0 oy
619 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (12 puan) tarafından

image

mkizlar evde oldugum halde evde yok denmis ama 2 saat sonra tekrar dagitimda denmis ne oldugunu anlayan var mi kargom gelir mi ben mi almaliyim

5 Cevaplar

0 oy
(3,741 puan) tarafından
gelir gelir gitme sen , dagitimdaymis
-Reklam-
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Numara varsa şubeyi arayın daha iyi olur
(12 puan) tarafından
kac numarayi aradiysak acan yok evden cikmadigimz halde ne zile basildi ne arama yapildi kac kargo geldi bana bu zamana kadar ptt.den baska herkes arar evi yoklar ama bunlarin yaptigi kul hakkindan baska bisey degil isleminiz varsa kesinlikle ptt haric her kargo yani
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Yanlış işlem yapmışlar sanırım.Kargon bugün gelir
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Bende ptt kargo bekliyorum bende baktım simdidagıtıcıya verildi  cihet yazıyor. Kac gündür bekliyorum gelmedi. Kapıya haber kagıdı bırakıldı yazıyor bak kapıya o zaman gelip gelmediklerini anlarsın
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Bana da bugün gelecekti dağıtımdaydi saat 4 de mesaj geldi alıcı evde yoktu diye ama ben ve eşim evdeydik zile falan da basılmadi. Şubeyi aradım açmadılar üst üste arayınca da meşgul çaldı sanırım telefonu açtılar ve bıraktılar öylece, kimse aramasın diye. Ama yarın da gelmezse usenmicrm tüm gün arayacam gerekirse başka şubeleri arayacam ve ağzıma geleni sayacam. Kargo uzak ayağım sakat hamileyim hemen yoruluyorum ben nasıl gidecem. Şubeden isteseydim ev adresimi yazmadım. Sadece bu kargo yaptı böyle netten o kadar alışveriş yaparım PTT yapıyor hep

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 256 göst.
0 oy
3 cevap 124 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 170 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu