0 oy
679 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından

Kimsenin kötülüğünü istemem ama İnanır mısınız kaynanam ölsün istiyorum

Koronadan korktuğu kadar Allah'tan korkmamıştır Bunca zamandır

ben 17 haftalık hamileyim bilen bilir zehirli guatr hastasıyım çocuğumun sağlığı için kontrole gitmek zorundayım 3 haftadır gitmiyorum zaten kaç gün öncesinden randevu alındı Yarın hastaneye gideceğim bizim akıllı her şeyi online telefonda anasına WhatsApp'tan yazdğı için akşam akşam durduk yerde şimdi atmış işyerinden hastaneye gitmen şart mı Corona sayısı çok fazla burada falan olur dedim Corona var diye ölelim hepimiz  çocukta ölsün ne olacak ettiği lafa bak delireceğim Normalde hiç karışmazdı böyle şeylere annesinin lafıyla bana geliyor Gecenin bir yarısı sanki bilmiyorum:angry:

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
O zaman sende de ki corona var çalışman şart mı?? 
(2,891 puan) tarafından
Izin yerine mesai üstüne mesai yazıyorlar mesele işe gitmesi değil sokaklarda da geziyor kendisi Yok kız bu onun kendi lafı değil anasının lafı ile geliyor Bilmez miyim ben kendi sokak sokak gezerken bulaşmıyor da ben Hastaneye gidince oradan bulaşacak Mış hastane Bomboş kimse yok ki
tarafından
Kız hastane sokaktan daha temiz valla bulaşsa her yerden bulaşır. Tedbiri onların da alması lazım tek senin değil. Sonuçta kontrol için mecbursun. Doğumun yakın olsaydı o zaman evde doğur derdi sana heralde kaynanan saçmalığa bak. Mecbur olmadığın sürece zaten çıkmıyorsun keyfi değil sonuçta boşver dinleme sen tedbirini al ve çık.
(2,891 puan) tarafından
Canım Zaten eşimi doldurup salıyor deminden beri kavga ediyoruz delireceğim
tarafından
Sakin ol canım bence güzel ve sakince dile getir huzursuz olduğunu
(2,891 puan) tarafından
Laftan anlamaz ki
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende de zehirli guatr var yaa:( dinleme kuzum taviz verme yoksa daha da yüz bulur 

(2,891 puan) tarafından
Vallahi canım zaten kimseyi dinleyecek değilim dinleyecek durumda değilim kontrollerini yaptırmak zorundayım �stedikleri kadar patlasın çatlasınlar
tarafından
Aynn kuzum yoksa dur durak bilmiyolar hiç
(2,891 puan) tarafından
Geberesice iki canımla mübarek günlerde yapmadıkları kalmadı  Konuşmuyorum işte mesafeyi koydum kendi kendine Delir orada olur mu habire uğraşıyor benimle
tarafından
Bende de aynı sorun var şuan başımın ağrısından ölüyorum resmen
(2,891 puan) tarafından
Bıktım ya saçma saçma konuşması hiç bitmedi sabah beri resmen etki altında
0 oy
(422 puan) tarafından
Rabbim islah etsin insallah
(2,891 puan) tarafından
Amin canım vallahi bıktım artık Sabahtan beri bir kere bile ağzın açıp bir şey demeyen adam bu anasına dedi kesin o da akıl verdi
0 oy
tarafından
Kiz bu kaynanalar ne istiyor bizden ya ben deli olacagim. Esin niye bakıyor onun sözüne keyiften mı gidiyoruz doktora biz canımızın delisi miyiz 
(2,891 puan) tarafından
Çünkü geri zekalı bu kadar basit Anasının ağzına bakmayacak olan adam 24 saat annesine WhatsApp'tan Olanı biteni anlatır mı
tarafından
En sınır olduğum şey kiz benimki de söyler her şeyi deli oluyorum ne olmuş diyor. Bunlar akıllanmaz bizi çıldırtip rahat ederler
(2,891 puan) tarafından
Bizi delirtirler Sonra da deli olmakla suçlarlar bıktım artık da nereye kadar bilmiyorum
tarafından
Aynen öyle kuzum düzelmezler zaten de allah bize sabır versin. Takma sen git kontrole
(2,891 puan) tarafından
Gideceğim zaten canım da eşim götürecek mecbur dolmuş yok hemen doldurmuş götürmem sabah diyor
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Boyle kaynanalar olmasin ua allah askina bi ogullari var sanki dunya onlarin elinde her boktan cikcaklar illa sivrisinekler:angry:

(2,891 puan) tarafından
Her konuda dolduruyor ve dolduğu an ettiği lafın farkından alıyom artık sürekli bizi yönetmeye çalışıyor her konuda ya Ben 29 yaşındayım yeni yetme değilim ki
(4,101 puan) tarafından
Biliyorim cnm malesef ki erkekler annlerinin sozunu cok iyi dinliyor hemen dolyorlar ve fikirleri degisiyor benim esimde boyle bi karar versek annesinn yanina gidiyor ewe gelyor hemen farkli bi karar veriyor o an anlyorm ki anasi olcak o kari doldurms onu
(2,891 puan) tarafından
Artık var ya ölse üzülmem o kadar sinir oldum
0 oy
(48,668 puan) tarafından
kaynananin bii yeri acisa hemen kosar ama hastaneye
(2,891 puan) tarafından
Ne koşacak Yukarıdaki söylediğim cümle mübalağ değil gerçekten coronada korktuğu kadar Allah'tan korkmuyor oğlu bile evine maskesiz giremiyor
(48,668 puan) tarafından
hayır normal zaman icin dedim canim seninki ciddi hastalık gitmen gerekir ya o basit biseyde bile gidiyodur
(2,891 puan) tarafından
Aynen benden başka hiç kimse olayın ciddiyetinin farkında değil Eski postlarımı bakarsan kanama geçirdim ben 3 hafta önce düşük başlamıştı durdurdular o ciğersiz karı çocuğu 2 dakika elinden ayağımın altından bile almadı 20 aylık çocuğumla kanamalı rezillik çektim insafsızlar dalga geçti resmen benimle ben de bunun kinini güdüp uzattım küstüm mesafe koydum deliriyor şimdi
(48,668 puan) tarafından
Allah merhamet versin canim simdi nasilsin bebegin nasil
(2,891 puan) tarafından
Bn iyiyimde kilo almıyorum habire veriyorm bebegi yarın öğrencem
0 oy
(701 puan) tarafından
Sanki hastaneye gezmeye gidiliyor, zorunlu olmasan gitmen zaten bunu düşünemiyorlar. Çocuklarının hayatına burnunu sokunca eline geciyorsa artik. 
(2,891 puan) tarafından
Annesi dolduruyor mesajlarını yakaladım
(701 puan) tarafından
İkisinde de hata var küçük çocuk gibi hala yönlendirmeye çalışıyor kocamsn oldun demiyor kadin ya
(2,891 puan) tarafından
Kadın iki katı suçlu  yönetici şekilde yetiştirmiş çünkü
(701 puan) tarafından
:) yakında virüs var evde doğurur der.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 621 göst.
17 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 375 göst.
6 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy