0 oy
942 göst.
Diğer kategorisinde (5,311 puan) tarafından
Görücü usulu evlenipte eski sevgilinizi aramak onunla muhabet etmek istermiydiniz yada böyle bir duygunuz olduysa nasıl  bastırdınız . 

Not: bi grupta soruldu bende buradan sorayım dedim 

Cevabım istemezdim 

22 Cevaplar

+2 oy
(2,891 puan) tarafından
Adam olsa zaten onunla evlenmiş olurdum adam olsa Zaten Hayatımda o olurdu  Demek ki adam olamamış ki hayatımdan gelip geçmiş O saatten sonra da şerefimi ayaklar altına almaya değmez aksine düşünenin de aklına şaşarım Niye dersen bir erkek kaderini çizme konusunda bir kadınla eşit değildir bir adam seninle olmak istiyorsa bunu gerçekten istiyorsa onu Ailesi dahil hiçbir güç durduramaz çevremde örneği çok
(5,311 puan) tarafından
Vayyy
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ben eşimle sevgiliyken ne var ne yok hepsini engeledim sildim defolsun gitsin geçmiş eski sevgili:D

(5,311 puan) tarafından
Öyle  yorumalr okudum ki hayrete kaldım  buradaya sorayım dedim
tarafından
Ne gibi mesela arayan varmış mi :-D
+1 oy
tarafından
Görücü usulü bile evlensem öyle bir şeyi asla kendime yakistirmazdim aklımdan dahi geçirmezdim 
+1 oy
(27,330 puan) tarafından

Sevgilim olmadi olsada asla boyle birsey olmazdi yapan kadın varsa esine  yazık..

(5,311 puan) tarafından
Aynen öyle cevapalr vardıki kuzum
+1 oy
(161 puan) tarafından
İlk eşimin öyle birşey yapsa ne tepki vereceğimi düşünürdüm sonra elimi vicdanıma koyar uyma iblise derdim:s
(5,311 puan) tarafından
Aynen insanın aklına ayet geliyor  zinaya yaklaşmayın  bende onu gözümğn önüne getiriyorum
+1 oy
(820 puan) tarafından
Kendim icin istemedigim birseyi baskasina yapmam ki ne gerek var eski yani:)) eskilerin yeride eskicidir
+1 oy
tarafından
Görücü usülü ile evlendim çok aramak isteseydim arayacağım kişiyle evlenirdim. evledigim adamada bunu düşünerek İHANET ETMEZDİM...
+1 oy
tarafından
Eşim ilk sevgilik 14 yaşındayken tanıdım onu 7 sene sevgili kaldik öyle evlendim geçmişim yok ama olsa da asla istemezdim karaktersizlik çünkü 
0 oy
(583 puan) tarafından
Tabiki de istemezdim aramazdim ben eşimi tanidiqim qün bütün erkekler kardesimdir dedim hayatta öyle bise bise düşünmem bile
(5,311 puan) tarafından
Bizim kadınalrımız eşine sadıktır ya
(583 puan) tarafından
Aynen. Zaten eşini aldatan kadın ne bileyim soğurum yani hemde cok
(5,311 puan) tarafından
Rabbim bizim nefislerimizden uzak etsin   olanada yardım etsin
(583 puan) tarafından
Amin amin amin
0 oy
(18 puan) tarafından
Maalesef 2 gun once 4 senelık sevgılım evıme geldi. Yuzsuz nasıl gelır anlamıyorum. Cok karaktersız ben olsam gıtmezdım. Eşimde biliyodu eskı sevgılım oldugunu. Aıle dostumuz gıbı bıseydi. Yanındakı akrabamdı o gelınce oda geldı ben olsam gıtmezdım. Hala sevıyo kabullenemedı evlendıgımı. Ama ben eşimi seviyorum tabıkıde esımlede 5 sene oldu. 9 aydırda evlıyım. Çok şükür bugunume :) 
(12,870 puan) tarafından
Benim eşim kıyametş koparırdı
İyi birşey dememiş eşin :₺ iyiki de onunla evlenmişsin baksana yüzsüz
(18 puan) tarafından
Çok şükür dogru secım yaptım canım
(5,311 puan) tarafından
Maşallah  rabbim eşinin sebgiaini sana daim kılsın kuzum hanende awvgi bolluğu  olaun sadıklık artsın
(18 puan) tarafından
İnşallah kuzum butun evlılerın böyle olsun inşallah.
(5,311 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Eski sevgilime donme onunla konusma gibi bi dusuncem olsaydi evlenmezdim zaten yazik degil mi bos yere evlenilmis olunur yani bence olmamali yapilmamali. Boyle bi dusuncesi olanda kimseye umit verip evlenmemeli
(5,311 puan) tarafından
Valla yapan yapıyor kuzum bir birini aldatan insna
0 oy
tarafından

