0 oy
725 göst.
Aile kategorisinde (1,323 puan) tarafından
Evet sevgili dostlar hiç tarzım değildir ama karşı komşu ile sonunda kavga ettim hemde su mübarek günde. Çocuğumu günlerdir uyarmama rağmen uykusundan uyandırıyorlardı uyardım olmadı çocuklara güzelce anlatmaya çalıştım olmadı bugün sabrım taştı elimde olmadan tartışmaya girdim benim tek sınır olduğum yer halen bana burası apartman boşluğu burda bize karışamazsın diyor istediğimiz gibi çocuğumuz da bağırır bizde çocuğu dövebiliriz onu dahada bağırtabiliriz diyor. Lütfen bana söyleyin böyle bir kural varmı yani herkes istendiğini yapabilir mi apartman boşluğunda ona gore birdaha uyarmayacağım kadın haklı ise 

17 Cevaplar

0 oy
(4,997 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Tabi ki öyle bir hakkı yok 

Kemik at bi dahakine susar :angry:

-Reklam-
+1 oy
(2,119 puan) tarafından
Orası apartman boşluğu ise onu o boşluğa çeker inlete inlete döverdim, kimse karışamaz :))) 
(1,323 puan) tarafından
Az kalsın bende yapıyordum da Allahtan korkum var ne yazık ki ramazan günü daha fazla uzatmadım yoksa 3kadın benle ağız dalaşına girdi
(2,119 puan) tarafından
Ama böyleleri o dilden anlıyor, savunmasına bak terbiyesiz
0 oy
tarafından
Ataydin onu o boşluğa istediğini yapsaydı orda dengsz
(1,323 puan) tarafından
Giriş katındayız canım  giriş katını kendi mülkleri gibi kullanıyorlar ne yazık ki kapıları hep açık giren çıkan belli değil apartmanın kapısını da o yüzden hep açık tutuyorlar birgün hırsız gelse tüm ayakkabıları götürse ruhumuz duymaz
0 oy
tarafından

Evet canım rahatsız etmesi hiç hoş değil güzelce uyarmişsan ve hala da buna devam etmişse sen haklısın yine de Allah affetsin bu mübarek günde :)

0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım bunun için yeni düzenleme gelmişti. 

