0 oy
852 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından

Kızlar siz  3,5 4  aylık olduktan sonra et yemeye başladınız mı yoksa erkeğe  hamile olanlar 6 aya kadar et yemiyor mu  öyle bi söylenti var saçmamı  daha erken yiyenler var mi :) 

47 Cevaplar

0 oy
(764 puan) tarafından
İlk defa duydum böyle bişey. Hamileliğimin başından beri yerim. 
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
Valla ben 4 aylık hamileyim normalde çok sevmeme rağmen kıymadan tiksindim yiyemiyorum tavuk da kokuyor bana hep
0 oy
(948 puan) tarafından

• Kız hamileliğimde et aserdim hemde kırmızı et böyle çiz biz yapacak diye hayal ediyordum:D
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hamile kaldığım andan itibaren doğuran kadar et yedim. 

Bizim burda hamileyken ciğer yenmez yenirse bebeğin vücuduna izi çıkar derler bunu mu demeye çalıştılar acaba 
0 oy
(471 puan) tarafından
Kız o ne saçmalık hayatımda ilk defa duydum ben ilk günden yedim ye tabi 
0 oy
(2,702 puan) tarafından
Et balık tavuk hepsı hamılelıkte kan değerleri  ıcın cok saglık lı. Doktorlar bol bol yeyın diyorlar. Ben ilkinde de yedım suan ki hamılelıktrede yıyorum
0 oy
tarafından
Niye bu kadar saçma birşey söylemişler şuan onu merak ettim :))
0 oy
tarafından
Benimde oglum var.Hamileligimin 3.ayi kurban bayramina denk gelmişti cok tiksindim etten.6.aya kadar yiyemedim;)Yoksa etsiz yemek yemem;)
0 oy
tarafından
Yani o tesadüf olabilir ama bende suan 34+1hamileyim yeni yeni yiyorum özellikle tavuk etini gördükçe afedersin istifar ediyordum 
0 oy
(291 puan) tarafından
Hiç alakası yok. Ben hamileliğimin en başından beri eti çok tüketiyorum. Ama arkadaşım başından sonuna kadar ağzına bile alamadı. 
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Hamileliğin başından sonuna kadar et yiyebilirsin sadece eti iyi pişir öyle ye. 
0 oy
(121 puan) tarafından
3.gebelik iki oğlum var 3 de Allahin izniyle erkek mis ve ben yiyorum herkesin dedigine bakma kuzum herşeyi söylüyorlar napacan he deyip gecccc
0 oy
(653 puan) tarafından
Ben igreniyidum resmen 9 ay boyunca lahmacun daki kıyma dışında bisey yemedim 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
32 haftaligim hergun olsa hergun yerim eti :D
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Alakası yok hep yiyiyorum 6 buçuk aylık oldum oğluşum olacak 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Saka gibi inanma böyle şeylere ya ben hep yedim hala daha yiyorum etdeki vitaminler ne kadar fazla doktorlar nasıl öneriyor 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Öğrendiğim andan itibaren doğurana kadar yedim. Hiç duymamıştim böyle bişey :)))
0 oy
(772 puan) tarafından
Bunu ilk kez duydum canım ben acayip et yemek istiyodum böle löp löp ama yiyemiodum yiyince illa yatmadan çıkartmam gerekiodu yoksa hep böle sanki ağzıma gelio gibi oluyodu ama bende hiç geçmedi 9ay yemek istedim yedim de ama hep çıkarttım demekki bundanmıymış 
0 oy
(329 puan) tarafından
Kız bn sabah aksam yedim cocugumun vücudunda dogum lekesi bile yok bnce hurafe 
0 oy
(112 puan) tarafından
Kuzum 6 aylik olacağız hamileliğimin başından beri etten tiksinmiştim yeni yeni biraz yemeye başladım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 137 göst.
6 Aralık 2022 Aile kategorisinde Dilanra (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 336 göst.
0 oy
45 cevap 827 göst.
0 oy
10 cevap 363 göst.
30 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,944 soru