0 oy
1,375 göst.
Diğer kategorisinde (2,628 puan) tarafından
Kızlar taşınalı 1 ay oldu ama yok boyle bir ses ustumdekı aile nasıl bir aile anlamıs değilim. Ya insan hıc mı uyumaz uyumayı gectım alt katına bırı tasınmıs demı az daha sessiz konusursun ne biliyim az daha sessız olmaya calısır sın ama nerde. Ben boyle insanlar gormedım. Suan bıle normal konusma seslerı gelıyor ust katımdan yemın ederım 1 aydır ne konusuyor salar duyuyorum artık aile sırlarına varana kadar ogrendım. Onu gectım artık Bı ıs gprurken paldır küldür ses yapıyor oglumu uyutuyorum yatagın da oh rahatladım diyorum yarım saat sonra oglum kalkıyor sebebıde bunların seslerinden sankı her odada birileri var ses yapıyorlar hangı odada uyutsam yavrumu pat küt sesler yapıyorlar konusuyor lar televizyon sesı acıyor lar. Esıme gıt konus dedım ee yenı tasındım hemen tasınır tasınmaz gelip boyle soylenırmı dedı. Ya bu adam da delı edıo benı ben gidersem emınım kavga cıkar yanı sussunlar dıye alttan oklava neyım vuruyorum ama yok. Bıktım bıltım dıger bebegım dogunca ne yapcam gece 3 e kadar boyle ler daraldım Bı akıl verin ya

16 Cevaplar

0 oy
(118,473 puan) tarafından
Gece 12 den snr gurultu yapmak yasak ara polisi 3 kadar cekilirmi o ses yaa
(2,628 puan) tarafından
Vallahi daraldım 2 gun once bız uyurken  gece 2 de bir ses yaptılar yemın ederım eşimi beni oglumu gec karnımdakı bebek sıcradı taaa. Bıktım bunlardan. Gece ayrı gunduz ayrı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı sorun benim binamdakiler az sesiz olun ya paldr kuldur hep ses bagrisma sikayet etcm o olck sonunda
(2,628 puan) tarafından
Daraldım cıdden, ya. Gunduz ayrı gece ayrı ya kucuk bebek te yokkı evde duyuyorum seslerini hep buyuk insanlar en kucuk cocuk 9 10 yasında dır. Az saygılı olsunlar benım oglum aksam kırıntı doksun ben ses gitmesin dıe supurmem bıle gırgır yaparım o derece hassasım bak suan da sarkı calip alkıs yapıyorlar Allah ım ne yapcam bunlar la altta İnsan oturmuyor sankı
tarafından
Saygızlar işte komşuya saygı yok
(2,628 puan) tarafından
Kul hakkına giriyor bu dusunce sız ler ne deyım nasıl delı ettiler varya dayanacak gucum kalmadı artık
tarafından
Canım ben kiracıym buraya gelin geldm 6 aydr daha ne kdr oturdm dmi eşim dyo wirus btsn taşncaz zaten hamileym yazk dglmi bna nasl toparlancm
(2,628 puan) tarafından
Ah işte ah saygı ne demek bilseler susarlar ama nerde.
0 oy
tarafından
Valla kuzum kelin ilacı olsa kendi başına sürer aynısı bende var uyardım da anlamadı. Geçen de banyo da hali mi yıkamış ne yapmış banyomun üstü damliyor bütün boya döküldü dedik ama bir şey yapmadılar çıkıcam diye bir şey demiyorum artık ama bıktım 
(2,628 puan) tarafından
Daraltıyorlar ama ya. Suan daracık daracık sokaklar calip alkıs yapıyorlar kucuk bebekde yokkı ya en kucuk bebek 9 yasında felandır saka gibiler. Artık baya bunaldım bu nedır ya gece uyutmazlar gunduz uyutmazlar. Kendimi gectım bebeği uyutmuyorlar. Hep pat küt esıme gıt uyar dıom daha yenı tasındık gıdıp ne dıcez dıyor ben 1 aydır cekıom yeter artık yoksa hep cekcem gıbı
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Kız bn de öyle iki tane var üstüm ev sahibi çocukları yaramaz alt kat ise kalabalık ev adam sarhoş ses kavga hiç bitmiyor 
(2,628 puan) tarafından
Cocuk olsa yine anlarım ama cocuk yokkı. Koca koca insanlar aha sımdı daracık daracık sokakları calıp el çırpıyorlar manyakmı neler ya bıktım wallahı
(3,748 puan) tarafından
Hahahahaha :) :) sende son ses aç müziği eşim öyle yapıyo bnm kavga ses olunca basıyor müziği susuyorlar
(2,628 puan) tarafından
Alttan oklava vuruyorum ama yok susmuyorlar artık oyle yapıyım ama sanmam susmazlar. Her dakika baska baska sesler bıktım.
