0 oy
637 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,358 puan) tarafından

İçindeki bitkisel karışımları sayesinde hızla yağ yakımı yapıyormuş ve hızla kilo verdiriyormuş. Haftada 3 ayda 10 kilo diyor. Bakalım 1 paket aldım haftalık oluyor bu. Memnun kalırsam devamını alıp sizede yazacağım :P tadı efsane bu arada

image

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bunu evde kendinde yapabilirsin para vermene gerek yok tarifi yazıyım 

5 yemek kaşığı yağsız yoğurt

1cay kaşığı zerdeçal 

1cay kaşığı zencefil 

1cay kaşığı tarcın

Istersen birde 1 çay kaşığı zeytinyağ koy

Hepisine tabağa koy karıştırıp ye

Ne boşuna para veriyorsun 
tarafından
Yok süt de birşey olmuyor canım bir dene canım bana da haber et sonucu olurmu verirsin canım inşallah
(48 puan) tarafından
inşaallah işe yarar mutlaka haber veririm :)
tarafından
Oyu kilo vermeler canım
(48 puan) tarafından
Sana da canım :))
(1,358 puan) tarafından
Canım o kürü yapmadan da zayıflatır senin dediğin gibi olursa. Sen diyet yaptırıyon resmen. Zaten o kür olmasa bile sabah aç karnına 2 bardak su içip yarım saat snr yiyip akşam yemeğinden önce yine 2 bardak için 1 saat snr yemek yiyip snr hamur işini keserek ve 6dan snr yemezsek zaten 15 kilo gider :) yani senin dediğin olay kür sayesinde olmuyor ki diyet sayesinde oluyor. Ben kürü kullandım bir hafta iştahımı bayağı azalttı normalde atıştırırdım hep ama diyet falan yapmama gerek kalmadı zaten tok tutuyor. Ayrıca propolis çok sağlıklı benim aldığım pakette propolis te var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayda 10 kilo vermek pek sağlıklı gelmedi bana 
(1,358 puan) tarafından
Sağlıksız beslenip yada yemeyip birden fazla kilo vermek zararlı. Bu direkt yağdan attığı için hızla kilo verdiriyormuş
0 oy
tarafından

Kızz ayda 10 kg çok fazla ben bile mide ameliyatı oldumda ayda 10 kg vermeedim ama dene bakalım işe yarıycakmı

(2,067 puan) tarafından
Doktor a ya da eczacıya danıştınız mı? Ben İnternet ten yorumları okudum da kullandığım halde gram kilo veremedim diyen de vardı eşim illa gidip alacağım kullan zayıfla kararsızım
(1,358 puan) tarafından
Canım onlar internetten almış bende baktım yorumlara. Eczaneden alıp orjinalliğini kontrol edebilirsin. Akşam yemeğinden yarım saat önce yiceksin
(2,067 puan) tarafından
Eczaneden istettik yarın gelecekmiş. Inşallah kullanacağım faydasını görmeyi çok isterim
(1,358 puan) tarafından
Bizde siparişle getirttik. Unutma her lokmamı 40 kere çiğne yemekten önce 1 büyük bardak su iç birde bu kürü kullan kesinlikle zayıflıcaksın
(2,067 puan) tarafından
Bunu not edeceğim kesinlikle zayıflamak istiyorum.. Teşekkür ederim bilgi için
0 oy
(12,777 puan) tarafından
İlk hafta ödem le 3 kg gider ama her hafta gitmez cnm giderse sağlıksız olur sonra haftada  kg anca gidiyo cinki
(1,358 puan) tarafından
Hedef 20 kg zaten verdikten snr kullanmam yinede 3 4 ayda da versem o 20 kiloyu razıyım
(12,777 puan) tarafından
Ben 3 ayda 17 18 kg veridk hiç bi şey kullanmadan yoğurt kuru bazen tarçınlı süt ile günde 45 dk leslie yap 72 73 den 55 indirim diyet bırakalı 2 3 ay oldu 59 60 dayım  gene boğaz tutsam 57 iniyorum ama çok yiyorum  geri 55 istiyorum
0 oy
tarafından
Ben de bı haftadır sağlıklı besleniyorum emziriyorum oruç tutamıyorum sık şık ve az yiyorum tatlı yemiyorum ekmek yemiyorum ve ben de haftada 2 kg verdim yarın 1 hafta olacak 
(1,358 puan) tarafından
Süper. Bende atıştırmayı bıraktım ve her lokmamı 40 kere çiğnedim 20 günde 3 buçuk kilo verdim
tarafından
Evet ya atıştırma abur cubur çok etkiliyor canım. Leslie yapıyorum bazen akşam da iftardan sonra bir şey yemiyorum
0 oy
(703 puan) tarafından
Fiyatı ne kadar  canm 
(1,358 puan) tarafından
10 günlük paketi 59 lira
(703 puan) tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Sorması ayıp fiyatı nedir acaba? 
(1,358 puan) tarafından
10 günlük paketi 59 lira
(2,067 puan) tarafından
Uuuuuuuuu:(fazlaymışş
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Kız reklamda ki rengiyle alakası yok bunun fiyatı nekadar peki ☺
tarafından
Böyle şeylere para vermeyin ondan önce icinde  ne katkı maddesi var bilmiyorsunuz sağlığa zararlı evde kendin yap kendin gör ne koyduğunu tarifi üste yazdım
(1,358 puan) tarafından
Bebeğim reklamda kaç tane ışık kullanılıyor bizim gibi karanlık ortamda çekmiyorlar ki :)
(3,274 puan) tarafından
Aldım tarifi cnm yapayım bari ☺
(3,274 puan) tarafından
Gökçen cim reklam oyunu bunlar ne çıkacağı belli olmuyo reklamda görünce canım  cekiyodu okadar alıcı duruyo yani şaşırdım görünce :D
tarafından
En iyisi kendiniz yapın

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 357 göst.
25 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 276 göst.
13 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 168 göst.
17 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (693 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayall (124 puan) tarafından soruldu

381,751 soru

11,428,619 cevap

34,988 kullanıcı

...