0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (553 puan) tarafından
Arkadaşım aradı iftardan sonra geleceğim dedi bir sokak var aramızda  canım daha uygun zamanda görüşelim misafir alamıyorum dedim kırıldı bana  hı anladım tamam dedi allah aşkına ne zaman bitecek bu hastalık insanlarla ilişkilerimizde etkileniyor herkesin psikolojii bozuldu kayınpederim geliyor bebeğimi balkondan gösteriyorum iki aydır hiç bi yere gitmedim kimseyle görüşmedim kapının önüne bile inmedim bende çok bunaldım ailemi özledim eminim sizde öylesiniz allah yardımcımız olsun 

9 Cevaplar

+2 oy
(27,367 puan) tarafından

Arkadaşın uzaydami yaşıyor yasaktan haberi yokmu 

(553 puan) tarafından
Oda çok sıkıldı 2 bebeğiyle evde önceden markete pazara giderdik şimdi oda yok herkesin alınganlığı üzerinde anlayışlı olmak lazım
(27,367 puan) tarafından
Iyligi icin arkadaşında anlayisli olmasi lazim cnm
(553 puan) tarafından
Başkasından kaparım değilde benim korkum ya bende varsa başkasına bulaştırırsam diye çok korkuyorum inşallah tez zamanda biterde sevdiklerimize kavuşuruz
(27,367 puan) tarafından
Amin insAllah
-Reklam-
+1 oy
(2,678 puan) tarafından
Darılan darılsın canm aldırma hastalık bu hafife alınacak birsey değil yani 
(553 puan) tarafından
Değil canım evet oda çok sıkıldı onuda anlıyorum asla kızmıyorum bitsin biran öncede herkes kurtulsun
(2,678 puan) tarafından
Aynen csnm bnm ama sen dert etme darıldı falan diye herkes anlayışlı olması gerek
0 oy
tarafından
Alınmasın ya durum ortada sonuçta 
0 oy
tarafından
Bizde oyle o kadar bunaldikki bazen diyorum 4 5 sene surcek heralde boyle cok bokk bisey ya kimde ne var bilemiyoruz herkese dusman olduk sanki hersey bitmis gibi
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bu durumda alınan ve teklif eden insanları anlamıyorum gerçekten 

İnşallah tez zamanda kurtuluruz şu illetten... 
0 oy
(61 puan) tarafından
sanirim cok bunaldik artik bende 80 gun oldu dogum yapali 80 gundur evdeyim sadece aşı icin ciktik 3 yasindada bir oğlum var ağlıyor bazen parka gidelim anne diye bende onunla ağlıyorum bitse artik ailemi yigenlerimi cok ozledim allah daha beterlerinden karusun ama bitsin artık 
0 oy
(119,496 puan) tarafından
Bi bitse şu pislik virusde rahat etsek
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Alınması gibi gelmek için teklif etmeside çok sacma bu durumdayken
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Alınacak bişey yok canım her iki taraftan düşünmesi lazım belki sizden ona geçecek misal... 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,116 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Minigimm (1,718 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 472 göst.
0 oy
65 cevap 1,124 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu