0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Kuaförler virüs nedeniyle 1 buçuk 2 aya yakın kapalıydı esiminde kahvesi kapalıydı artık çok zorlanmaya başlamıştık maddi olarak. Cumhurbaşkanı açıklama yaptı randevulu sistemli tedbirlere uyarak açılacak dedi dünyalar benim oldu sanki çok mutlu oldum 

8 Cevaplar

+1 oy
(553 puan) tarafından
Sizi kasdederek konuşmuyorum ama yetkililerin aç gözlülüğü bu ortalıkta hastalık kol gezerken toplu kullanım alanlarının kapalı kalması gerekiyor bu tür tedbirler hastalık yayılmasın diye alındı şimdi alınan o kadar tedbir hepsi çöp olacak çokmu zordu esnafa gereken desteği vermek hastalık bitene kadar insanlar mağduriyetten çalışmak istiyorlar o giderilse herkes için iyi olur 
(1,114 puan) tarafından
Malesef devletten hiç bir destek gelmediği için acilicaz diye ağladım bile sevinçten. Gerçekten 2 aydır eve bir lira para girmiyo esiminde benimde dükkanlarımız kapandı devletin bir lira desteği yok ve benim şuan birikmiş ikişer faturalar kiralarım var on aylık oğlum var ve hamileyim ben çalışmaya sevinmiyeyim de kim sevinsin
(1,309 puan) tarafından
İnşallah zararını bol bol kazanırsın Rabbim gani gani bereket versin♥️
(1,114 puan) tarafından
Eşim daha calismicak ama olsun birimizden birinin açması bile bizim için guzel. Amin cnm Allah razı olsun
(553 puan) tarafından
Yetişmek zorunda canım soluduğumuz havanın bile vergisini alıyorlar bizden en yüksek vergiyi işçi kesimi ödüyor nerde bu paralar kasa neden boş nereye gitti sen yemedin ben yemedim kim yedi böyle acil durumlar için her devletin ayırdığı fonlar var bizimki tam tersi bizden toplandı öyle dağıtıldı bir diğet ülkelere bakarak bize yapılan yardım devede kulak kalırki devlette yapmadı bu yardımı ihtiyacı olana allah korkusu olan durumu olan yine başka bir vatandaş yardım etti dilerim en kısa zamanda düze çıkarız baştakiler kendilerinden başka kimseyi düşünmüyorlar
(1,114 puan) tarafından
Ya zaten olan küçük esnafa oldu büyük firmalar elemanlarının maaşlarını devlet ödüyor yine. Hani kira desteği yapacaktı lafta kaldı. Dış ülkelere tonlarca yardım göndereceğine biraz kendi milletine destek çıksın. Asıl iş bundan sonra zaten herşey daha da zamlı olacak. Bana normalde aylık 300 gelen doğalgaz bu ay on gün yaktigim halde 200 geldi bu adalet mi indirimli yapacağı yerde daha çok zamlattı
-Reklam-
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Haydi gozunuz aydinnnn
(1,114 puan) tarafından
Çok şükür cnm
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Çok şükür sana Allah'ım 
(1,114 puan) tarafından
Çok şükür Rabbime
0 oy