0 oy
503 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Sanırım ağır bi depresyondayım 8 aydır göremiyorum eşimi tam geldi derken virüs muhabbetinden izinleri kapatıp geri çağırdılar çok bunaldım çok sıkıldım düzen istiyorum hayatımda kızlar birde ikinci kez düşük yaptım iyice kötüyüm psikolojik olarak hiç bişey yolunda gitmiyor sanki ne yapıcam böyle bilmiyorum kayınvalidemde kalıyorum orda da rahat edemiyorum çok bunaldım çook :((

9 Cevaplar

+2 oy
(64 puan) tarafından
Allah yar ve yrdmcn olsn canım..psikolojik olarak hklısın..ama iyi şeyler düşün..küçück şylerden bile tad almaya bak..eşini sesini duyduğuna gün gelip berabar olucağına ve inş bi bebişinin olduğunu düşünüp..güzel hayaller kur..kur ki güzel şeyler olsun biiznillah..
(3 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim artık düşünmekten bile o kadar yoruldum ki hayatımı sorguluyorum sadece izliyorum ne oluyor diye yaşayamıyorum :(
(64 puan) tarafından
ah canım bnim yaa..sana bişy diym mi canm..inş namazn kuranın vardr..yoksa rbbm nasip eylesin..vrsada aç namazını kuranını..eşinide kndinide ..ümmeti muhammedi de al duana..rbbm çok çok güzel kapılr açacktr..annenin babanın eşinin herşyn kıymetini o kadr güzel bilki hayata öyle dışrdan bakmayasın..benim annm yok mesela..ama n çok isterdm..telefn açıp sesini duymayı..imtihanın şimdlk böyke..nolrsn hamd et..rabbim beternden korusun..kndinide harap etme..bi eşsin..bi anne babanın evladısn..rbbm eşini sana bağşlasn güzel ççklarda nasip etsn..2 meyvedende mahrum etmesin..güzel düşn cnm krdeşim
(3 puan) tarafından
Amin inşallah allah razı olsun güzel düşünceleriniz dualarınız için insan bazen sağlıklı düşünemiyor yine de çok şükür her halimize :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(3 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(583 puan) tarafından
Kendi evin yokmu canim craya geç 
(3 puan) tarafından
Evet öyle ama çarşıya çok uzak ve eşimin aklı bende kalıyor ister istemez bazen günlerce konuşamadığımız oluyor ailemin yanında dur diyor bana bende istiyorum evimde kalmayı yoksa :(
(583 puan) tarafından
Kendi ailenin yanına qieemezmisin
(3 puan) tarafından
Annemle kayınvalidem çok yakın zaten çok şükür tek tesellim o gidiyorum anneme de ama bu sefer kayınvalidemler surat yapıyor
(583 puan) tarafından
Aman onlarda yapsın dursunlar
(3 puan) tarafından
Aile kavramı çok önemli benim için aslında yapı olarak ne kadar farklı olsakta üzülsünler kırılsınlar istemiyorum
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canim kendi evinde neden kalmiuosun
(3 puan) tarafından
Lojmanda kalıyorum çok ıssız  bi yerde o sebeple tek kalamıyorum :(
tarafından
Haklisin canim umarım bi an önce eşin gelirde düzenini otuturursun
(3 puan) tarafından
Amin inşallah saolun :)
0 oy
(9,936 puan) tarafından
Ahh ahh benimki tsk personeli degil ama gemide calisiyor. En son şubat 1de yola koydum. 3 ayimiz doldu. 2 aylik hamileydim şuan 5 aylik oldum. Tek tesellim annemde kaliyorum
(3 puan) tarafından
Bizde öyle düşündük beklerken zaman geçer dedik iki defa da aynı şekilde sonuçlandı yine gelemedi o süreçleri yalnız atlattım çok zordu anlayabiliyorum seni inşallah sen sağlıkla kucağına alda o bile bir teselli olur sana inşallah
(9,936 puan) tarafından
Insallah sende saglikli bi sekilde yeniden kavusursun canim benim bebişede eşinede. Ne kadarlik evlisin
(3 puan) tarafından
Amin inşallah saol 1yıldır evliyim ama eşimle 3 yıldır beraberz. sen?
(9,936 puan) tarafından
Bizimde 4 ay sonra 3 yil olacak. 6.5aylikta evliyiz
(3 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
Lojman avantaj aslında kendin kalman için bence evine geç günlerin daha iyi geçer zaman da. 
(3 puan) tarafından
O kadar zor ki çarşıya aşırı uzak tek başına zor oluyor bilmediğin bi şehirde eşimle zaten sık konuşamıyoruz başıma bişey gelse günler sonra duyar sanırım ondan kaynaklı ailesinin yanında kalmamı istiyor yoksa onunda aklı bende kalıyor bende çok istiyorum evime gitmeyi ama imkanlar :(
tarafından
Anladım hani lojman normal bir eve göre daha güvenli ve avantajlı olur diye düşündüm ama eşinde kafa rahat ettsin diye öyle istiyordur Allah kavuştursun inşallah en kısa zamanda
(3 puan) tarafından
Amin inşallah saolun güvenlik açısından harika ama pek avantajlı olduğu söylenemez :)
0 oy
tarafından
Canım benim eşim özel kuvvetlerde asker ve biz nişanlıyken tam 8 ay Suriye de görev yaptı İdlib de  :( eğitime geldi  zar zor 1 hafta içinde evlendik ve şimdi hamileyim eşim yine haziran da kuzey ırak görevine gidecek ve ben o olmadan herşeyi yapmak zorunda kalıcam belkide doğumda bile yanımda olmayacak ama vatan sağolsun demekten ve dua etmekten başka hiç birşey gelmiyor elden :( unutma ki senin eşin çok kutsal bi görev yapıyor ve bu kadar zor bişeyi her kadın her insan kaldıramaz bizim en büyük gururumuz eşlerimiz bunu aklından çıkarma lütfen canım 
(3 puan) tarafından
Evet öyle zaten çok onurlu bir meslek ama insan bazen herşeyi tek başına yapmaktan yoruluyor iki defa kürtaj oldum gözlerimi açtığımda ikisinde de yoktu yanımda ona yansıtmamaya çalışıyorum ama içten içe kendimi yiyorum üzüntüden
tarafından
Allah yardımcın olsun canım malesef dediğim gibi duaya sarılmaktan başka hiç bişey gelmiyor elden
(3 puan) tarafından
Evet aynen öyle allah sizinde yardımcınız inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız eşinizle beraber
tarafından
Sagol canım Allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Canları sağolsun cnm eşimde asker hamileyi olduğumu öğrendik gitti doğuma gelebildi hiç bir randevum ds benimle girip izleyemedi annemle ablam la gittik ama Bn kndi ailemde kalıyordum, evin değilse tek orda rahat ederim 
(3 puan) tarafından
En zoruma giden de o zaten benim hiç bir anımda yok herşeyi yalnız yaşıyorum çok üzülüyorum bu duruma hadi normal zamanda neyse idare ediyor insan ama iki defa yattım hastanede insan zor gününde istiyor yanında bizimde imtihanımız bu napalım alışıcaz :-)
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
(3 puan) tarafından
Amin saolun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 183 göst.
4 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde gunesligunler (38 puan) tarafından soruldu