0 oy
384 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (46 puan) tarafından
3 ay oldu doğum Yapalı şuan bi damla sütüm yok napıcam ben ya :(

8 Cevaplar

0 oy
(351 puan) tarafından
Isırgan otu çayı için 
tarafından
Ben stres yuzunden 2ayindan mamaya gectim ne dediysem ictiysem fayda etmedi
(3,695 puan) tarafından
Benim de kızım 2 ay 2 günlük henüz gün içinde emiyor ama akşam çok uyanık kaldığından mi bilmem sürekli emmek istiyor. O zamanda süt dolmuyor. Ağlamaktan helak oluyor yavrum. Mama vermek istedim doktor gündüz olan süt gece de olur mama yerse anneyi emmek istemez diyince aldırmadım mama. Ne yapacağım hiç bilmiyorum ya :/
tarafından
Uyumuyirsa açtır. Ama mama yerse dogru anneyi birakiyor benim kiz birakti bifaz sagdim verdim sonra tamamen gitti. 3 4gun bak artmiyirsa mecbur vermelisin mama ac birakma yavrunu. Olmazsa sagip verirsin
(351 puan) tarafından
Ben taze isirgani kaynatıp soğuyunca suyunu ictigim zamanlar goguslerim doluyordu. Bebeğim emmiyor sagip veriyorum ve pompa da tamamen bosaltmadigi için sızlama derecesine geliyordum. Arada bir içmek gerekiyor isirgani bu yüzden ben faydasını görüyorum ama.sürekli icilmemeliymis
(3,695 puan) tarafından
Tesekkurlr canim galiba mamaya basvurcam :/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dün post açmıştım benimde sutum  bitecek durumda günde 2 defa zar zor emiyor oda doymuyor .. bugün 5 . Ayımıza girdik zaman cabuk geçsin ek gıdalar vereyim
tarafından
3 gün sonra aşısı var  gotureyim zaten mama veriyorum . Yoğurt yer mi diye denedim yemek istemiyor  15 gün de böyle geçsin hele
tarafından
Kaşıkla yedir canimm sorablrsn
tarafından
:)) Çay kaşığıyla verdimmm diliyle geri itiyor
tarafından
Alışmamis blki. Bnm oğlum 3 aylık olck ben genelde hep kaşıkla veriyorm her seyi almışsın diye gayet güzel yiyor kasikla
tarafından
Kiz 3 aylık erken değil mi canım
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Niye canım noldu da kesiliyor 
0 oy
(454 puan) tarafından
Bol bol su ic tek care su
0 oy
tarafından
Bestlak damla kullan bollastirir bn denedim ise yaradi
0 oy
tarafından
Canım süt masajı var göğüslerine masaj yap herhangi bir kizdirici yağ ile zeytin yağı gibi ta omuz başlarından göğüs ucuna kadar yukardan aşağı ve dairesel hareketler ile sonra göğüs altından yine göğüs ucuna kadar ve göğüs ucunu sık her iki gogsunede sabah akşam bu masajı yap ve 7 defa bir göğsüne 7 defa bir göğsüne ettahiyyatu (doğru yazabildim mi bilmiyorum tam :)) duasını oku ve bol bol su iç günde 3 litre en az ve bebeğini emzirmeye devam et benim bu şekilde arttı sutum 
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Humana still cayi ic cok guzel sut yapiyor ben sutum azalinca hemen iciyorum goguslerim agirlasip sizliyor sut olsyor
(2,423 puan) tarafından
Bnada  işe yarıyor
0 oy
tarafından
Bnm de yapmadığı şey kalmadı herbseii yedim içtim tek sebebi stres uykusuzluk yorgunluk ..

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 257 göst.
6 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eda_25 (139 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 226 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zeynopy (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 167 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde esengulhlc (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 205 göst.