(3,748 puan) tarafından
Allah sabır versin cnm ya bizde öyleyiz taşıncam ama artık birazda dahgfa durayım kendi evime çıkarım diyorm
(2,628 puan) tarafından
Insallah kuzum insallah
0 oy
(322 puan) tarafından
Hahahay Allah yardim etsin valla bizimkilerde 2+1e kat çıkacaklar gibi senin ki iyi yani keşke bizimkilerinde konuşma sesi gelse bunlar inşaat yapiyo sanırım 
(322 puan) tarafından
Yazık ya düşüncesiz insanlar gerçekten bisey desen sonrasından korkuyo insan dengesizler  belli normal insan olsalar böyle yapmazlar iki türlüsüde zor valla iki ucu boklu değnek ayıptır söylemesi Allah kolaylık versin
(2,628 puan) tarafından
Yöneticiye sıkayet etsek uyarır mı acaba
(322 puan) tarafından
Valla ne kadar güvenicen ki kuzum adını verse hırlı mi hırsız mi bilmiyoruz ben cekiniyorum ne yalan söyleyeyim gebeyim evde tek kalıyorum eşim ise gidince muhattap olmak istemiyorum seninde yavrun varmış nasıl olacak oda sıkıntı
(2,628 puan) tarafından
İşte hem yavrum var 18 aylık hem gebeyim. Sımdı bısı olsa laf edme ye gelseler kavga cıkar blmıyorum ama boyle de cekemiyorum
(322 puan) tarafından
Valla zorya en iyisi biraz idare et canım napcan Allah ıslah etsin
0 oy
tarafından
Bizim üst kat çok sessiz zaten yaşlı 2 kişiler ama karşısı tam bir felaket bi de onların oturduğu odayla bizim yatak odası bitişik sürekli bağrış çağrış küfür sesleri geliyor bu aralar biraz azalttılar çok şikayet alıyorlar eskisi gibi devam etse kuzenim polis yaşadığımız ilde ona iletcem diğerleri pek ilgilenmiyorlar çünkü para cezası var komşuyu rahatsız edemezler bizim evde akşam 9 dan sonra çıt çıkmaz çok dikkat ediyorum herkes de etmek zorunda
(2,628 puan) tarafından
Bende asırı dikkat ediyorum canım vallahi. Kul hakkına gırıyor bu. Ben aksam bebegım eve kırıntı doksun ses olmasın dıe supurmeyıp gırgır yapıyorum o derece. Ama asırı saygısızlar her dakika seslerinden pat kut seslerinden bıktım bu nasıl bir aile ya.