Polise şikayet et polis seni ifşa etmez ve 1000 TL ceza kesiyorlar gürültülü komşuya haberde izledim. 
(1,323 puan) tarafından
Ya gerçek mi böyle bir uygulama varsa harika olacak ya
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ne alaka ya apartman boslugu orasi ortak alan o dediklerinin hic birini yapamaz sacmaliga bak sacindan tutuverseydin bi dovseydin iyice keske ben sinir oldum resmen
(1,323 puan) tarafından
Beni düşün tansiyonum çıktı çocuk desen korktu ben bağırır ken ağladı sürekli birde o kadın bizim apartmanda kalmıyor sabah gelip akşam gidiyor
(1,822 puan) tarafından
Polise sikayet et oyle gurultu yaptiklari zaman cezasi var diye biliyorum
0 oy
tarafından
Sikayet edebilirsin cnm boyle biseye hakki yok atarlar binadan sikayetci ksi sayisi cok olursa 
(1,323 puan) tarafından
Başka bina da evleri varmış imza toplamıs atmışlar bunları bizim apartmana kiraya gelmişler zaten en kötüsü bu gürültüyü yapan çocuğun anası burda oturmuyor gün içinde geliyor akşam gidiyor
tarafından
Cocuk kac yasindaki nasil orda oturmuyor
(1,323 puan) tarafından
Çocuk daha 2yaşında bu kadın in iki tane kızı var evde oturanların da bir erkek çocuğu var bu  üç çocuk birlik olup sürekli bağırıyor lar anası da hicbir şey yapmıyor kapının önünde çocuğu dövüyor çocuk daha çok ağlıyor ağzını aça aça benim kavga ettiğim de bu çocuğun anası evde oturan kadınlarla beraber kavga ettik bana bu lafı söyleyen dışardan gelen kadın üstelik
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Öle bişey yok apartman boşluğunda ortak kullanım alanları sessiz olmak zorunda  hakka giriyor
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Bir dahaki sefere kapina polisle gelirim de kapasin o agzini
(1,323 puan) tarafından
Yapacağım zaten canım imza da toplarım poliste çağırırım gerekirse
(3,139 puan) tarafından
Boylelerine boyle olacaksın
0 oy
(102 puan) tarafından
Bana öyle dese ben de bebeğim uyanıkken gider orda müzik dinlerim bangır bangır hem de bağırarak telefonda konuşurum anca anlarlar 
(1,323 puan) tarafından
Ben onlar gibi yapamam canım ya
0 oy
(161 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Vallahi insanlar çok bencil.Dun gece bende komşunun sesinden uyuyamadım.Bagirismalar gulmeler. En son gece 4 te ev süpürmeye başladı.Esim gitti kapılarına çok gürültü yapıyorsunuz diye.Haklisiniz bilmem ne dedi gürültü kesildi.Ama benim sınırım tabiki  geçmedi.Gorunce söylemek istiyorum madem haklıyız o saatte niye ev süpürüyorsun gerizekalı kadın diye.
(1,323 puan) tarafından
Canım gene adamlar bak farkına varmış kesmişler gürültüyü ama bunlar anlamıyor en son tartışma yaptık baksana. Bence anlayışlı birileri ise tartışmaya girme derim çünkü özür dileseler gene bisey deneyecektim ama daha hakli buluyor kendini bencil insanlar
(161 puan) tarafından
Senin işin hepten zor.Cahil insanlar ne demek apartman boşluğunda bize karışamazsın.Bence bir dahakine zabıtayı ara gelsinler.Yada önce yöneticiyle uyarı gönder.Yani hakikaten bazı insanların dağda yaşaması lazım
(1,323 puan) tarafından
Yönetci ye söyledim oda geçen gün uyarmış bahçeye ağaç diktik o çocuklar onu da kırmış yönetici de uyarmış sizi imza toplayıp attırır im demiş korkmuşlar ama ciddiye almıyorlar sanırım pek
(161 puan) tarafından
Kiracıysa ev sahibiyle görüsseniz uyarı yapsa belki o caydırıcı olabilir
(1,323 puan) tarafından
Ev sahibinin numarayı kimseye vermiyorlar canım atarlar bizi diye
0 oy
(143 puan) tarafından
Degil apartman boslugu kendi evinde bile seni rahatsiz etmeye hakki yok üst komsum pat kut her gun ev süpürüyor masa sandalye cekiyo saat fark etmeksizin tv sesi benim evimde konustugu benim evde soruyorum alt komsuma benim sesim geliyor mu diye hayir diyor demekki bina kaynakli degil uyardim once baktim devam ediyor devam ederse polis çağıracağım dedim esim gececi senin supurge tv sesin çocuklarının maç sesini dinlemwk zorunda degiliz dedim iyilikle söyledim anlamadı suanlik hic ses seda yok 1 hafta oldu devam etseydi polis de cagirirdim evide kaldırırdım ayaga apartmanda yasamayi bilmiyorsa mustakil ev alcak kendine 
(1,323 puan) tarafından
Öyle tabiki iyi yapmışsın düşün yeni gelin var bu evde kadın doğuracakmış haberim yok o gürültü yapan çocuklar gene birgün bağıra bağıra bebeğimiz mi olacak diye analarına soruyordu ordan öğrendim düşün yani evime gelen sesi
(143 puan) tarafından
Aynen resmen cingene gibiler apartmanda yasamayi bilmiyorsa yaşamayacak kimsenin yaşam alanini etkilemeye hakki yok
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Canim sende apartman bosluguna çık aç son ses muzik :)) banada serbet de
0 oy
tarafından
Canım illa apartman boşluğu  olmak zorunda değil  kendi evi kendi bahçesi  bile olsa üstüne  tapusu da olsa farketmez.

Kimsenin  kinseyi rahatsız  etmeye hakkı yoktur.
(1,323 puan) tarafından
Öyle tabiki ama haklı çıkmaya çalışıyor aklınca gene kusura bakma deseler uzatmam susarım da özrü kabahatinden büyük birde hemen içeri girdiler ben çocuğa almaya gitti m baktım içeri girmişler daha kaldığım yerden devam edecektim ama baktım yoklar
tarafından
Terbiyesiz hem suçlu  hem güçlü  iyo yapmışsın  ne dedinse de baksana kaçmış  kadın  ☺❤
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Nerden uydurmuş acaba 

Bir de söylediği şey bile karakterini ortaya koyuyor ya

"istediğimiz gibi çocuğumuz da bağırır bizde çocuğu dövebiliriz onu dahada bağırtabiliriz" nedir ya Allah akıl fikir versin 
(1,323 puan) tarafından
Çocuğu kapının önünde patır kütür dövüyor lar tabi oda daha çok bağırıyor dayağı yedikçe birde apartman boşluğu daha da yankı yapıyor
(12,513 puan) tarafından
Ayyy vicdansız ya
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ağzını yırtsaydın ya onun apartman boşluğunda :D
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Hic bi hakki yok cnm 
(1,323 puan) tarafından
Onlara göre var baksana hem evde ikamet adam değilsin dışardan gelip benim düzenimi bozuyorsun bu beni belkide dahada çok sinirlendiren bu olayda

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 484 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 805 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
35 cevap 797 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canimkendim (106 puan) tarafından soruldu
+2 oy
2 cevap 117 göst.