0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından

Kızlar 4 aylık kızım var doğumdan sonra ilk kez 5 mart salı günü adet gördüm  25 gündür görmüyorum 2. Çocugu kaldıramam ama belirli felan da yok ilişki sırasında sürekli geri çekilme oluyor zannetmiyorum hamile kalacağımı adetim bekliyorum sipral taktırmak için

7 Cevaplar

0 oy
(282 puan) tarafından
Süt koruyor diyorlar şüpheli durum varsa git sağlık ocağı kan tahlili ver 
tarafından
Süt korumaz canım. Arkadaşım da ona güvendi 4 aylık bebeği var iki buçuk aylık hamile
(6,361 puan) tarafından
Amaninnn en korktugum seyy :Ooo
tarafından
Denemeyin kızlar sakin
tarafından
sut korumaz canimm arkadasimm 3 aylik bebegi varken hamile kaldi banada dedi sakin geri cekmeyede guvenme dedi
(282 puan) tarafından
Bende 2 ay oldum bir daha olmadim
-Reklam-
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Benim de adetim 10 gün geçti bende hamileyim sandım değilmişim dogumdan sonra adet düzensizlikleri olabiliyormus seninki de öyle olabilir 
(157 puan) tarafından
Düzensizlik ne zamana kadar böyle devam ediyor acaba
(1,028 puan) tarafından
7 ay oldu hala düzene oturmadı kişiden kişiye değişir elbet :D
0 oy
tarafından
Canim test alip yap bayada gecmis.bide spiral icin adet olman zorunlu degil adet olmasanda takiliyo
(157 puan) tarafından
Öyle de çok acıyor diyorlar canım
tarafından
Sen bilicen artik canim.allah gonlune gore versin insallah
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Bnm oğlum 3buçuk aylık ben daha hiç olmadım doğumdan sonra 
0 oy
(475 puan) tarafından
Tatlım erkeğin içerde kalan spermleri 3 gün canlı kalıyo olduki arka arkaya ilişki olduğu günlerde hamilelik oluşursa napıcaksın ben geri çekme yöntemiyle 3.cüyü doğurdum şimdi 2 buçuk aylık oldu
(157 puan) tarafından
Alla alla korktum bak şmdi
0 oy
(475 puan) tarafından

Bu arada süt korumuyo onuda diyim 2. Kızımıda süt kotuyo dedi kaynanam eşimde annesine inandı geri çekme yapmadı onada öyle hamile kaldım üstelik ilk kızım 3 aylık kucağımdaydı yaaa inanma o yüzden böyle şeylere daha tedbirli ol bence:angel:

(157 puan) tarafından
Biz geri çekilme yapıyoruz ama
(475 puan) tarafından
Valla tatlım bende 4 sene hep o şekilde korunuyodum 4.senemde hamile kaldım o şekilde artık nasipmi tedbirsizlikmi bilemiyorum...
0 oy
(373 puan) tarafından
Testle bak bazen sutde korumuyor 
(157 puan) tarafından
Öyle bişey olsa kaç gündür hissetmez miyim :(
(373 puan) tarafından
Ben ikinci hamileliyimi hiss etmedim cnm ne bulanti ne kusma hic bir sey olmadi birde bakmisim 2 aylik oluyorum
(475 puan) tarafından
Aynen cnm bende 3.hamileliğimi hiç hisetmedim 1 buçuk aylıktı öğrendiğimde dra gitmesem tesadüfen hiç öğrenemicektim o kadar yani

İlgili bir soru bulunamadı

379,412 soru

11,356,992 cevap

34,833 kullanıcı

...