten bir doğum yaptım sezeryan anadan doğma gördüler resmen sonradan utandım o an idrak edemedim :D yine görülecek mecbur :)
0 oy
(328 puan) tarafından

ayy okurken gercekten kendimi sorunumu gördüm Ayni benn canim bende oylee:ermm:

(3,151 puan) tarafından
Tek degilmisim :/ bunaldim artik ya.
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bende de Oluyor. Tahminimce çoğu kadında oluyordur. 

Çocuk yaptığın adamdan nasıl utanıyorsun diyenler oluyor ama onunla alakalı değil. bikini bölgeni ağdaya alıştırırsan rahat edersin bence. 

Bir kaç defadan sonra alışırsın ve 2 3 hafta rahat edince daha iyi hissedersin. 
(3,151 puan) tarafından
Denedim bikac kez ama cok canim yandi morardi falan cekerken gelmedi mahvoldu daha da cesaret edemedim :(
(1,379 puan) tarafından
İnci agda ile dene ve cekmedn gerdir deriyi
(1,048 puan) tarafından
Bwnde sadece carrefour un sır ağdasını kuklanabiliyorum elde ısıtılan . weet gibi aynı.
Veet bende çok tüy bırakıyordu o bırakmıyor nerdeyse hiç ve kuru. Çok ağdalı değil arkasında yapış yapış ta bırakmıyor.
Bencr dene markaları cildin birini sever illaki.
Jilet nereye kadar bıktırır insanı kız.
(3,151 puan) tarafından
Inci ağda deniycem ama normalden daha fazla acıtıyor ve hıc ise yaramıyor diyorlar cevriye sen denedin mi hıc onu. Weet agda bimin agdasi hatta cam sakizi falan bende denedim busray ama tenim cok hassas hemen benek benek oluyor kizariyor kipkirmizi bi turlu bulamadim uygununu
(1,379 puan) tarafından
Ben inci denedim bende neredeyse 0 agrı oldu bez siz kullanılan olması artı yon ben sevdim
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben de aynen senin gibiyim.. Herkes ayda bir ağdaya gider ben iki haftada bir gidiyorum hepsini almasada çıkanları alıyor temiz oluyor en azından :) jiletle ömür geçmez.. Lazeri ben de istiyorum bakalım ne zaman gidersem artık 
(3,151 puan) tarafından
Evet bende 2 haftada 1 bacak falan ağda yapıyorum evde kendim ama yapis yapis çok uğraştırıcı. Özel bölgeye de 2 günde 1 jilet yapmak gerkiyor omur böyle geçmez valla lazer lazer lazer şart ya ikna etmeliyim :)
(105 puan) tarafından
Aynen canım eşin masraflı biraz demiş ama değer.. Jilet ne kadar olsa  çıkış yönünün tersine dokunduğunda batıyor gibi oluyor. Batık vs gibi de oluyor.. Eşini ikna edemezsen ağdaya git yazık canına. Şıp şıp iki dk da hallediyor kuaför diğer türlü yarım günde içinden çıkamazsın
(3,151 puan) tarafından
Dogru diyorsun ikna olmazsa en rahati kuafor sanirim ugrasmaya degmez. Biraz utaniyorum ama onlar alisiktir zaten
(105 puan) tarafından
Onlarınki de öyle bir meslek.. Kadın doğum doktorları nasılsa onlar da öyle.. Akşama kadar bin tane görüyorlar.. Rahat olur tertemiz
(3,151 puan) tarafından
Cok haklisin vallahi.
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Bende aynıyım ama hamilelikten son zamanlarda goremiyorum alamıyorum kuafore agdaya git ben artık hep gitmeyi dusunuyorum cekiniyorum bende ama bi kere gittimmi devamı gelir sonucta isleri bu aynisı onlardada var tertemiz olur azalır kendin eldivenlede alabilirsin oda temiz yapiyo agda gibi jilet bide sertlestiriyo azcik ciksa bile iyi olmuyo sen agdaya git en guzeli o lazere gitmiyosan agdaya git bir ay temiz olursun kuaforedekilere soyle onlar seni rahatlatir utandirmadan yaparlar 
(3,151 puan) tarafından
Haklisin galiba ya bakım şart güzel bir kuaföre bulup aylık ağda saç bakımı filan yapmaya gitsem iyi olur hem daha bakımlı olurum en son ne zaman kuaföre gittim hatırlamıyorum heralde 2 sene filan oldu saç kıstırmıştım oda :) erkekler sürekli trasa gidiyor sonuçta bende aylık bakım yapsam güzel olur :)
(2,172 puan) tarafından
Git tabi kuzum neyden cekincen herkes gidiyo bi sen bi ben kaldık gitmeyen :) herifide oyle alıstırma git kuaforune falan cok fazla degil zaten en fazla 50gitsin hadi tertemiz oluyosun rahatliyosun icin açılıyo inan kendini daha guzel daha cekici hissediyosun bende gitcem :)
(3,151 puan) tarafından
Ay bi gaza geldim zaten o kuaförün havasından midir nedir girip sadece fon çekip çıksam bile bi özgüven geliyordu :D
0 oy
(310 puan) tarafından
Esinden kacarak da gunaha girdigini biliyor musun? 
(3,151 puan) tarafından
Kaçmak derken o anlık sadece sürekli degilki.
0 oy
(806 puan) tarafından
Bende anıyım valla çokta tüylüym bıktım artık 
(3,151 puan) tarafından
Ben de öyle valla
0 oy
(510 puan) tarafından
Aynı sorun bendede var iki haftada çıkıyor ama uzak olmuyorum ne yapayim adam bir sey mi oldu diyecek bilmiyor halimizi :)
0 oy
(2,484 puan) tarafından

