0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (290 puan) tarafından
Kaynanamla kayınbabam koyden geldi benim kizim asırı kucakda durmayi seviyir bunlar dort gun koydeydi bnde kucaga alismasinbiraksin die hep yere koyup tvden cizgi flm falan actim durdu gayet ama üç aylik dış çıkarıyor yani damagi yerine oturuyor derler birde biraz usutmus öksürüyor normaldede zaten aglama krizlerine giren bir bebek iki saat boyunca agladigini bilirim her neyse onlar gelmeden once bir saat falan agladi dis jelimiz bitmisti birde calpol veriyodum her neyse bunlar koyden geldi biliyosunuz bnde evimi ayırdı m ya sirf ben bakamiyomusum gibi gostermek icin kaynanam esimin yaninda ay bu bebek nasil zayiflamis sana ne oldu cocugun hali kalmamis diyor ya yalaninda boylesi giya ben bakamiom o yokken evine gitmesin maksat birlikte yiyelim Allah islah etsin iyice soğudum inanin evim yapildi yapilali köpek gibi davranio bi dk otururmuyor beni

6 Cevaplar

+1 oy
(287 puan) tarafından
Kaynananı bilmem ama bence 3 aylık bebeğe TV izletme
(1,422 puan) tarafından
Ben yazacaktım sen önce davrandin. Kucakta dursun TV izlemesin
(56 puan) tarafından
Izletme canim sakin otizm olma riski yüksek allah korusun ben hic acmiyorum kizim 1 yasinda babasi bakiyor bazen oda bakiyor hemen aliyorum oyun oynuyoruz
(290 puan) tarafından
Tamam canim ay ogrendigim iyi oldu saol
(287 puan) tarafından
Evet otizmi tetikliyor ve dil gelişimini olumsuz etkiliyor.
(290 puan) tarafından
Tamam canim cok saol
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin kaynanana ne diyim
(290 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Ne bu kaynanalardan cektigimiz cile
(290 puan) tarafından
Aynen valla en sonunda iyi bi kavga cikacak ta sabir
0 oy
tarafından
Kuzum üc aylik bebek dis cikarmaz ki daha cok var onu gectim niye tv izletiyorsuun onu gectim niye calpol veriyosun alismasi pek iyi degil agri kesiciye ya aslinda karismam boyle seylere ama sen yazinca duramadim.benim bebegimde 3 aylik ama dediklerinin hicbirini yapmiyorum kuzum
(290 puan) tarafından
Aynen cikarirda bu uygulamada bile diyor üç aylikken geneli baslar diye
(2,479 puan) tarafından
basa gelmeyen malesef o sikintiyi bilmiyor alakasiz ama hangi dis jelini kullaniyorsun acaba
tarafından
Aa valla yeni duydum 3 aylik disi kuzum cok erken bizimkide 3 aylik daha oyle bir sıkınti yok sukur.calpoluda hic kullanmadim kuzum asida felanda vucudu alismasin diye ama asi olurken ebe banada demisti ver diye ama doktorumda atesi olana kadar verme dedi
(290 puan) tarafından
Dentinok diye bi marka sen
(2,479 puan) tarafından
benimkide ayni cnm
0 oy
tarafından
Aman cnm takma bebekler diş cikarirken zayifliyorlar bu bilindik bisey 
(290 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Gayette kilosu yerinde deseydin çokta takma boşver 
(290 puan) tarafından
Yokta yaptigi sacmalik sanki bn salagim normalde tontis kizim nasil kilolu der evimi ayirdim ayirali bole
(3,139 puan) tarafından
Amannn çokta tınnn bosversene canisi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 242 göst.
14 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 12345ftmmm (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 790 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 853 göst.
10 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 482 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu

380,394 soru

11,389,618 cevap

34,895 kullanıcı

...