0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (782 puan) tarafından
Bu virus hakinda ne dusunuyosunuz sizce temmuz da falan kisitlamalar kalkarmi yasaklar falan 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Anamm temmuza kadar surmesin yaa :(

(782 puan) tarafından
Bencede surmesin yaa yeter bitsin artik
-Reklam-
0 oy
(175 puan) tarafından
Insallah kalkar ama benim düşüncem ilac bulunmadan yine çok aktif olmamalıyız yasaklar kalksada ben cıkmam canım 
(782 puan) tarafından
Insallah bulunurda biter ya
(175 puan) tarafından
İnsallah canım
0 oy
(771 puan) tarafından
biter ama tedbirler devam eder etmelide tam gecmis olmaz. oyuzden biraz daha zamani var
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Yeter bitsin artık 
0 oy
(1,980 puan) tarafından
Yasak kalksa bile gene  dikkatli olmalıyız  bence herkesin psikolojisini etkiledi inşallah en kısa  zamanda biter ama biteceğini sanmıyorum bağışıklık kazanıcaz
0 oy
tarafından
Hepsi kalkmayacak ocak 2021 e kadar devam edecek. Hatta eylül de ikinci dalga olabilir deniliyor 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Mayıs sonu yavaş yavaş normale donulcek deniyor inşallah çok güzel yağmur yağıyor akıp gitsin şu virüs 
0 oy
(161 puan) tarafından
Valla eşim istanbul havaalanında çalışıyor canım konusulana gore haziran sonuna doğru normale dönmesi bekleniyormuş.Tabi ki yine tedbirler alınacak ama restoranlar kuaförler  mağazalar açılacakmış.Sınır kapıları falan yurt dışı uçuşları normale dönecekmiş.Ama haftasonlari sokağa çıkma yasakları sürecek.
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Hic bilmiyorum ama artik bitsinnnnn
0 oy
tarafından
Bayram sonu itibariyle biter diyorum.kaynak hislerim :)
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Benim daha 1 saatim var
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Kiz bitsin bayramdan once cifte bayram yapalim ben anami babami özledim bekcikaya gekirken kardesim askerdeydi goremeden geldim herkesi cok ozledim
0 oy
(116 puan) tarafından

İnşallah kalkar bütün üniversitelileri okullarına çağırırlar  :)

0 oy
(3,275 puan) tarafından

Birkaç kişi virüs tam bitti denilcek herkes rahatlicak maskeler atılcak asıl ondan sonra 2.dalga gelecek o daha kötü olcak dediler inşallah doğru çıkmaz :(

0 oy
(12,510 puan) tarafından
Off.. Yasaklar belki gevşetilir ama bu sürecin tamamen geçmesi uzun zaman alacak böyle düşünüyorum malesef :(
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Canm bitti deseler de kim inanp güveneblr ki ben sahsen cıkmam yine toplu tasima kullanmam 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 219 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde neslihanemre (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,222 göst.
1 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
0 oy
10 cevap 371 göst.
21 Kasım 2019 Aile kategorisinde Mel (23 puan) tarafından soruldu