tarafından
Onlar ses yaptıkça sen de al oklavayı vur tavana belki anlarlar
(2,628 puan) tarafından
Vuruyorum kız vuruyorum vallaha artık koltuk ustunde oklava ile durur oldum. Ama yok kendı seslerinden duymuyorlar galıba
0 oy
tarafından
Ay çok zor kuzum. Benim üstteki komşu da öyle. İki çocuğu var ama ordu var gibi evde. Arada esim abiyi uyarirdi. Kadın annesine gitmiş şehirlerarası yasak gelince dönemedi adam evde tek. Geçen akşam 10da matkap sesi oldu çok sinirlendim oklavayla tavana vurdum adam o zamandır beri ses gürültüye dikkat ediyor o kadar rahatladım ki inan. Kadın yokken evimde rahatım valla. )))
(2,628 puan) tarafından
Keske bunlar sa gitse bıyere. 1 aydır ne gece ne gunduz bellı. Kafam şişti artık seslerden
tarafından
Uyar söyle. Önüne gecemezsin ses çıkarmadan
0 oy
(48,083 puan) tarafından
Allah sabir versin canim benim usttekilerde gecenin vi vakti kavga ediyorlar
(2,628 puan) tarafından
Allah sana da sabır versın. Bunlarda oyun havası oynayıp el cırpıyorlar sorunlular galıba
(48,083 puan) tarafından
ben kadini cok seviyoum gorunce abla senin hatırına susuyoruz dedim
(2,628 puan) tarafından
Ben tasınalı 1 ay oldu o yuzden hıc tanımıyorum gercı hee sırları nı felan ogrendım konusma ları buraya kadar geldıgı ıcın
(48,083 puan) tarafından
boguruyorlar demi.konusurken
(2,628 puan) tarafından
Onlar normal ses tonu sanıyor galiba ama emınım tüm apartman duyuyordur adamın 1 gulusu apartmanı inletiyor
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bizimde alttakiler oyle kiz hic sorma ya bi kapi kapatiyolar kapi saglam kapiymis iyi dayaniyo kirilmiyo vallahi ev sallaniyo yemin ederim bak abartmiyorum. Koskoca 17 yasinda oglan ergenligini agir geciriyo heralde essek gibi boguruyo surekli bagiriyo simdi ses etmiyorum karantinada millet bunaldi herkes diye ama bebek dogsun burunlarindan getiririm zaten daha oncede kavga etmisligim var yine ederim hic umrum olmaz
(2,628 puan) tarafından
Ya bızde de kapı carpma yere bısıler atma bagırma diyorum ya taaa aile sırlarına kadar hep ogrenıom o derece kotu ler ya bunalttı lar oglum daha 18 aylık oda daha bebek uykuya ihtiyacı var ama onlar yuzunden gunde 6 yada 7 saat anca yatıyor gece dahil bak. E sımdı 2 ay sonra yine dogurcam ne olcakk bu kez daha cok dellencem az saygı olur ama nerde az once daracık daracık sokaklar calip alkıs yapıyorlar dı. Manyaklar galiba gidersem kavga ederim. Gecen 2 de bir ses geldı ta karnımdakı bebege varana kadar sıcradık o derece
(1,822 puan) tarafından
O zaman cik yukari ne ozellerini biliyosan hepsini anlat bunlar sizin ozeliniz ama gurultulu konustugunuz icin ben bile biliyorum falan de utanirlar belki yapmazlar bi daha
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Yooo kavga çıkarmana  gerek yok git kapılarını çal rica et yapmasınlar oyle
(2,628 puan) tarafından
Ya kac kere oklava vuruyorum esime gıt konus dıom daha yenı tasındık dıyor. Ya ama cıdden delı ettiler benı oglum dhaa 18 aylık gunde bunlar yuzunden gece dahil 7 saat uyuyor. Uyku denen bısı yok o yuzden huysuzlanıyor. Ses gürültü bıktım. Gecen gece bir ses yaptılar ta karnımdakı bebek bile sıcradı dusun o derece delirttiler benı. Gece ne yaparlar gunduz ne yaparlar anlamiyorum evlerinde atlı kovalıyor sankı
(3,139 puan) tarafından
Olsun sen yine de hakliyken haklılığını koru ve sakin bir sekilde gidip konus dikkatli olsunlar
(2,628 puan) tarafından
Eşim gelsınde yonetıcı ye diyelim yine durmazsalar artık gider konusuruz
0 oy
(11,507 puan) tarafından
Yönetici yok mu önce ona şikayet et canım. Whatsap grubu varsa apartmanın ona da yazabilirsin
(2,628 puan) tarafından
