0 oy
1,060 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben hamile oldugumu bilmeden cok stres yaptim resmen kabustu hamile oldugumu ogrendim sonra bebegimin engelli oldugunu hep onlarin yuzunden stres yaptim iftira attilar bana bebegim ayaklarini oynatiyirdu bi umidim vardi belki yurur diye doktor yuruyemez asla dedi ayak parmaklarini oynataniyormus bel kemigi dogustan yokmus evladim canim cigerim yine bakarim ama icim yaniyor evladima ilerde arkadaslarina bakip uzulecek ben niye yuruyemiyorum diyecek hakkim hakkim asla helal degil dilerim Rabbim obur dunyada benle kizimin hakkini birakmaz onlara

15 Cevaplar

+1 oy
(27,336 puan) tarafından

Nasil yani bebegin dogdumu yoksa dogmadimi anlamadim cok gecmis olsun

tarafından
Uc aylikti ogrendigimde ama iki bucuk senedir cocigum olmuyordu aldiramadim kiyamadim
(27,336 puan) tarafından
Iyi yapmışsin kuzum melek o nasıl kıyılır
Eltimin  kizinada öyle dediler omuriliği oluşmamış engelli kalir
 Oda aldirmis baski altında kaldi galiba ayy nasil kıydı ya
tarafından
Bizim akrabada aldirdi canim ama ben kiyamadim bana yasamaz dediler cok sukue yanimda belki bende baskiya dayanamayip alsaydim onun yasama hakkini elinden alacaktim annem bazen der sen bu gul gibi cocugu mu aldiracaktin doktorlarin dedigine bakip 9 ayim zehir gibi gecti hergun aklimda acaba kucagima alacak miyim diye cok sukur bunada sukur yanimda ya
(27,336 puan) tarafından
Ah kuzum ya eltimin kızınada aynisi drdiler 5 aylik normal dogumla aldılar:(( Rabbim yardımcın olsun  iyiki aldirmamissin
tarafından
Sagol canim amin insallah
-Reklam-
0 oy
(48,467 puan) tarafından
canim gecmis olsun insallah düzelir yürür bebegin
tarafından
Bi umidim vardi ana doktor dedi yurumesi cok zor dogustan bel kemigi olusmamis
(48,467 puan) tarafından
kiyamam kuzuma
0 oy
(703 puan) tarafından
Çok geçmiş  olsun canm  ne diyeceğimi bilemedim
tarafından
Cok sagol canim
0 oy
tarafından
Cok üzüldüm bebgin için canm demkki onjn da öyle doğacağı vsrmis rabbim seni seviuirki sana boyle bi evlat vermiş onlar da elbet yaptiklarinin bedelini oder ya bu dünyada yada obur dünyada 
tarafından
Ben isyan etmiyorum ama uzuluyorum evladima ilerde arkadaslarina bakip uzulecek ben niye yuruyemiyorum diyecek ben onlari Allaha havale ettim eger yavrum onlarin bana yasattigi stres icin boyle olduysa Allah hakkimi birakmasin onlara
tarafından
Rabbim  u süreçte sana bol bol sabir versin evladinada şafi ismiyle sifa versin duzelir tedaviyle insallaj
tarafından
İnsallah canim ayaklarini oynatiyor ama ayak larmaklarini hafif oynatiyir doktor oynatsa bile bel kemigi yok yurume sansi hic yok dedi
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah tan umut kesilmez sen dua et rabbim herşeyin iyisini verir dua et sen canım 
tarafından
Surekli dua ediyorum canim cok sagol buraya anlatip icimi dokmek istedim kimseye anlatamiuorum hepsi birbirinden iki yuzlu akrabalarimin
(1,489 puan) tarafından
Akrabalar öyle oluyor canım burada ki insanlar daha iyi bende burada anlatıyorum
0 oy
tarafından
Canım hiç üzülme o da senin sınavın ama hiç de ümidini kaybetme.

Rabb'im şafi isminin yüzü suyu hurmetine acil şifalar versin inşallah 
tarafından
Amim cok sagol canim elimden geleni yapacam arastiracam olmazsada Rabbimin takdiri derim cok sukur yanimda nefes aliyor ya iyiki dogurmusum diyorum doktorun tepkisi beni cok uzdu bugun ayaklarini oynatiyir hareket ediyor dedim hayir bu cocuk asla yurumez bilmem ne dedi
0 oy
tarafından
Çok çok geçmiş.olsun canım 
tarafından
Cok sagolun canim
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Canim belkide Allahin yazısıydı o direk strese bağlama 