Komple numaramı degiştirdim kimse yokdu hayatımda ama yinede değiştirdim evlenince görücü usulü değil severek evlendik

(5,311 puan) tarafından
Daim olsun sevginiz kuzum
0 oy
(119,071 puan) tarafından

Hic eski sevgilim yokki :angel: ilk sevdigimle evlendim

(5,311 puan) tarafından
Maşallah  rabbim sevginiz i daim kılsın cnm Allah muhabetinizi artırsın
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Eşimi ve çocuğumu alıp onun önünden hava ata ata geçmek isterdim pis:)))
(5,311 puan) tarafından
Bu iyimiş
0 oy
tarafından
Hiç öyle bir düşünceye girmedim eşim herşeyiyle yanımda ikincisi bir kişiyi düşünmedim düşünmem.
(5,311 puan) tarafından
En güzeli odur zaten kuzum elhamdülillah
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Hayatımın anlamı kocamı bulmuşum. İstemezdim. Geçmiştekiler  geçmişte kaldı. 
0 oy
tarafından
Görücü usulü bile olsa bi insan evvela bunu kendine yapmaz güzel kardeşim 
(5,311 puan) tarafından
Elhamdülillah  bizde öyle bişey yok eşimi  severek aldım
tarafından
Ben sende var demedim diyemem kimseye zaten ama insan once kendine yakistirmamali
0 oy
(48,481 puan) tarafından
istemezdim keske esim ilk ssvgilim olsaydi.

severek evlendik gerci biz.

bide su var zorla evlendirildiyseler yada severek ayrilip unutamadiysalar konusmak isteyebilirler
(5,311 puan) tarafından
Bende  hep derim ilk sevdiğim olmadın ama sonsuz sevdiğimsin eşime
(48,481 puan) tarafından
lisede iki sinif arkadasim sevgiliydiler cok sevdiler birbirlerini. ama kultur farkı vardi bi taraf açık bi taraf kapali. ayrildilar ikiside farkli kisilerle evlendi. erkek olanla facede konusuyoduk bana kizi sordu evlensemde çocuğumda olsa aklim hep onda diye kolay degil severek ayrilmak
(5,311 puan) tarafından
Allah helal sevgiye kalbine koysun ne diyeyim  zor onun içinde
(48,481 puan) tarafından
aminn aynen canim
0 oy
tarafından
Valla ben esimi tanıdığım an geçmişte lise yıllarında sinif arkadasimla görüştüm oda tel vs yoktu benim ve okul dışında asla konuşmadım tenefuste vs yalnız kalmadim o şekilde yani sevmem gunah bi kere

Esime de o kişiyi soyledim birlikte insta face actigimizda istek atmisti hemen her yerden engelledim cvp dahi vermedim 

Esimi sevmemis olsaydim bile aslaa aramazdim aldatmak oluyo sonuçta 

Gecmis geçmişte kalmıştır nokta 
0 oy
(302 puan) tarafından
Seveerek evlendim ve düşünmezdim her ne kadar kötü de olsa iyide olsa yapmam öle bş durumada rabbim düşürmesin
(5,311 puan) tarafından
Amin kuzum cümlemizi

İlgili sorular

0 oy
64 cevap 2,212 göst.
25 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Sümeyye23 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,504 göst.
18 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Sümeyye23 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 686 göst.
31 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Fearless (1,254 puan) tarafından soruldu