0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bazı çiftler şan şöhret olmak için bazı videolar çekiyorlar ya yorumlara bakıyorum bazı erkekler yorumlarda çiftin eşine hatuna bak böyle hatunum olsa evden çikmam vs şeyler nasıl gururlarına yediriyorlar anlamıyorum herşey geliştikçe insanlar herşeyi normalleştirdi artık aman bu zamanda omu kaldı artık diyorlar bazen keşke o zamanlarda yaşasaydık belki bu kadar kötü şeyleri görmezdik en azından yapilinca gizli yapiliyordu şimdi herşey eşkere olmuş.... 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ar kalmamış milletin ar damarı çatlamış artik ben durum bile yapamiyom fotomu 
tarafından
Malesef canım
-Reklam-
0 oy
(1,238 puan) tarafından

Aynen katılıyorum benm eşim hiç sevmez öyle şeyleri foto zor çekiniyoruz :D

tarafından
Ahahha eşin ne derse o :D
0 oy
tarafından
Aynen ya bazı değerler yok olup gidiyor tabiri caizse at iziyle ** izi birbirine karışıyor .insan eşine baska bir erkeğin iltifat etmesinden nasıl rahatsız olmaz akıl almıyor valla 
tarafından
Çok haklısın canım
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Onlar yüzünden insanligimdan utanıyorum o kadar dengesiz insan varki günümüz de artik hatti hesabı yok

tarafından
Aynn canım hayat iyi gitmiyor daha çok kötüye gidiyor
0 oy
tarafından
Ah ilknurcum ayni seye bende anlam veremiyorum benim esim kiskanc mesela ama bazilari baya genis taytla askiliyla beraber video cekiyolar o kadar anlamsiz ve gereksizki 
tarafından
Bende hiç sevmem Allah akıl versin
tarafından
Amin ders cikarmalari lazm Allah cok sey anlatiyo aslinda
0 oy
(366 puan) tarafından
Valla canım eşim normal fotolarımızı bile paylaşmaz hic bir hesabında arkadaşları var diye insanlardaki nasıl bir düşünce nasıl bir rahatlık anlamış değilim 
tarafından
Oyle valla canım
0 oy
(119,463 puan) tarafından
Utanma kalmadi kimsede 
tarafından
Aynn sevdacım
0 oy
(758 puan) tarafından
Videoyu birak esim asla bizi whatsappta paylasmaz mesela eve tamir tadilat icin biri gelse bana der sen git odaya ..  arabanin 50 derece sicakliginda bile camini kapattir ..  iyiki  oyle yapiyor bin sukur ..
tarafından
Her şekilde insan var korkmak çok normal
0 oy
tarafından
Kani bozuklar işte ne olacak ... Rabbim bizleri doğru yoldan ayırmasın eşlerimizde şaşırtmasın inşallah.. o kadar kötü değişik bi zamandayiz  ki fenomen olmak için utanmasalar yatak odası görüntülerini bile atarlar bunlar 
tarafından
Atarlar valla beklerim
0 oy
tarafından

Kuzu o kadar haklısın ki bi kadın video atıyor mesela bakıyorsun erkekler ay gözlerin ne güzel duran ne iyi yazıyolar kimisi kurban oluyor falan halbuki ev de eşlerine onu söylemezler sonra da sen kadın mısın derler :angry: cevremde var öyle tanıdık 

Artık o kadınlarıkadınların eşleri de baksana ses etmiyor iyice ışık tutuyor kadına herkesin günahı kendine napalim bacım aklı olan eder mi öyle 

tarafından
Para için namuslarına söz getiriyorlar
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Avrupalı oluyoz ya maşallah mesef geniş  onlarda 
tarafından
Aynn canım Allah islah etsin
0 oy
tarafından
Millet o videolari ceke ceke iyice genisledi laflari kolay sindiriyo kafamiza tas yagsa yeri var
tarafından
Para için gururlarını satiyorlar
0 oy
(327 puan) tarafından
At izi ** izine karismis ...
tarafından
Çok dogru
0 oy
tarafından
O heriflerin hatunu sağda solda bikinili falan görüntüleniyor aylarca tv de geziyor o görüntüler sosyal medyada milyonlarca orası burası açık fotoları var adamlar da da mide genişliği olduğu için sıkıntı yok 
tarafından
Ya onu geçtim benim izlediğim başi kapali tesettürlü bi kadın kocasıyla çekmiş atmiş nasıl o örtüye söz getirrisin
tarafından
Çokta umrunda değil onların
0 oy
(656 puan) tarafından
Para namustan daha agir basiyo canim artik 
tarafından
Malesef ya,
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Ay cok haklısın ınanki cok var öyleleri.  Teknoloji edep bırakmadı insanlarda ve artık bu normallestirildi resmen
tarafından
Aynen oyle canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 400 göst.
24 Ocak 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...