Alalh yardımcınız olsunmn
tarafından
Amin canim zaten diyorum egee bana yasattiklari sttestense ben Allaha havale ediyorum tabii Allahin takdiride olabilir ama o zaman cok stres yaptim tabii yine sukrediyorum yanimda ya nefes aliyor Rabbimin imtihani basimin gozumun ustunde yeri var
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım  bu mübarek günde rabbim inşallah şifasını verir inşallah bebeğin de yürür çok dua et allahimdan umut kesilmez araştır başka başka doktorlara git  iyice araştır doktorlar bazen yaniliyo rabbim yar ve yardımcınız olsun kurban olduğum allahım inşallah her bebek gibi yürür koşar aminnnnnn
tarafından
İnsallah canim ayaklarini oynatiyor ama doktor bel kemigi yok o olmadan yuruyemez dedi
0 oy
(103 puan) tarafından
Her derdin dermanı vardır nelee neler oluyor. Tıp çok ilerledi inşallah bir çözüm bulunur. Belkş tedavisi ilerde mümkün olur. Sen ümidini kaybetme. Rabbim sağlık sıhhat uzun ömür nasip eylesin.
tarafından
Amin insallah canim bel kemigi dogustan yokmus bende diyorum acaba protezle falan bel kemigi icin bisey yapamazlar mi
(103 puan) tarafından
Bence yapabilirler araştırmakta fayda var.
tarafından
Arastiracam canim elimden geleni yapacam yurumesi icin ama olmazsada Rabbimin takdiri derim
(103 puan) tarafından
İnşallah tedavisi vardır. Dua ederiz biz
tarafından
Sagolun canim Allah razi olsun hepinizden
0 oy
(119,070 puan) tarafından
Bebeginini benim icin op bu mubarek ramazan ayinda rabbim o melegin hurmetine sifa versin ins allah buyuktur dua edicen ben o melek icin
tarafından
Amim insallah canim cok tesekkur ederim optum camim
0 oy
(288 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum benim bebeğime de dedi doktor kolları bacakları kısa omurga kemiği kısa **** dedi hatta ben olsam öyle dünyaya gelmek istemem dedi asla aklımdan aldirtma gibi bi düşünce olmadi ki olmicakta şuan 28 haftalik olduk şükür ağladım üzüldüm ister istemez senin gibi düşündüm insanlar kötü oldukları için kızımı üzecekler diye eşimle üzüldük niye ağlıyorum dedim kendi kendime RABBIM bizi seviyor buda bizim imtihanimiz iyikide gitmişim en azından ona göre hareket ediyorsun o piskolojiye kendini alıştırıyorsun gerçekten kolay değil bizim insanlar düz yolda yürüsen dalga geçerler dua ediyoruz umudumuzu kesmiyoruz şükür onlar bizim cennet anahtarımız olacak ve sen mükemmel bir annesin herşeye rağmen kabul etmen beni öyle mus mutlu ettiki çünkü öyle olup aldirttan nice insan var malesef sana iftira atanları ALLAH'A bırak RABBIM yarına bırakır ama onların yanına bırakmaz dualarım seninle ve bebeğinle bitanem
tarafından
Cok sagol canim Rabbim senin bebeginede sifa versin insallah dogdugu zaman oyle biesey olmaz gercekten insanlar cok acimasiz ozel cocuklara karsi hep dalga gecme pesinde benim kardesimde ozel cocuk kizimla kardesimin hastaligi ayni bazen aglayarak soyluyor arkadaslar sinifta altina etmis bana dedi herkesin icinde siyor cok uzuluyoruz ama elden bisey gelmiyor Rabbim bize oyle guzel birsey nasip etmis ki kiymetini bilmemiz lazim sadece kardesimin annemin yasadiklari gozumun onune geliyor kardrsimin yasadiklari gozlerim doluyor bu dunya insani bi dunya olsaydi zaten uzulmezdik Rabbimin takdiri derdik cocuk kardesime sakat diyoe ama annesinin orda giki cikmiyor biz kiziyoruz o cicuklara
(288 puan) tarafından
Işte ondan diyorum ya insanlar kötü bende bunun için başta çok üzülüyordum şimdi alışmaya çalışıyorum onu üzeni affetmem asla ve mutlu olması için bende babasida elinden geleni yapacak zor süreç RABBIM şafi ismiyle şifa versin insALLAH bebeğine umudun ALLAH olsun gerisini boşver güzel yürekli kardeşim
tarafından
Amin insallah canim Rabbim bebeklerimize sifa versin insallah doktorlarin dedigi gibi olmaz canim
0 oy
tarafından
Insallh bir mucize olurda bebegin iylesir Allahtan umut kesilmez canim   dua edecmm bebgin icin insallh iylesir
tarafından
Cok sagol canim dogustan bel kemigi yok acaba ilerde protezle beline bisey yapamazlar mi
0 oy
(656 puan) tarafından
Hic te bile nie uzulsun benum dogustan engelli kardeşim var ayagi yok evet ilk basta cokz or oldu kabullenmek ama simdi milli takimda voleybolcu ve protez bacakla yürüyo allahin nasil guzel kulusun ki sana boyle bi mucizeyi nasip etti bu senin cennet anaktarin ister acar kapisini girersin istersen o kapi kapali durur ama sakin uzulme allahtan geldik allaha gidicez rabbim ne isterse o olur 
tarafından
Kardesin adinada cok uzuldum canim zaten Rabbimden geldi basim gozum ustune yeri var ama iste insan uzuluyor soz konusu evlat olunca daha dun hastaydi hirliyordu diye nerdeyse aglayacaktim annelik gercekten kendinden once onu dusunmekmis evlat herseymis
0 oy
(157 puan) tarafından
Canım inan ki şuan ağlıyorum postlarıni okudum tek tek. Rabbim sana sabır versin bebeğine de sağlık versin. Bebeğin için bu hayatı yaşamak zorundasin. Sen dik dur ki bebeğini tasiyabilesin. Dualarım seninle ve minik kizinla.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 421 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 579 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde Eloff (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 345 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,633 göst.