Yonetıcının numarası var aksam esım gelsınde diyelim artık yonetıcı ye. Cekılcek gıbı degıller. Sımdı daha cok ses felan yaparsalar inadına. Yanı tuhaf insanlar sankı bulasırlar gıbı. Konustuklarından onu cıkardım. Isde gelip bısı deseler benım zaten şartrel attı ozaman mubarek ay demem dalarım cıdden o derece daraldım bunalttı lar sinirden aglıyorum artık
(11,507 puan) tarafından
Direkt söyle canım yöneticiye çok saygısız insan var çok
(2,628 puan) tarafından
Malesef Allah ıslah etsin
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inasalah cnm
(2,628 puan) tarafından
Amin amin bu derdı ceken herkezın Allah yardımcısı olsun
(4,647 puan) tarafından
Bizdede yan komşu var ve iki köpekleri gece gündüz havlamaktan piskolojimi bozuyorlar
(2,628 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
(4,647 puan) tarafından
Amin amin canım benim
0 oy
(593 puan) tarafından
Ahh ah ust komsu kuzunden ev tasicaz artik biktik ve biz ev sahibiyiz onlar kiraci. İnsan degiller kac kere uyardik sanki uzerimizde deprem oluyor gum gum sesler ne geceleri var ne gunduzleri... Gecenlerde Gece durulmaz haldeydi esim uyarmaya cikti adam esimin uzerine yurudu konusucak insan da degiller yani... Size tavsiyem polisi devreye sokun polis gelsin soylesin.
(2,628 puan) tarafından
Sımdı yonetıcı ye dıcem o uyarsın. Eger durmazsalar polise derim canım. Artık psikolojim bozuldu aglıyorum sinirden o derece
(593 puan) tarafından
He yonetici varsa evet once ona soyleyin o uyarsin bizde yonetici yok, onlarin ev sahibine soyluyoruz ilgilenmiyor artik deli olduk seni cok iyi anliyorum canim sinirden kalp atisim hizlaniyor...
(2,628 puan) tarafından
Allah yardımcı mız olsun
(593 puan) tarafından
Amin canim..
0 oy
(754 puan) tarafından
Bizimde var kiracilar ama ne gurultu  anlatamam esim gitti uyardi gunduz ses yok gece basliyor hele nargile sesleri bizim evde
(2,628 puan) tarafından
Gece gunduz sabahın koru hıc fark etmiyor sankı Hıc uyumuyorlar sinirden aglıyorum artık o derece oldum
(754 puan) tarafından
Uyarsaniza sizde
0 oy
(776 puan) tarafından
Benim eski komşum oyleydi onun yuzunden cati katina taşındım villa da oturmuyon bacım apartman duyacaksin idare etceksin dedi kari koca birbirlerini yediler sabah aksam en sonunda gece polis cagirdim gunduz zabita gece polis gunduz zabita yoneticiydim bir de babalari geldi ozur diledi bir daha ne olur sikayet etmeyin bizi arayin direk dedilee sonra toparladilar daha kendileri anlasamazken bir de cocuk yapmislar hamileydi ne yaparlar bilmem yazik o cocuga
(2,628 puan) tarafından
Durmazsalar bende senin yaptıgın gıbı polis cagırcam
0 oy
(1 puan) tarafından
Sizi cok iyi anlıyorum. Bunu yasayan anlar zaten. Benım de ustımde bırı var Allahm gece gunduz iki cocugu var bide son ses muzık acıyor gece 3 e kadar ne misafir bitiyor ne geleni gideni ne cocukları 8 10 yas arası. Yonetıcıye soyledım. Olmadı adım takıntı yapmıs ima cıktı gittim kendim konusurum 8 9 kere kabul etmiyor bizden degil diyor. Yuzsuz gıbı sonra kavga ettik. Sonra yine yaptılar yine bu sefer sınır krizi geçirdim balkondan bagıra bagıra herkes cıktı dısarı. Ne yapacağım bilmiyorum. Suanda bile son ses is yapıyor ve benim oğlumun uyku saati oğlum 1 yasında. Ve ben calsıam anneyim. Dayanamıyorum. Polis cağırsam ise yaramayacak. Adım daha da cıkıcak. Ne yapacagım bılmıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 170 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 394 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kader2127 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 246 göst.
17 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 514 göst.