0 oy
515 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Evimizin duvarları öyle çok ses geçiriyor ki yan komşunun telefonda ne konuştuğunu duyuyorum telefondaki kişinin sesini bile, alt komşunun çocukları gecenin 12si olmuş bağırıyorlar, ne uyutuyorlar ne uyuyorlar. Bebeğim rahatsız çok zor uyudu seslerden uyanacak diye korkuyorum. Kaç kez uyardım yine aynısını yapıyorlar napıcam bilemiyorum ya:angry:. Sizin de evinizin duvarları böyle mi. Var mıdır ses geçirmeyen izalasyon falan bilginiz var mı kızlar yıldım vallahi 2 senedir. 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Arada geliyor ama bağıran falan olunca senin ki kötüymüş yaaa 
tarafından
Valla hem de ne kötü canım. Gece komşunun oğluna bağırma sesiyle uyanıyoruz kiracıyız ev sahibi de çok ilgilenmiyor şaştık böyle.
-Reklam-
0 oy
tarafından
yeni binaların hepsi öyle malzemeden mi çalıyorlar nedir
tarafından
Bina 20 senelikmiş canım nasıl bina yapmışlar anlamıyorum sahtekarlıktan başka bişey değil.
tarafından
aa eski bina bide yuh bizimki yeni binada aymi dediğin gibi ya eskilerde de varmış demekki hainlik
(4,040 puan) tarafından
Hem de ne çalmak ali ağaoğlunu bi dinşesen deniz kumu kullanıyoruz herkes kullanıyor bunda ne var diyor. Daireleri de milyon fiyatına satıyor
tarafından
yazık ya insanlar parayı görünce hepten azıyor doye boşuna demiyorlar
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Ev eskiyse çözümü zor. Ses geçirmeyen boya rekleamları falan vardı ama bilmiyorum. Bizim de evimiz öyle taşınıcaz çok eski bina
tarafından
Aynen ev 20 senelik canım faydası var mıdır ki boyanın hiç duydun mu bir yerden kullanan.
(4,040 puan) tarafından
Yok reklamını görmüştüm filliydi sanırım.  İatersrn google dan araştır yalıtım çözümleri diye
tarafından
Çok saol canım eşime söyledim şimdi bakıyor faydası oluyorsa alsak ya çok sinir bozucu olamaya başladı artık.
0 oy
tarafından
Üst kattakinin kombi ve çeşme sesini duyuyorum daha ne diyim ))))
tarafından
:D aynı canım ya bazen bende duyuyorum afedersin alt komşunun kocasının gece karısını uyandırdığını kadının da uykum var git başımdan diye kovduğunu bile duymuşluşum var. Daha neler göreceğiz bakalım
tarafından
Bu ara kafam azıcık rahat. Üst komşu adam evde karısı cocuklari eve gelemiyomus şehirler arası yasaktan. Belki 1 aydır kafam rahat hamd olsun
 Ev bulabilirsem çıkmayı düşünüyorum burdan. Ben çıkana kadar gelmezse çok sevinirim :))))(☺️☺️
tarafından
Aman Allah bozmasın rahatlığını canım ya darısı bize.☺️
0 oy
tarafından
Aynı dert şuan şu saniye bende var aşağıda ki komşu kiziyla çığlık ata ata oyun oynuyo televiyonlwri son ses açık ben bebeğimi uyutucam diye uğraşıyorum 
tarafından
Ne saygısızlık bu ya aynı şey onlara yapılsa tek suçlu biz oluruz.
tarafından
Aynen şuan saat kaç olmuş kaç kere kizim uyandı seslerine eşim de işte şuan evde yanlızim az kaldı inicem aşağıya deli oluyorum valla
tarafından
Allah sabır versin bize canım ya az önce benim de oğlum uyandı geri uyuttum ama sesler hala kesilmedi benim de eşim işte. Çok sıkıntı böyle durumlar
tarafından
Aynen öyle canım edepsizlik işte amin inşallah
0 oy
tarafından
Bizim evin duvarida öyle yukarıdakilerin isime sesi bile geliyor har şeyi duyuyorsun 
tarafından
Çıldırtıyorlar insanı valla ya insan oturacak gibi ev yapmıyorlar ki.
tarafından
Aynen ya mesela suan yan komşunun tlfn konuşmasını duyuyorum :-D
tarafından
:D bende tam şuan duyuyorum valla hatta diyor ki berberler kapalı ama senin saçın o kadar kötü görünmüyor yüzünde temiz ardından kahkaha
tarafından
Hahahahaha
0 oy
tarafından
Bu yeni binaların hepsi aynı bizimde üst yan komşuların sesleri evde yankılanıyor 
tarafından
Bina 20 senelikmiş canım nasıl oturmuşlar bilmiyorum sesleri duymamak için insanın sağır olması gerek
tarafından
Kötü bir sey hem rahat edemiyorsun özelin kalmıyor hem ses rahatsız ediyor
0 oy
(72 puan) tarafından
Yine iyisin canm bizim aşağıdakinin telefonu titrediğin de bile eşimle birbirimize bakıyoruz telefon titriyor diye.. Ve eşim mimar olduğu halde çözüm bulamadı :) 
tarafından
Yaa sizinki de çok kötüymüş. Mimar çözüm bulamadıysa biz oturup ağlayalım halimize :(
(72 puan) tarafından
Maalesef canm
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Yalintim yok bizim de öyle tuvalete gidenin sesi dahi geliyo bi git sesi cikaramiyo insan hatta bizim alt katta bi komşu var kim banyo yapsa sabah soruyo
tarafından
Daha neler duyacağız bakalım :D duruma bak hem gülmelik hem ağlamalık
0 oy
tarafından
Bizimde oyle üst kattakinin telefonu çalardı sanki yan odadan ses geliyodu 
tarafından
Aynı alt komşunun kocası sabah 7ye alarm kuruyor biz de onla uyanıyoruz.
tarafından
Ahahaha
0 oy
tarafından
Kiz o iyi sen gel bir bize yan komsunun tüm cinsel hayatina bu kulaklar sahit.bu arada masallahlari var
tarafından
Alemsin kız :D ne güldüm gece gece. Allah sabır versin sana
tarafından
:) aminn
0 oy
(287 puan) tarafından

Bizim de aynı malesef ses yalıtımı hiç yok bıktım artık üsttekiler yüzünden sürekli çocuğu tekrar uyutmaya çalışmaktan aynı durumdayız sanki banyoyu bile bizim evde yapıyorlar gibi ses geliyor :ermm:

tarafından
Evet ya aşırı geliyor ses ne olacak böyle napıcaz bilmiyorum
0 oy
tarafından
Canım senin ki kötüymüş ya üst katında kına gecesi yaptilar ses gelmedi ıssız müstakil evde gibi burasıda 
tarafından
Ayy maşallah valla canım aman evinden ayrılma kiracıysan böyle salk bi binaya falan denk gelme Allah korusun.
tarafından
Amin inşallah:)
0 oy
(592 puan) tarafından
Aynen oyle bizim de maalesef.. ust kattakinin telefon titresimine kadar duyuluyor nasil malzeme kullaniliyorsa artik.. 
tarafından
Sonra milletin parasını yiyor böyle sahtekarlar tabi iyi olan çok müteahhit var ama bizim binalara denk gelmemiş.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 162 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
8 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 796 göst.
31 Mart 2019 Diğer kategorisinde 1kız1oğlan annesi:) (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu

381,459 soru

11,420,390 cevap

34,975 kullanıcı

...