Bende oyleyim ama ben komple agda yaptiriyom ilk 2-3 hafta mis gibi sonra yavas yavas cikiyo hosuma gitmiyo ama benimki sorun etmez bazen ay sonu elimizde para kalmiyo gitmiyorum o ay diger ay gidiyorum mutlaka ama normalde maaşını alır o hafta icinde mutlaka kuafore gidip 50-60 veririm :D şimdiye kadar almadigim zamanlar hiç sorun etmedi hatta kaslarimi aldirmama kızar. O yuzden hamileligimin 3. Ayindan sonra hic almadim oglum suan kucagimda 5 aylik. Tek tuk cikanlari alirim. :D <3

(3,151 puan) tarafından
Oh en güzeli valla :)
0 oy
tarafından
Çok özel şimdi :) bnde ağda yapıyorum mecbur cbmj bnde çekiniyorum ama eşim için sorun değil ama ben temiz olmak isterim 

O yüzden ayda 1 ağda yapıyorm anca çıkıyor sende acisina az dayan yap sonra dan yağ kullan yapış olmaz 
(3,151 puan) tarafından
Ya zaten ağda yapıyorum bacak vs yağ da sürüyorum ama agda bile kısa tüyleri bırakıyor ve batık filan oluyor bide 2 haftada çıkıyor geri.
tarafından
Batik için ağda dan sonra jilet vur bak hiç batık kalıyor mu ? Bn ağda yapıyorm ful kendim sonra dusta jilet Venüs kullanıyorum purussuz kalıyor 1 ay
(3,151 puan) tarafından
Bunu deniyim bi inşallah ise yarar çok teşekkür ederim ♡
0 oy
(373 puan) tarafından
Bizimde 4yilimiz bitecek beni bir kez olsun bakimsiz gormedi kocam.kol altina bacaklara agda yaparim kendim evde amma ozel bolgeme hamilelikden dolayi jilet kullaniyorum.dogumdan sonra tuk dokucu krem kullanmayi dusunuyorum.suan kullanmakdan korkuyorum o yuzden dogumu bekliyorum.
(3,151 puan) tarafından
Aynı bende o şekilde yapıyorum ama zorlaniyorum bazen yorucu oluyor kızımla sürekli fırsatım da olmuyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 446 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 533 göst.
3 Mart 2021 Aile kategorisinde Esraaa (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 351 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Asuu (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 227 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Biricik yavrusum (1,438 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...